Шампунь кінська сила: відгуки лікарів. Склад і інструкція із застосування

Відео: касторове масло допомагає + для росту волосся

Шампунь кінська сила - це відносно новий продукт, який з`явився на вітчизняному ринку в 2017 році. З тих пір він завоював популярність у багатьох представниць прекрасної статі, в тому числі зірок шоу-бізнесу. Виробники шампуню обіцяють приголомшливий ефект, здорові і гарне волосся. Чи так це насправді і що говорять покупці про кінську силу?

Відео: "Кінська сила" шампунь-кондиціонер

шампунь "Кінська сила": склад

Цей шампунь є аналогом кошти для коней. Вчені, проаналізувавши стан кінської гриви, вирішили зробити спеціальний шампунь для людей, який має масу переваг:

Шампунь кінська сила: відгуки лікарів

  • Шампунь забезпечує волоссю професійний догляд: кондиціонування, очищення і ламінування;
  • Засіб має рідку консистенцію, легко змивається і має приємний свіжий запах;
  • Кінська сила, якщо вірити виробникам, допомагає позбутися від випадання волосся, надає блиск і обсяг, позбавляє від ламкості.
  • Завдяки засобу пропадає електризація волосся. Крім того, вони менше плутаються і легше розчісується.
  • Лошадінаясіла володіє загоює ефектом, знімає запалення і прискорює процес загоєння порізів і ранок.
  • До складу шампуню входять корисні компоненти, які впливаючи на волосся, надають їм доглянутий і здоровий вигляд.


Отже, основними компонентами кінської сили є:

  1. Провітамін В5 - він утворює на волоссі захисну плівку, яка захищає волосся від теплового впливу і пересушування;
  2. Ланолін - живить шкіру голови, зберігає природну красу і силу волосся, регулює водний баланс;
  3. Колаген - розгладжує лусочки волосся, зволожує оболонку волосяного стрижня, захищає від негативного впливу навколишнього середовища, відновлює структуру пасом;
  4. Лауретсульфат натрію - забезпечує хороше вспенивание шампуню;
  5. Кокоглюкозид - поверхнево-активна речовина, що добувається з кокосового масла і крохмалю. Завдяки речовині, кінська сила ідеально підходить для людей з чутливим типом шкіри голови;
  6. Гідролізат колагену - речовина, що зміцнює пасма і живить волосся;
  7. Глицерил стеарат - натуральний емульгатор, що прискорює ріст волосся. Завдяки речовині волосся стає густим і блискучим;
  8. Діетаноламід жирних кислот - зволожує шкіру голови, запобігаючи сухість шкіри і утворення лупи.
  9. Крім цих компонентів до складу кінської сили часто додають екстракти прополісу, протеїни пшениці і березовий дьоготь. Завдяки природним компонентам, шампунь набуває ще більшу корисність.

Інструкція по застосуванню

На що слід звернути увагу в 1-у чергу - це консистенція. Має прозорий колір, приємний і легкий аромат. На відміну від шампунів для коней, цей засіб не потрібно розводити у воді.

Відео: вітаміни росту волосся інструкція

Тривалість застосування шампуню - це 2-ий нюанс. Як би Ви не хотіли, постійно мити голову цим засобом не рекомендується. В іншому випадку волосся почнуть безжально випадати і ламатися. Найкраще чергувати використання кінської сили і ін. Шампуню для волосся.

Кінська сила використовується так само, як звичайний шампунь: нанесіть на вологе волосся, спіньте масажними рухами і ретельно промийте водою. При необхідності повторіть процедуру.

Шампунь підходить для частого використання і продається в будь-якій аптеці, що робить його доступним кожній людині.

