Корекція брів ниткою в домашніх умовах

Відео: Вищипування Брів Ниткою

Видалення волосся ниткою - один з найдавніших способів епіляції, який використовувався ще в Стародавній Персії. У наші дні цей спосіб знову увійшов в моду в багатьох країнах світу, особливо на Заході. Він є традиційним для красунь Азії і Сходу, таку процедуру там пропонують в будь-якому салоні краси, і практично всі жінки вміють робити її самостійно.

Корекція брів ниткою в домашніх умовах



За допомогою нитки можна підкоригувати брови, видалити волосся на обличчі і тілі. У цій статті піде мова про домашню корекції брів, адже це простий і ефективний спосіб надати бровам ідеальну форму, а результат протримається від 3 до 4 тижнів.

Переваги корекції брів ниткою будинку

  • Одним з основних переваг видалення волосся ниткою (або як його називають європейці - тріддінг) - це швидкість, ефективність і очевидний результат. Нитка видаляє навіть так званий «пушок», з яким звичайний пінцет не впорається, крім того, вона прибирає ороговілі клітини з поверхні шкіри.
  • При епіляції таким способом з часом волоски стають м`якими і стоншуються. На відміну від пінцета, немає ризику занести інфекцію. Використовуючи нитку, Ви не зможете пошкодити волосяну цибулину, ніж позбавите себе від такої неприємності, як врослий волосок.
  • Таким методом видаляється відразу кілька волосся, що дуже зручно для надбровного простору і між ними. Цей вид корекції ідеальний для чутливої шкіри, так як він не викликає роздратування і завдяки тому, що немає почервоніння, робити його можна в будь-який час, навіть перед важливою зустріччю.
  • До недоліків такої процедури в домашніх умовах, можна віднести невелику складність в самому початку, так як цей вид епіляції вимагає певної вправності, сміливості і досвіду. До того ж в перший раз корекція досить болюча, але правильна первинна підготовка допоможе знизити больовий поріг.

Як зробити корекцію брів ниткою будинку?

  • Перш за все, Вам потрібна нитка. У салонах використовують арабську бавовняну нитку, а в країнах Сходу користуються шовкової, але тут потрібно певна вправність, так як шовк ковзає. Удома можна взяти звичайну міцну, рівну бавовняну нитку.

Корекція брів ниткою в домашніх умовах

  • Перед початком корекції, обов`язково распарьте і очистіть шкіру, а потім на брови і біля них нанесіть зволожуючий крем на 5-7 хвилин. Залишки крему видаліть серветкою або ватним диском, змоченим в гарячій воді, вона розпарить шкіру і зробить волосок податливим, а значить, процедура буде менш болючою. Можна зробити парову ванночку і потримати над нею особа 5 хвилин.
  • Безпосередньо перед процедурою протріть брови спиртовмісних лосьйоном. Можна знеболити шкіру, протерши брови кубиком льоду, але спосіб з розпарюванням все ж ефективніше.
  • Намалюйте олівцем контур брови, яку Ви хочете зробити. Всі ті волоски, які опиняться за контуром, будете видаляти. Виберіть в будинку найсвітлішу кімнату, бажано з денним освітленням, і візьміть хороше збільшує дзеркало.
  • Потім можете приступати безпосередньо до корекції. Візьміть бавовняну нитку довжиною близько 50 см, зв`яжіть кінчики і перекрутити таким чином, щоб в середині утворилася петля. Вказівними і великими пальцями обох рук візьміться за нитку зсередини так, щоб, коли Ви розводите пальці однієї руки, петля збільшувалася, а з іншого боку - зменшувалася.
  • Цією маленькою петлею захоплюйте волоски і різко смикайте, повторюйте процедуру, поки результат Вас повністю не задовольнить. Рухайте нитку від перенісся до скронь. Потім обробіть зону брів антисептиком і прикладіть лід, щоб зняти невеликі почервоніння.
  • Робіть корекцію 1 раз на місяць. Згодом зростання волосків буде сповільнюватися, навіть якщо від природи вони ростуть дуже густо.

