Аркоксія: інструкція із застосування, опис, ціна, відгуки

Аркоксія: інструкція із застосування, ціна, відгуки, аналогиАркоксія - даний медикаментозний препарат є одним з кращих анальгетиків, володіє ще й протизапальну дію, при серйозних запаленнях даний засіб допомагає знизити температуру, яка часто супроводжує запальні процеси в суглобах.

Ці болі можуть виникати при дегенеративних і дистрофічних змінах, а препарат допомагає зняти запалення і усунути больові відчуття при бронхіті та інших захворюваннях. Ефективність даного засобу була доведена вченими, так як багато пацієнтів, які брали Аркоксія для виліковування своїх суглобів помічали, що больові відчуття йшли вже на третій день прийому таблеток, суглоби ставали більш рухливими і гнучкими, чого не відзначалося до прийому препарату.

Таблетки на 60 мг діючої речовини допомагають лікувати сильні болі при остеохондрозі, при регулярному прийомі препарату, можна відчути значне поліпшення самопочуття.

Також існує Аркоксія з інструкцією із застосування (ціна, відгуки та аналоги) 90 мг діючої речовини, такий препарат більш сильним, тому застосовують його при ревматоїдному артриті, а також при загостренні подагри і запальних процесів в суглобах і тканинах. Якщо у пацієнта відбулося різке погіршення здоров`я у зв`язку з подагричний артрит, він може прийняти за день близько ста двадцяти міліграмів даного препарату, це допоможе швидко покращити стан хворого. Перше ж поліпшення настане не більше, ніж через чотири години після прийому першої таблетки Аркоксія.

Показання до застосування

Відео: Препарат Мільгама, інструкція. Неврити, невралгії, радикулярний синдром

Має Аркоксія та інструкцію із застосування (ціна), і відгуки, і аналоги, але про це ми поговоримо трохи пізніше, зараз розглянемо, в яких випадках даний препарат призначається хворому. Наприклад, лікарський засіб прописують в тому випадку, якщо у пацієнта почався запальний процес в суглобах, а також таблетки значно покращують стан, знімають больові відчуття і знижують температуру тіла хворого.

Аркоксія: інструкція із застосування, ціна, відгуки, аналоги

Крім цього препарат робить позитивний вплив на лікування при остеохондрозі, артриті, артрозі, поліартриті, при сильному больовому синдромі через запалення в м`яких тканинах організму, подагри, больових відчуттях після серйозних трав, розтягнень, пошкоджень зв`язок і переломів.

Протипоказання прийом препарату

Хоча засіб і має чудові властивості, все ж Аркоксія за інструкцією із застосування (ціна та відгуки) і аналоги в уколах мають свої протипоказання щодо застосування. Наприклад, якщо до складу входить речовина, на яке у пацієнта гостра алергічна реакція або індивідуальна непереносимість, такий засіб доведеться замінити на щось інше. Також препарат заборонений людям, які схильні до бронхіальної астми, появи поліпів в носі і інших проблем з дихальними шляхами.



У разі, якщо у хворого є виразки або ерозії в шлунку або кишечнику, йому доведеться відмовитися від прийому цих таблеток, препарат заборонений і при кровотечах, серцевої і печінкової недостатності, проблеми з нирками і системою судин серця. Жінкам в період годування і вагітності приймати даний препарат сірого заборонено, а також діти до шістнадцяти років не можуть використовувати засіб в лікувальних цілях.

Побічні ефекти на організм після прийому засобу

Даний засіб має ряд побічних дій, варто розглянути всі з них по порядку, адже кожне може торкнутися різні системи організму. Нервова система - з`являються сильні головні болі, періодичний шум у вухах, відчуття втоми і сонливості, запаморочення. У рідкісних випадках препарат викликає різного роду галюцинації і сплутаність свідомості, також не рідко присутній підвищене почуття тривоги, загострюється депресивний стан пацієнта.

Аркоксія: інструкція із застосування, ціна, відгуки, аналоги

Органи почуттів - дуже часто у хворих виникає зниження зору, втрата смакових відчуттів, прояв запалень на слизовій оболонці очей (кон`юнктивіт). Частота ударів серця збільшується, тиск у артеріях значно підвищується, порушується кровообіг в головному мозку, що призводить до інсультів, кровотеч, в деяких випадках виявляються інфаркти, гемоглобін і лейкоцити значно падають, виникають сильні носові кровотечі і відбуваються спазми бронхів.

Рекомендуємо: Цистит у жінок - симптоми і лікування самостійно

Кількість побічних ефектів Аркоксія за інструкцією із застосування (ціна та відгуки) і аналогів таблеток можуть викликати безліч питань, тому багато людей просто замінюють даний засіб більш безпечними для здоров`я. Саме через такого великого списку побічних дій, даний препарат не варто призначати собі самостійно, так як це може негативно позначитися на здоров`ї.