Шампунь кінська сила: відгуки лікарів

  • Аліна, 24 роки: Я не наділена густими і здоровими волоссям. А в літню пору вони сильно лізуть. Перепробувала всі можливі засоби, але нічого не допомогло. Вирішила спробувати кінську силу, результат мене порадував. Волосся стали об`ємними, шовковистим і стали менше випадати.
  • Олександра, 32 роки: Вперше почула про шампунь по телевізору і вирішила спробувати. Результат приємно здивував: волосся стали блискучими, шовковистим і легко розчісується. Намагаюся користуватися шампунем не кожен день, а раз на тиждень для профілактики.
  • Оксана, 19 років: Купила я в аптеці чудо-шампунь і сильно розчарувалася! Крім розкрученого бренду і ціни, засіб мене нічим не вразило. Волосся як були тьмяними, так і залишаються, як ламалися, так і ламаються. Між іншим, ціна його, в порівнянні з ін. Шампунями, які не демократична.
  • Світлана, 29 років: Кінська сила мені не сподобалася: погано піниться, ефект швидко проходить, з`явилася лупа. Лупа від шампуню лікувала дуже довго і вирішила більше не купувати цей засіб.
  • Катерина, 35 років: Мені дуже сподобався шампунь: хороший засіб за доступною ціною. Після нього волосся легко укладаються, що не плутаються і блищать. Виробник не обдурив на рахунок ефекту густого волосся - вони стали набагато густіше.

А що кажуть про шампунь-кондиціонер "Кінська сила"?

  • Христина, 23 роки: Не помітила ніякого ефекту, який обіцяє виробник. Волосся швидко стають сальними, шампунь погано промивається. За таку ціну можна купити засіб набагато краще.
  • Олена, 28 років: Обожнюю кінську силу, не проміняю його ні на який ін. Шампунь. За допомогою шампуню-кондиціонера я відновила природну силу і красу волосся, хоча кожен день укладаю пасма праскою, часто сушу феном і фарбуюся. Я ніколи не бачила своє волосся в такому чудовому стані як після застосування шампуню-кондиціонера кінська сила. Всім раджу!
  • Надія, 42 роки: Після використання шампуню з`явився несамовитий зуд шкіри голови і лупа. Можливо, мені просто не підійшов, хоча у дочки така ж проблема після використання.
  • Шампунь в домашніх умовах
  • Як підібрати шампунь для волосся?
  • гель "Кінська сила" для суглобів: відгуки
  • Шампунь від лупи в аптеці

Відео: чоловічий шампунь + для росту волосся

Шампунь кінська сила відноситься до професійного типу засобів. Він добре очищає волосся, надає їм здоровий блиск, шовковистість і збільшує обсяг майже в 2 рази. Незважаючи на те, що шампунь продається в аптеці, він не є лікувальним, але може мінімізувати випадання волосся і появу лупи. Незважаючи на позитивні характеристики, кінська сила має негативні відгуки, тому вирішувати тільки Вам - чи будете Ви використовувати його чи ні.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Шампунь для росту волосся фото

Шампунь для росту волосся

Відео: Найкращий шампунь для росту волосся ??????Всі жінки хочуть мати красиві, здорові, доглянуті волосся. Більшість…

Дігтярне мило для волосся фото

Дігтярне мило для волосся

Відео: Дігтярне мило для волосся. Користь і застосування дігтярне мила для волоссяДізнавшись, що дігтярне мило вживають…

Шампунь для росту волосся фото

Шампунь для росту волосся

Одним з найбільш головних критеріїв оцінки стану здоров`я волосся є швидкість їх росту, прискорити зростання вам…

Як правильно мити волосся? фото

Як правильно мити волосся?

Ви ніколи не задавалися питанням, чому у дітей так довго волосся залишаються чистими, а у нас брудна мало не кожен…

Сухий шампунь для волосся фото

Сухий шампунь для волосся

Якщо вийшло так що Вам терміново потрібно кудись бігти, прийшли несподівано гості або ваш молодий чоловік запросив вас…

Сандалове-ромашковий шампунь фото

Сандалове-ромашковий шампунь

Виготовлення домашнього шампуню має значні переваги: домашні косметичні засоби зазвичай коштують дешевше покупних, а…

Шампунь сульсена фото

Шампунь сульсена

Останнім часом дуже багато людей страждають від лупи, а проблема жирного волосся присутній майже у вісімдесяти…

Маска для волосся з желатином фото

Маска для волосся з желатином

Маски для волосся з желатином мають приголомшливий результатом можна порівняти хіба що з ламінорованіем волосся. Тонка,…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Шампунь кінська сила: відгуки лікарів. Склад і інструкція із застосування