Дицинон при маткових кровотечах: інструкція із застосування, відгуки

До захворювань жіночих органів завжди варто ставитися серйозно, і особливо - в репродуктивному віці, адже від загального здоров`я жінки залежить здоров`я і благополуччя її потомства. Небезпек, що загрожують жіночому здоров`ю, в сучасному світі предостатньо, і таке неприємне явище, як маткові кровотечі, зустрічаються все частіше. Одним з простих, недорогих і ефективних засобів, які допомагають боротися з матковими кровотечами, вважається Дицинон, який з повним на те правом завоював собі звання препарату - «швидкої допомоги».

Інструкція по застосуванню дицинона при маткових кровотечах

Інструкція по застосуванню дицинона при маткових кровотечах

Причини появи маткової кровотечі можуть бути різними - від вікових змін до запальних процесів і онкології. У будь-якому випадку крововтрата може обернутися анемією, недоліком вмісту заліза в крові, а це ставить під загрозу не тільки здоров`я, а й життя людини. Саме тому лікарі прагнуть спочатку зупинити маткова кровотеча, а потім розібратися з причинами захворювання. Головним чином кровотеча може виникнути через 4-х основних явищ. Перерахуємо їх.

  1. Запальні процеси. Запалення слизової оболонки матки приводить до появи в ній мікротріщин. Якщо запальний процес загострюється, мікротріщини стають більше, і кровотеча з них посилюється. У разі виявлення запалення Дицинон може бути призначений лікарем курсом паралельно з лікуванням викликав кровотеча захворюванням. Лікування, як правило, проводиться в стаціонарі, оскільки відсутність спеціального контролю за станом пацієнта може привести до сильної крововтрати і ослаблення організму.
  2. Патології. Наявність дисфункціональних патологій може бути обумовлено такими процесами, як поява рубців після пологів або формування доброякісних і злоякісних утворень. В цьому випадку слизова оболонка матки починає розростатися настільки, що відбувається її відторгнення, яке, зрозуміло, супроводжується сильною кровотечею. Дицинон в подібних ситуаціях може бути призначений разово.
  3. Порушення функції яєчників. Подібна патологія веде до збою в менструальному циклі, дратівливості, різких перепадів настрою. Якщо запустити подібний стан, жінці може загрожувати безпліддя. Менструації при дисфункції яєчників зазвичай тривають по 7 або навіть 10 днів, що само по собі є серйозною втратою крові. Завданням лікаря в подібній ситуації є точне встановлення причини захворювання і його лікування, а Дицинон застосовується симптоматично, тобто при настанні кровотеч.
  4. Вікові зміни і вагітність. Кровотечі можуть виникати у підлітків 13-16 років на тлі перенесених хвороб, а також у жінок напередодні клімаксу. Таким чином організм сигналізує про те, що період підготовки до репродуктивного періоду або, навпаки, до зупинки репродуктивної функції проходить не гладко і вимагає втручання фахівця. Як правило, в подібних випадках призначається комплексне лікування із застосуванням дицинона. Якщо ж кровотеча виникає під час вагітності, необхідно негайно звернутися до лікаря. Дицинон при вагітності призначається з великою обережністю, а кровотеча може загрожувати здоров`ю плода або матері.

Багато жінок цікавляться, чи можна приймати Дицинон для зупинки місячних кровотеч. Причини для такого бажання можуть бути різні - комусь хочеться «зрушити» місячні, щоб з`їздити у відпустку на море, у кого-то критичні дні припадають на святкування якого-небудь важливого торжества (наприклад, власного весілля) або що-небудь ще. Однак варто пам`ятати, що для зупинки нормальних місячних кровотеч Дицинон не настільки ефективний, і навіть більше - здатний завдати шкоди організму. І якщо місячні кровотечі вам здаються занадто великими, перш, ніж почати приймати Дицинон, необхідно отримати консультацію фахівця і призначити лікування. При рясних місячних Дицинон може призначатися тільки як допоміжний засіб.

