Екзодерил: відгуки. Інструкція по застосуванню, показання та протипоказання до використання екзодерилу

Відео: Краплі Екзодерил / Розчин і Крем від грибка нігтів

Зараження грибком відбувається легко, особливо в місцях загального користування, а ось лікування не завжди буває результативним. При покупці антигрибкового кошти хочеться бути впевненим, що воно виявиться ефективним, а грибок покине назавжди. Екзодерил - сучасний засіб від грибкових захворювань, яка набула широкої популярності не тільки серед пацієнтів, але і лікарів.

"Екзодерил": показання до застосування

  • Різнобарвний лишай
  • кандидоз
  • Кандидоз шкіри і нігтів
  • Кандидоз ін. Локалізацій
  • Мікоз бороди і голови
  • мікоз кистей
  • мікоз нігтів
  • мікоз стоп
  • мікоз тулуба
  • Др. поверхневі мікози
  • Деякі інфекційні та паразитарні хвороби
  • пахова епідермофітія
  • дерматофітіях
  • трихофітії
  • Оніхомікоз (грибок нігтів)

Увага: протипоказання!

  1. Гіперчутливість до компонентів препарату
  2. вагітність
  3. період лактації
  4. Відкриті рани і садна в місцях ураження грибками, мозолі
  5. З обережність приймати дітям до 12 років
Ми рекомендуємо Вам використовувати монастирський чай проти грибка на нігтях. По закінченню 30 днів, у 97% добровольців сліди грибка пройшли повністю.

Можливі побічні дії

Екзодерил: відгуки

В окремих випадках можуть спостерігатися місцеві реакції: сухість шкіри, гіперемія, свербіж і печіння. Побічні ефекти мають оборотний характер і не вимагають відміни леченія.О випадки передозування не повідомлялося.

Вивчаємо компонентний склад препарату

Головною діючою речовиною препарату є нафтифін гідрохлорид. В 1 мл препарату міститься 10 мг цього компонента. Нафтифін - протигрибковий засіб синтетичного походження, що відноситься до групи аллиламинов. Саме цей компонент спрямований на знищення різного виду грибів, перешкоджаючи надходженню в клітини поживних речовин і підвищуючи концентрацію отруйних їх токсинів.



Також нафтифін проявляє фунгіцидну дію відносно дерматофітів і цвілевих грибків, а також фунгістатичну активність при контакті з дріжджовими грибами.

Крім основного компонента нафтифина, екзодеріл містить пропіленгліколь, етанол, гідроксид натрію, спирти і очищена вода.

"Екзодерил": Інструкція по застосуванню

У більшості випадків, препарат використовується для лікування грибка нігтів. Перед початком терапії рекомендується спочатку видалити максимально можливу площу ураженого нігтя. Зробити Ви можете це як за допомогою ножиць, так і за допомогою пілочкі.Крем або розчин слід ретельно втирати в оброблювані області, а також в довколишню шкіру (на 1 см від нігтя). Проводити процедуру рекомендується 2 рази на день, постійно спилюючи уражені нігті.

Тривалість лікування екзодерілом індивідуальна, тому перед його використанням краще звернутися до лікаря. Варто зазначити, що для повного одужання, може знадобитися курс не менше 6 месяцев.Еслі захворювання спричинило уповільнення зростання нігтів, лікування продовжується. Після зникнення видимих ознак грибка нігтів слід продовжувати використовувати препарат ще 14 днів, щоб уникнути повторного зараження і рецидиву хвороби.

При ураженні шкіри засіб наносять 1 раз в день на пошкоджені поверхні сусідні з нею ділянки (приблизно 1 см здорової ділянки шкіри по краях зони ураження) після їх ретельного очищення і висушування. Тривалість лікування при дерматомікозах - 2 - 4 тижні (в окремих випадках лікування може тривати до 8 тижнів), при кандидозах - 4 тижні.

Що говорять про ліки користувачі?

