Мазь траумель: інструкція із застосування, аналоги, відгуки

Відео: Троксевазин: застосування, форми випуску, побічні дії, аналоги

Людський організм був би досконалий, якби не був схильний до всякого роду хвороб і травм. І для тих, хто потягнув зв`язки, зламав руку або опинився у владі судинного захворювання, всі ці неприємності були б фатальними, якби не медицина. Сучасна наука часом здатна творити чудеса.

Лікарські засоби з роками стають все більш надійними і дієвими, і одним з напрямків медицини, досить популярним, стала гомеопатія. Звичайно, гомеопатичні засоби не здатні надавати яскраво виражений лікувальний ефект, однак в комплексі із засобами традиційної медицини вони можуть повернути здоров`я і добре самопочуття. У цій статті мова піде про один з найпопулярніших гомеопатичних засобів - мазі Траумель.

Що таке Траумель?

Що таке Траумель?

Відео: Детралекс інструкція із застосування, ціна, аналоги, відгуки врачей8051

Мазь створена на основі комплексу рослинних екстрактів, в числі яких - витяжки гамамелісу, арніки, деревію, ехінацеї, звіробою, нагідок, ромашки і т.д., всього 14 компонентів. Її використання показано як при травмах суглобів і м`яких тканин, так і при запальних процесах. Екстракти рослин з`єднуються парафіном і вазеліном, в цю суміш додається етиловий спирт для стабілізації. В результаті засіб одержує не рідку, а пастообразную форму. Випускається мазь Траумель в тюбиках по 50 г.

Показання до застосування:

  • переломи кісток;
  • гострі і тупі травми;
  • мастит;
  • термічні і хімічні опіки;
  • фурункули;
  • обмороження;
  • артрит;
  • дерматити;
  • гнійні запалення потових залоз;
  • екземи;
  • розтягнення зв`язок;
  • міозити (запалення м`язів);
  • тендовагініт;
  • спондиліт;
  • пневмонія (робиться аплікація на область грудної клітини).

Важливо пам`ятати, що сама по собі мазь не є панацеєю, вона лише допомагає прискорити лікувальний ефект при загальному терапевтичному лікуванні.

Не слід забувати, що деякі компоненти, що входять до складу мазі, отруйні. Мазь потрібно в невеликій кількості наносити на пошкоджену область легкими, без натиску, круговими рухами. Ні в якому разі не можна використовувати мазь, якщо тканини пошкоджені (наприклад, в результаті порізу, опіку або удару) і наявності відкрита рана.

Наносити мазь потрібно 3 рази в день. Іноді використовуються не просто звичайні аплікації, а мазеві пов`язки. Спосіб використання необхідно уточнювати у лікаря.

Протипоказання

Також є свідчення, які наказують застосовувати мазь з обережністю, в разі наявності у пацієнта



Гіперчутливість до будь-якого компонента, що входить до складу мазі.

Також є свідчення, які наказують застосовувати мазь з обережністю, в разі наявності у пацієнта:

  • СНІД (ВІЛ). Дія препарату пов`язана зі стимуляцією імунітету, тому присутність в організмі людини ВІЛ-інфекції може надати прямо протилежний очікуваному ефект.
  • хронічний алкоголізм. Дія препарату нівелюється при поєднанні з етиловим спиртом.
  • туберкульоз
  • захворювання печінки
  • ЧМТ
  • лейкоз

Препарат Траумель може бути призначений дітям у віці старше трьох років. Лікування маститу матерів-годувальниць з допомогою траумеля може поставити питання про припинення грудного вигодовування.

Зберігати мазь треба при температурі від 15 до 25 градусів. Мазь повинна бути однорідною за складом, якщо вона стала грудкуватої, користуватися нею вже не можна. Термін зберігання препарату становить 5 років. Мазь необхідно берегти від дітей.

Траумель: гель або мазь - що краще?

Траумель випускається не тільки в формі мазі, але і як гель. У зв`язку з цим багато хто ставить питання, чим краще користуватися.

На практиці склад і у мазі, і у гелю однаковий, але гель вбирається швидше, а значить, швидше починає свою лікувальну дію. До того ж гель не залишає на шкірі жирних плям, тому одяг ваша буде чистіше.

аналоги мазі

Якщо брати повний спектр медичного впливу, то на сьогоднішній день аналогів у мазі Траумель немає. Проте, в окремих аспектах можна навести інші засоби, в числі яких:

  • крем Алезан допомагає при болях в суглобах.
  • Гепаринова мазь - недороге і перевірений засіб для страждаючих судинними захворюваннями.
  • гель Фастум - допоможе при болях в спині і попереку.

Траумель мазь: відгуки

Відгуки споживачів - найцінніше керівництво до застосування. Звичайно ж, всі випадки глибоко індивідуальні, але, можливо, саме в них Ви знайдете схожу на свою ситуацію.

Ганна: Мама завжди лякала мене гомеопатичними засобами, мовляв, це тільки марна трата грошей, яка ні до чого доброго не приведе. Але одного разу, будучи в гостях у бабусі, я посковзнулася на кухні і гарненько приклалася лобом об кут стола. Шикарна шишка почало розквітати прямо в середині чола. Бабуся тут же запропонувала мені намазатися Траумель. Чесно, я дуже довго боролася з собою, але все ж намазався в результаті цієї субстанцією. Яке ж було моє здивування, коли вже через 15 хвилин шишка початку здуватися! Пізніше я розповіла про цей випадок мамі, і тепер Траумель про всяк випадок лежить у нас в аптечці!