Відгуки жінок, що випробували препарат на собі

З таким препаратом мені довелося познайомитися в мої роки тому, що я почала відчувати вечорами жахливий біль в суглобах колін, а також в гомілкостопі. Спочатку вирішила, що біль через деякий час вщухне сама, але вона тільки посилювалася, тому я вирішила звернутися до фахівця. Поки лікарі з`ясовували причину болю, я не могла навіть спати ночами, а найсильніші анальгетики мене не рятували, саме тоді мій фахівець прописав даний лікарський засіб. Брала я Аркоксія за інструкцією із застосування (ціна та відгуки), аналоги за ціною нижче купувати не зважилася, тому що вважала за краще сильніший препарат, хоча і досить дорогий.

Аркоксія: інструкція із застосування, ціна, відгуки, аналоги

Як пояснив мені мій лікуючий лікар, даний лікарський препарат не тільки є сильним анальгетиком, але ще і має протизапальні властивості, а моїм діагнозом стало "запалення сухожиль". Приймати дані таблетки я почала відразу ж, але після прийому першої я не відчувала ніяких змін, біль була все такою ж нестерпною, але після третьої випитої капсули я відчула значні зміни в своєму самопочутті. Тому буду тримати такий засіб в своїй домашній аптечці.

Препарат має дуже сильну дію, саме тому приймають його тільки по одній таблетці на добу, в самій упаковці рівно десять таблеток, але курс лікування був всього вісім днів, так як більше пити перепадає не рекомендується. Ціна за цей препарат дуже висока, я набувала таблетки за сімсот рублів.

В Листопаді ми з чоловіком відправилися на курорт відпочивати, там я вирішила покататися на сноуборді, і не розрахувавши свої сили, потягнула спину. Коли я приїхала додому, моя спина все ще страшенно боліла, а через пару днів біль була такою, що я і повернутися не могла, не те що ходити, тоді чоловік відправив мене до невропатолога. Лікар відразу призначила мені курс прийому Аркоксія за інструкцією із застосування (ціна та відгуки), аналог мидокалм я колись уже приймала, але сам препарат купувала вперше. Крім дане кошти я колола вітаміни та інші знеболюючі засоби.

Тоді я почала приймати ці таблетки і спина стала хворіти значно менше, а по тому повний курс прийому я могла "літати" на підборах. Але так як курс був суміщений і з іншими препаратами, навряд чи я зможу сказати яке діяло, а який ні, головне, я не побачила жодного побічного ефекту, а їх там не мало.

Аркоксія: інструкція із застосування, ціна, відгуки, аналоги

Але зовсім недавно я знову впала і біль в спині повернулася, тоді я звернулася в платну клініку, де мені знову прописали даний препарат, а також я пила анальгетики та вітаміни. Всього через тиждень даного курсу біль повністю пішла, а побічних ефектів від препарату я також не побачила.

Уже в сорок дет у мене почалися проблеми з щелепою, мені було некомфортно є і навіть говорити, через два роки ситуація значно погіршилася, після походу до лікаря з`ясувалося, що у мене стоїть щелепно-лицьового суглоба, я пробувала найрізноманітніші препарати, щоб зняти запальний процес і больові відчуття, але мої пошуки гарного лікарського засобу не увінчалися успіхом. В той момент я і знайшла цей препарат, під назвою "Аркоксія".

Відео: тріттіко | Інструкція по застосуванню

Прочитавши інструкцію я зрозуміла, що це сильне знеболююче, яке не має в своєму складі стероїдів, засіб застосовується при будь-якому вигляді артриту і знімає запальні процеси, саме це мені було потрібно. Пігулка дуже схожа на яблучко і має зелений колір, також препарат випускається в різних дозах, найнижча 60 мг, а найвища 120 мг.

При артриті приймається найнижча дозування засобу, тому я купила саме ці таблетки. Застосовувала я даний засіб протягом одного тижня, так як термін застосування обмежений інструкцією, але саме мені даний препарат взагалі не допоміг. Хоча я побачила тут велику кількість позитивних відгуків, але мої болі після прийому Аркоксія не припинилися.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Препарат фемостон: відгуки фото

Препарат фемостон: відгуки

Фемостон - гормональний препарат, який прописують в період менопаузи і полегшення клімаксу. Завдяки дідогестерону і…

Фарингосепт при вагітності фото

Фарингосепт при вагітності

Так як список дозволених під час вагітності лікарських засобів сильно обмежений, майбутні мами замислюються про те, які…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Аркоксія: інструкція із застосування, опис, ціна, відгуки