Корекція брів ниткою в домашніх умовах: відгуки

  • Ірина: «Побачила, як роблять цю корекцію в салоні, вирішила повторити вдома. Звичайно, перший раз я поралася більше години, намагаючись пристосуватися управляти ниткою, але наступні рази виходило все краще і краще. Плюсів маса, це дуже зручно, швидко, не так болісно, як вищипування пінцетом, ніяких подразнень. Тепер все подружки і сусідки, замість салону, вдаються до мене вчитися ».

Відео: Корекція і фарбування брів | Моделювання форми брів ниткою | YourBestBlog

Корекція брів ниткою в домашніх умовах: відгуки

  • Світлана: «Для себе цю методику відкрила більше року тому, подивившись відео в інтернеті. Спочатку було трохи боляче і незвично, але це лише в перший раз. Тепер відчувається тільки приємне пощипування. У мене чутлива шкіра, і при корекції пінцетом я потім ще день не можу вийти на вулицю через те, що шкіра навколо брів червоніє і опухає, часто турбували врослі волоски. Завдяки нитки, я забула про ці проблеми. Я дуже задоволена і всім рекомендую! ».
  • Аліна: «Завдяки коріння свого батька-вірменина, мені дісталися густі, чорні, жорсткі брови. Все життя я з ними намагалася впоратися самостійно, в салон йти не хотілося, тому що одного разу мені їх там жахливо спотворили. Тому намагалася знайти альтернативу самостійно. Я згадала, як одного разу мені бабуся розповідала, що вони вискубували раніше волосся ниткою. Згадавши про цей спосіб, я знайшла потрібну інформацію і почала експерименти. Так, спочатку трохи незвично, але мені було зовсім не боляче. Ось уже більше двох років я сама собі роблю корекцію і всім задоволена. Форма брів стала дуже виразною, оскільки крім жорстких волосків, вищипується ще і пушок, який неможливо видалити пінцетом, до того ж, в корекції мої брови потребують все рідше, багато волоски просто перестали рости, тепер я проводжу процедуру не частіше 1 разу на 3 місяці ».
  • Як підібрати форму брів?
  • Як пофарбувати брови в домашніх умовах?
  • Як швидко відростити брови?
  • Татуаж брів: відгуки
  • Як зробити перманентний макіяж брів?

Відео: Корекція брів в домашніх умовах

Всі візажисти світу вважають, що саме брови - найважливіша частина в макіяжі, тому вони можуть всі Ваші старання у створенні ідеального образу як звести на «ні», так і додати виразності і відкритості погляду.

Домогтися ідеальної лінії брів можна домашньої корекцією ниткою. Це доступний і простий спосіб, який має безліч позитивних відгуків у дівчат. Вибираючи цей спосіб епіляції, Ви завжди будете мати доглянуті брови!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Форма брів для круглого особи фото

Форма брів для круглого особи

Правильна форма брів здатна вигідно прикрасити обличчя, підкреслити його достоїнства і відвернути від недоліків. щоб…

Татуаж брів: відгуки фото

Татуаж брів: відгуки

Якщо Ви вирішили поліпшити свою форму брів і скористатися для цього процедурою татуажу, то краще за все вивчити відгуки…

Перманентний макіяж брів фото

Перманентний макіяж брів

Напрямок у сучасній косметології, є процедурою корекції брів за допомогою колірного методу, називається перманентним…

Брови для круглого особи фото

Брови для круглого особи

Кожна жінка прагне стати ідеальною, але не всі приділяють належну увагу брів. Але ж правильно підібрані і грамотно…

Корекція бров фото

Корекція бров

Відео: Як зробити красиві доглянуті брови. Правильна корекція брівПривабливість жіночого обличчя залежить від багатьох…

Форма брів - яку вибрати? фото

Форма брів - яку вибрати?

Відео: Коригуємо форму брів - Все буде добре - Випуск 579 - 08.04.15Чи потрібно гнатися за модою в виборі форми брів:…

Як намалювати брови олівцем? фото

Як намалювати брови олівцем?

Бездоганно ідеальна форма брів багато в чому залежить від того, наскільки вправно і майстерно жінка користується…

Як підібрати форму брів? фото

Як підібрати форму брів?

Кожній дівчині не раз хотілося зробити погляд притягальним і виразніше. Для цього потрібно всього лише правильно…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Корекція брів ниткою в домашніх умовах