Що важливо знати про препарат?

Як приймати Дицинон при маткових кровотечах?



Дицинон випускається в таблетках і в ін`єкціях, проте в якості препарату-«швидкої допомоги», який рекомендують прийняти ще до приїзду лікаря, краще використовувати таблетки - вони надають менше негативного впливу на організм і допускаються навіть в разі кровотечі у вагітних.

Дія дицинона триває від 4 до 6 год. Таким чином, в разі маткової кровотечі необхідно прийняти таблетку 0,25 Мг і приймати в тій самій дозі кожні 4-6 годин. Важливо пам`ятати, що збільшення дози на власний розсуд категорично не вітається, так само як і прийом дицинона довше чотирьох днів - це може привести до серйозних збоїв в роботі організму. Не ризикуйте, експериментуючи з дозуванням і періодом прийому препарату, а зверніться до лікаря.

Лікування в стаціонарі дозволяє призначати Дицинон внутрішньом`язово, при цьому дозування визначає лікар на підставі причини і ступеня вираженості кровотечі. При цьому необхідно уточнити у пацієнта, чи всі складові ліки він переносить. Непереносимість будь-якого з компонентів може призвести до серйозних наслідків, аж до набряку Квінке і анафілактичного шоку.

При вагітності в разі необхідності прийому дицинона рекомендується використовувати не ін`єкції, а таблетки. Це дозволить уповільнити його поширення в організмі, а також зменшити шкоду, яку препарат може завдати плоду. Також Дицинон призначається в таблетках, якщо має бути його тривале застосування. Таким чином збиток, який може завдати організму тривалий прийом даного засобу, зменшується.

Дицинон при маткових кровотечах: відгуки пацієнтів

Альбіна: У мене місячні тривали майже два тижні, дуже сильні, просто як з відра лило. Це був якийсь кошмар. Я сходила до лікаря і він виписав мені Дицинон, допомогло. Чула, що Дицинон приймають навіть тим, у кого просто рясні місячні, навіть якщо цикл нормальний. Може, і допоможе, але я б не ризикувала і в такому випадку звернулася до лікаря.

Віра: Після кесаревого розтину лікар призначив мені відвар грициків і кропиви для запобігання кровотечі, і деякий час я вважала, що цього мені цілком достатньо. Кровотеча була, але несильно, просто мастило чуть-чуть. Плюс я не хотіла відразу ж після пологів пити якісь таблетки, тому що вони в будь-якому випадку потрапляють в грудне молоко. Приблизно через місяць після пологів прийшли перші місячні, і це був справжній жах. Перші два дні я просто не могла встати з ліжка, тоді і згадала про Дицинон - недороге і дієвий засіб, я його колись давно пила, щоб місячні зупинити. Ліки допомогло, цикл встановився, і відчуваю себе тепер добре.

ЮліяНіколи не скаржилася раніше на місячні, а тут раптом почали йти так сильно, що у мене навіть голова йде обертом і в очах темніло. Сходила до лікаря, він прописав мені приймати Дицинон 3 рази в день. Препарат відмінний, і коштує недорого - я купила упаковку за 40 руб.

  • Як відрізнити місячні від кровотечі?
  • Кровотечі після місячних: причини
  • Кров з носа: причини

Отже, Дицинон при маткових кровотечах - досить сильне, ефективне і швидкодіючий засіб, яке допоможе організму впоратися з крововтратою. Важливо тільки пам`ятати, що тривалий прийом препарату може завдати організму шкоди, тому неодмінно радьтеся з приводу застосування дицинон зі своїм лікуючим лікарем.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Причини мізерних місячних фото

Причини мізерних місячних

Мізерні місячні по-науковому називаються гіпоменорея. Вони свідчать про порушення менструального циклу, яке…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Дицинон при маткових кровотечах: інструкція із застосування, відгуки