Гребінець сплати ендер позбавить вас від проблеми посічених кінчиків

Гребінець Спліт Ендер - це унікальний прилад для боротьби з січеться кінчиками. Дана проблема знайома багатьом жінкам і може вивести з душевної рівноваги кого завгодно.

По-перше, доводиться регулярно вдаватися до послуг перукаря, і далеко не у всіх є на це час. По-друге, послуги ці, як правило, не дешеві. По-третє, довготривалої користі від них ніякої - проблема повертається знову вже через деякий час. Але ж так хочеться мати красиву і здорову шевелюру без посічених кінчиків! Якщо ви помітили за собою таку неприємність, то найкращим виходом з цієї ситуації буде придбання вищезазначеної гребінця Спліт Ендер. У неї є маса переваг, і розібратися з тим, як вона працює, зможе навіть дитина ... Але перш ніж перейти до огляду переваг Спліт Ендер і до інструкції по його використанню, не завадить познайомитися з історією виникнення цього чудо-винаходу.

Історія створення

Історія створення Спліт Ендер досить нехитра. Гребінець винайшов перукар Віктор Талавер для роботи з довгими локонами. Він не особливо сподівався на ефект від використання Спліт Ендер, але результат його приємно здивував. Прилад дозволяв легко позбутися від пошкоджених і посічених кінчиків, а довжина зачіски залишалася колишньою. Тоді він вирішив запатентувати даний виріб. Винайдене спочатку в США, дуже скоро воно з`явилося і в Росії, подарувавши громадянам країни можливість доглядати за своїм волоссям самостійно, в комфортних домашніх умовах. І незвичайна гребінець незабаром завоювала серця власниць проблемних волосся, благо що у неї є цілий ряд переваг.

Відео: Як відростити довге волосся. Відростити довге волосся швидко!

переваги

Недоліків у даного вироби немає, в чому ви можете переконатися на власному досвіді, почавши використовувати Спліт Ендер. Ви побачите результат вже після першого застосування.

  • Довжина зачіски залишається колишньою. Вам не потрібно жертвувати своєю розкішною шевелюрою.
  • Пристрій працює за рахунок батарейок.
  • Спліт Ендер працює неймовірно швидко: ви не встигнете порахувати до десяти, як від посічених кінчиків не залишиться і сліду!
  • Використовувати прилад можна як на довгих, так і на короткому волоссі: Спліт Ендер справляється зі своїм завданням однаково ефективно.
  • Ваша зачіска не пошкодиться.
  • Результат буде однаково гарний як при роботі правою рукою, так і з використанням лівої. Це особливо зручно для лівшів.
  • Ви зможете відчути себе справжнім перукарем.
  • У подарунок додається звичайна гребінець.


rascheska_split_ender_krasivye_i_zdorovye_volosy-2

Інструкція по використанню

Спліт Ендер не призначений для використання професіоналами, тому максимально спрощений. Можна інтуїтивно здогадатися, як його використовувати. Однак якщо у вас виникли будь-які труднощі, то краще ознайомитися з наведеною нижче інструкцією.

  • Переконайтеся, що в пристрої є батарейки.
  • Натисніть кнопку «Спаситель». Правильне положення кнопки - біля вашого пальця.
  • Відкрийте затиск. Одним натисканням він повинен расщелківаться і замикатися.
  • Візьміть не дуже велику пасмо волосся.
  • Тепер проведіть Спліт Ендер по ній у напрямку від коренів волосся до кінчиків.
  • Повторіть попередній пункт кілька разів, до оптимального результату.
  • Те ж саме виконайте з іншими пасмами волосся.

Комплектація

Крім спеціальної гребінця Спліт Ендер в наборі є корисні аксесуари: інструкція по використанню приладу на випадок, якщо вам щось здасться незрозумілим, підставка (для більшої зручності), щітка для чищення приладу. Дуже шкода, але батарейки не входять до набір. Але підійдуть звичайні пальчикові акумулятори.

Відео: Що робити якщо волосся електризується і січеться!

