Скільки тримається біотатуаж хною

Про те, що таке біотатуаж сьогодні чули багато - це фарбування брів з використанням натурального барвника, хни. Особливість процедури в тому, що тримається фарбування всього 4-5 тижнів, а проводити його, при певній вправності, можна самостійно в домашніх умовах.

Біотатуаж брів хною: відгуки, скільки тримається і інші важливі моменти з приводу такого нанесення фарби розглянемо в цьому матеріалі. Брови ниточкою більше не в моді, ця частина обличчя знову стає яскравою і помітною, особливо цінується ефект натуральності. Зі стандартним татуажем такого ефекту досить складно досягти, а ось біотатуаж тут буде відмінним помічником.

Фарбування брів хною

Біотатуаж брів хною, скільки тримається, судячи з відгуків, визначається індивідуально. Але, більшість дівчат говорить про 4-5 тиждень, хоча, якщо хна наносилася самостійно і трималася на волосках недовго, то ефект може триматися і всього 2-3 тижні. Тут вже потрібно вибирати, що підходить саме вам - часта зміна або ж сталість.

Біотатуаж робиться гранично просто - потрібно личити відповідний відтінок хни, а потім нанести розведений водою порошок на область брів. За допомогою такого фарбування підкреслюється натуральна форма брів і коригується їх колір.

  1. Підготовка до процедури полягає в тому, що потрібно очистити шкіру, на яку буде наноситися фарба. Для цього використовується спирт або інші косметичні засоби для знежирення поверхні. Шкіра після обробки повинна бути абсолютно сухою.

    Відео: Скільки тримається фарба хна на бровах

  2. Фарбувати брови хною можна в різні кольори, тут весь спектр від мідного рудого до насиченого коричневого. Важливо зрозуміти, який відтінок потрібно саме вам і правильно його підібрати.

  3. Перед тим, як наносити хну на брови, потрібно визначитися з їх кінцевою формою. Рекомендується спочатку форму промальовувати, а потім вже по ній наносити фарбу.

  4. Що стосується самого процесу фарбування, то тут все простіше-простого. У зазначених на упаковці пропорціях хну розвести з водою, а потім з використанням спеціального пензлика нанести на брови по виділеним заздалегідь лініях.



  5. Щоб шкіра і волоски брів забарвилася, потрібно почекати близько години. Якщо хочеться зробити бровки світлого відтінку, то досить буде 40 хвилин.

  6. Видалити залишки хни можна звичайною проточною водою.

Біотатуаж брів хною: відгуки, скільки тримається залежить від того, як довго тримати фарбу на бровах. Але цей час все одно знаходиться в межах 40 хвилин (для світлих відтінків) - 60 хвилин для темних відтінків. Рецепт відмінною домашньої маски для обличчя з крохмалем.

Багато фахівців підкреслюють, що основний плюс біотатуаж брів в тому, що хна є натуральним продуктом. Так що, її застосування, на відміну від хімічних барвників, які не завдає волосках шкоди. Більш того, хна укріплює волосяний фолікул. Однак пам`ятайте, що можлива індивідуальна непереносимість цього кошти. Щоб перевірити себе на таку реакцію, невелика кількість розчину до забарвлення нанести на зап`ясті і почекати 30 хвилин, подивитися, як відреагує шкіра.

  1. Видалити хну, якщо результат не сподобається, можна швидко і легко. Невдалий результат просто протягом кількох тижнів змиється сам.

  2. Використання хни як натурального інгредієнта абсолютно безпечно для здоров`я, для волосся і для шкіри.

  3. Пофарбовані в такий спосіб бровки виглядають привабливо, натурально і природно.

    Відео: Тимчасове татуювання - биотату хною

  4. Не потрібно спеціально доглядати за бровами - після фарбування на кілька тижнів можна взагалі забути про цей етап догляду за обличчям.

Що ж стосується недоліків біотатужа брів, то, судячи з відгуків, тільки скільки тримається він не радує деяких дам. Зокрема, ефект не тримається протягом декількох років, як після традиційного татуажу, а залишається тільки на п`ять тижнів максимум.

Біотатуаж брів хною: відгуки

Відео: БРОВИ: Хна або Барвник? МОЇ висновки!

«Нещодавно я пофарбувалася в темний колір і мої брови стали помітно програвати на тлі темного волосся. Батьки не дозволяють робити татуаж, тому, я вирішила сама пофарбувати брови хною, щоб не робити це кожен день олівцем. Результат сподобається, я все з першого разу зробила сама і вийшло відмінно. Бровки виглядають натурально і красиво ».

«Біотатуаж я стала робити після перманентного макіяжу. Скажу чесно, що основний недолік класичного татуажу - це його довговічність. За кілька років мода на брови змінюється, повірте. Фарбування хною дозволяє насолоджуватися результатом тільки протягом місяця, а потім, в разі потреби, повністю міняти свій стиль ».

«Брови у мене від юнацтва залишають бажати кращого. Раніше, коли була модна на тонкі бровки, мені залишалося тільки їх вискубувати і проблем не було. Але сьогодні, щоб залишатися стильною жінкою, брови повинні бути пишними і натуральними. Спочатку я хотіла зробити собі перманентний макіяж брів, але якось 2-3 роки з однією формою брів для мене багато. Вирішила просто пофарбувати бровки хною і залишилася абсолютно задоволена ».

Як видно з відгуків, для багатьох дам нетривалість біотатуаж є скоріше плюсом, ніж мінусом. І правда, можна змінювати форму і фасон брів, навіть їх колір щомісяця. При цьому, кожен день протягом місяця не потрібно підфарбовувати брови тінями і олівцями, переживати, що фарба зійде через погану погоду.

Біотатуаж брів хною: відгуки і скільки тримається, а також переваги і недоліки цієї процедури докладно розглянули в цьому матеріалі. Тепер можна сміливо приступати до того, щоб самостійно, недорого і корисно творити красу на своєму обличчі.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Як фарбувати брови фарбою фото

Як фарбувати брови фарбою

Виразні бровние дуги правильної форми надають погляду глибину, а образу яскравість. Кожен салон краси пропонує послуги…

Татуаж брів: відгуки фото

Татуаж брів: відгуки

Якщо Ви вирішили поліпшити свою форму брів і скористатися для цього процедурою татуажу, то краще за все вивчити відгуки…

Перманентний макіяж брів фото

Перманентний макіяж брів

Напрямок у сучасній косметології, є процедурою корекції брів за допомогою колірного методу, називається перманентним…

Освітлення брів фото

Освітлення брів

Відео: Як освітлити брови? Ксюша Туманова Жінка завжди повинна виглядати привабливо і чарівно, адже від того, яка її…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Скільки тримається біотатуаж хною