Екзодерил: відгуки

  • Ольга: Після відпочинку на морі привезла додому грибок нігтів. До лікаря звертатися не стала, вирішила впоратися самостійно. За порадою знайомих купила розчин Екзодерилу і взялася за справу. Спочатку поліпшення не було, але я не зневірилася і продовжувала мазати. Через 3 місяці лікування, стан нігтів істотно покращився. Але я не зупинилася на досягнутому і продовжувала лікування ще 2 місяці. Загалом, остаточний результат мене повністю влаштував, зараз грибок нігтів мене не турбує.
  • Галина: У мене ніколи не було проблем з нігтями. Але після походу в громадську лазню, обзавелася грибком не тільки нігтів, але і стоп. Намучилася сильно. У підсумку, пішла до лікаря, який порадив розчин екзодеріл. Спочатку я не вірила в його чудодійні властивості, але пройшовши курс лікування здивувалася. Грибок зник і поки не з`являється. Правда, в сукупності з екзодерілом я брала протигрибкові таблетки.
  • Олександр: Так уже сталося, що після армії у мене з`явився грибок нігтів. Довго нічого не допомагало, мучився років 5, напевно. Натрапив в інтернеті на екзодеріл. Втрачати було нічого, купив, спробував. Через 7 місяців регулярного лікування мій грибок повністю зник. Єдиний мінус препарату - довго чекати результату і досить витратна лікування.
Лікарі-дерматологи в один голос рекомендують використовувати монастирський чай проти грибка. В ході досліджень було відзначено прискорення регенераційних процесів у 82 добровольців.
Екзодерил: відгуки
  • Денис: Довгий час страждав грибковим ураженням шкіри. Це було жахливо. Звертався до багатьох лікарів в різні лікарні. Прописували величезна кількість таблеток і мазей.Но, на жаль, позитивного ефекту я не помітив. Результат, звичайно, був, але не довгим і все поверталося з новою силою. Екзодерил мені порадили в аптеці. Я вже й не вірив, що мені хоч щось допоможе. Використовував я мазь, як написано в інструкції. Через 5 днів помітив результат, а ще через 2 тижні грибок шкіри зник. Але я не поспішав радіти, адже до цього все поверталося на круги своя. Але немає! Минуло десь 3 місяці, а грибок так і не з`являвся. Читав після, що не тільки мазь, але і краплі екзодеріл збирають позитивні відгуки.
  • Аліна: Грибок нігтів не обійшов мене стороною. Заразилася я в бассейне.Заметіла не відразу, спочатку у мене змінився колір нігтя на великому пальці. Зрозуміла, що потрібно щось робити, коли під нігтем утворилася порожнеча, причому вже у 2-х пальців ноги. Побачила рекламу Екзодерилу, пішла в аптеку і купила мазь. Лікувала грибок близько 4-х місяців, все пройшло. Для підстраховки, пізніше я ще пропила курс таблеток. У сукупності лікування мені допомогло.
  • Іван: Ходжу в тренажерний зал, заразився грібкомв душовою. Купив хвалену мазь екзодеріл. Мазав по інструкції близько 3-х місяців. Результату взагалі не побачив. Довелося йти до лікаря, який призначив лікування. Може у мене якийсь важкий випадок був, що навіть екзодеріл не впорався, не знаю.
  • Грибок на руках: лікування
  • Протигрибковий лак для нігтів
  • Як лікувати грибок нігтів на ногах?

Відео: Ногтіміцін

Екзодерил - ефективний засіб від різного виду грибків. Пацієнти, які брали його протягом тривалого часу були здивовані результатом. Головне під час застосування кошти слідувати інструкціям і не кидати лікування при досягненні перших видимих результатів. Щоб не допустити появу грибка, потрібно дотримуватися правил особистої гігієни, не користуватися чужими рушниками, не ходити босоніж в громадських лазнях, басейнах і душових.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Лак від грибка нігтів фото

Лак від грибка нігтів

Мікоз нігтів (ураження нігтьової пластини грибком) є дуже неприємним, важко піддається лікуванню захворюванням. Як…

Ліки від грибка нігтів фото

Ліки від грибка нігтів

Мікози - досить поширені інфекційні захворювання, викликані хвороботворними грибками. Найчастіше мікози вражають нігті…

Як лікувати грибок нігтів? фото

Як лікувати грибок нігтів?

Відео: Як лікувати грибок нігтів перекисом воднюМало хто замислюється про те, якому ризику ми піддаємо себе кожен день,…

Грибок на руках: лікування фото

Грибок на руках: лікування

Мікоз шкіри, або грибок на руках, останнім часом все частіше вражає наші руки. Грибок на руках - заразне захворювання,…

Лікування грибка нігтів фото

Лікування грибка нігтів

Коли настає теплу пору року, починається спека, потовиділення, і виникає ризик, заразиться нігтьових грибком. Потрібно…

Мазь від грибка на ногах фото

Мазь від грибка на ногах

Грибкові інфекції (мікози) найчастіше вражають пальці ніг і стопи. Дане захворювання передається через підкорені…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Екзодерил: відгуки. Інструкція по застосуванню, показання та протипоказання до використання екзодерилу