Відгуки

Більшість людей довіряють виключно відгуками в інтернеті. У відгуках часто міститься більше корисної інформації, ніж в описах товарів, а також наводяться поради щодо їх правильного використання. Як і про всяку якісної продукції, в мережі про Спліт Ендер можна знайти безліч хороших відгуків.

  1. Проблеми з шевелюрою у мене почалися, коли виникла необхідність фарбувати волосся, щоб замаскувати сивину. Мало того, що доводилося постійно повторювати процедуру забарвлення (а задоволення в цьому, всі знають, мало), так ще й стан волосся після неї залишало бажати кращого. І головною проблемою для мене стали пересушені кінчики. У підсумку, в перукарському салоні з`явився ще один постійний клієнт, чи то пак я. Левова частка моєї зарплати йшла на приведення волосся в порядок. Через постійну підстригання вони практично перестали рости. І тут мені на допомогу прийшов інтернет. Я відшукала сайт, де продавався прилад Спліт Ендер і, подумавши, зробила замовлення. В результаті гребінцем залишилася задоволена.
  2. Прилад Спліт Ендер - це два в одному - і гребінець, і тріммер. Є один секрет: прочісувати волосся потрібно по невеликій пасма. Прилад націлений на видалення тільки пошкодженої частини волосся, невеликої кількості. Відповідно, зачіска нітрохи не псується. Дуже шкода, але мої пошуки приладу в магазинах не увінчалися успіхом, однак я скористалася інтернетом. Дуже швидко я оформила замовлення, дочекалася дзвінка оператора. Не минуло й двох тижнів, як цей унікальний прилад був у мене в руках.
  3. Перед тим як почати процедуру видалення посічених кінчиків, я вимила волосся і дочекалася, поки вони підсохнуть. Я не застосовувала будь-яких засобів для волосся та роботою одного лише Спліт Ендер залишилася задоволена. Весь процес у мене проходив таким чином: я розділила волосся на дві частини - велику і маленьку. Велику я відклала в сторону, а по маленькій я проводила кілька разів Спліт Ендер. Після його використання моє волосся стали м`якими і шовковистим.
  4. Близько півгодини я витратила на видалення посічених кінчиків. Закінчивши, я відчинила спеціальну кришку на приладі і відправила її вміст в кошик. Відрізані волосся були зовсім невеликої довжини, майже непомітні. Але після процедури я виглядала як після відвідування перукаря-фахівця. Я повторюю стрижку волосся приладом кілька разів на місяць - тепер я врятована від черг в перукарському салоні і від великих грошових витрат. Волосся стали не тільки здоровими, але ще і додали в довжині.

rascheska_split_ender_krasivye_i_zdorovye_volosy-1

Показання до застосування приладу

Спліт Ендер - це досить-таки багатофункціональний прилад. Він здатний впоратися з багатьма пошкодженнями волосся. Далі наводиться перелік випадків, коли його потрібно застосовувати:

  • Неважливе стан волосся.
  • Труднощі з розчісуванням волосся.
  • Бажання випрямити волосся.
  • Пошкодження волосся після фарбування або інших процедур.
  • Посічені кінчики.

Протипоказання

Ви можете сміливо застосовувати прилад, не побоюючись неприємних наслідків.

Тепер вам відомо, що ж таке пристрій Спліт Ендер, які показання до його застосування та протипоказання, ви дізналися переваги цього приладу та відгуки про нього реальних людей. Після застосування чудо-приладу проблема посічених кінчиків повинна перестати вас турбувати. Але, тим не менш, додатковий догляд за шевелюрою може виявитися корисним і запобігти появі інших неприємностей з волоссям. Використовуйте тільки перевірені косметичні засоби, і ви зможете надовго зберегти природну красу і привабливість вашого волосся.

SplitEnder



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Здоров`я і краса волосся фото

Здоров`я і краса волосся

Кілька порад відомих стилістів для здоров`я і краси волоссяУ вас січеться кінчики волосся, вони пушаться і втратили…

Як доглядати за волоссям фото

Як доглядати за волоссям

Кожна жінка знає, що для здоров`я волосся потрібен постійний безперервний догляд, інакше волосся перестануть радувати…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Гребінець сплати ендер позбавить вас від проблеми посічених кінчиків