Жанна: У мене проблемна груди, зараз друга дитина. І з першим, і з другим дитиною траплялася така печаль, як лактостаз. Причому у мене вони з`являються не тільки на самому початку годування, але і коли годування вже налагоджено. Я мазала траумеля груди в області закупореного протоки в проміжку між годуваннями, і обов`язково мила груди перед тим, як дати її маляті. Лактостаз проходили. Зі мною відбувалося подібне рази три або чотири. Розумію, що це небезпечно, але перший малюк не постраждав, думаю, що і з другим все буде в порядку. Хоча все-таки краще такі речі з лікарем обговорювати.

Вікторія: У мене хворі суглоби і стояча робота. І кожен вечір, лягаючи спати, я знала, що спати не доведеться ще довго. Мазь Траумель мені порадила подруга, і ефект не змусив себе чекати - прийшла з роботи, намазався, ввечері лягла спати і заснула як немовля! Напевно, це засіб підійде не всім, але мені воно підійшло. Я мажу їм хворі суглоби двічі на день і відчуваю себе чудово вже 3 місяці.

Ірина: Траумель - засіб дороге, але&hellip- марне. Я купила його в аптеці за 502 руб. І то - не купила б, якщо б сестра не порадившись. Вона мастилася траумеля від маститу, а тут я раптом відчула в грудях якесь ущільнення. Мастилася 3 рази в день, толку нуль. Коли, нарешті, пішла до гінеколога, він сказав, що Траумель не годиться як розсмоктуючу засіб. І фахівець УЗД сказав те ж саме, що Траумель можна використовувати тільки для зняття набряку, це симптоматичне ліки. Так що в Траумель я тепер вірю не особливо, він, можливо, буде корисний у комплексній терапії, але сам по собі навряд чи на щось придатний.

Світлана: Я начиталася позитивних відгуків про мазі Траумель і вирішила купити її, щоб прибрати лактостаз. Засіб, до речі кажучи, дуже недешеве. Я робила мазеві пов`язки між годуваннями і на ніч. Перед годуванням ретельно мила груди. Вже на наступний день біль пройшла, але малюка почали мучити коліки. Загалом, я прийшла до висновку, що ця мазь може викликати у дитини розлад травлення. Так що всім раджу з обережністю використовувати цю мазь.

Еліна: Мазь Траумель мені призначив лікар для зняття набряку після операції, і я була цілком задоволена результатом (хоч і незадоволена ціною ліки). А потім я дізналася, що цю мазь можна застосовувати від прищів на спині. У мене як раз була така проблема, і через 3-4 застосування все припинилося. Ви не уявляєте, як здорово, що я тепер можу носити відкриті сукні! Правда, мазь має накопичувальний ефект, тобто якщо висипання є, потрібно мазати постійно, поки не пройдуть, а потім вже - в міру необхідності. Загалом, я дуже рада, що існує такий засіб, яке можна використовувати і не за призначенням, але яке дає такий чарівний ефект!

Валентина: Дівчата, ніколи не пробуйте цю погань. Дорого і марно. Мені лікар порадив мазати груди при лактостаз, а потім з`ясувалося, що мазь нічого не розсмоктує, і спочатку потрібно прибирати ущільнення, а потім вже набряк. Так що шукайте хороших лікарів і лікуєтеся правильно.

  • Мікомакс: інструкція і аналоги
  • Тіберал: відгуки, інструкція, аналоги
  • Мерсилон: відгуки, інструкція із застосування
  • Як правильно розвести Цефазолин новокаїном?

Відомо, що кожен препарат може бути і благом, і злом. І мазь Траумель може давати різний ефект, навіть якщо Ви прямуєте інструкції по застосуванню. Тому будьте уважні, лікарі - теж люди, вони можуть помилятися, і кому як не Вам, вказувати на їх помилки? Якщо Ви не впевнені в чому-небудь, краще перепитайте.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Мазь від псоріазу фото

Мазь від псоріазу

Дуже неприємне захворювання псоріаз є хронічним і практично невиліковним. Учені поки не змогли з`ясувати точно причини…

Синтоміцинова мазь фото

Синтоміцинова мазь

Синтоміцинова мазь - один з кращих антибіотиків, що борються з такими проблемами, як різноманітні запальні процеси на…

Мазь від синців фото

Мазь від синців

Хто з нас не засмучувався, виявивши у себе на тілі сині плями. Синці, які виникли від ударів і ударів, можуть часом…

Мазь від герпесу на губах фото

Мазь від герпесу на губах

Дуже складно зустріти людину, яка б не стикався з такою проблемою, як герпес на губах. Насправді, герпес, є одним з…

Мазь від дерматиту фото

Мазь від дерматиту

Відео: Д-Пантенол мазь при дерматиті і опікахДрібна висип на тілі, свербіж, подразнення, біль, запалені ділянки шкіри -…

Для чого мазь гиоксизон? фото

Для чого мазь гиоксизон?

Відео: Елоком: ефективність, побічні дії, лікування дітей, дешеві аналогиВсе більше число людей сьогодні в будь-яких…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Мазь траумель: інструкція із застосування, аналоги, відгуки