Кішки і ваше здоров`я

Відео: Ваше здоров`я, Володимир Ілліч!

Людям, схильним до депресій, лікарі-невропатологи і психотерапевти радять завести кішку.

Відео: Ваше здоров`я Алергія на тварин

Психологи довели, що ці домашні тварини розряджають напружену атмосферу в домі, випромінюють спокій, створюють обстановку затишку і тепла. У людей і у кішок є спільна риса: і ті, і інші мають потребу в тому, щоб їх гладили. Це відноситься до тіла, але не в меншій мірі і до душі. Гладячи кішку, людина перестає соромитися проявляти свої почуття (а це благотворно впливає на душевне здоров`я) і тим самим задовольняє власну потребу в теплі, захищеності і довірі. Але справа не тільки в психологічному аспекті.

Дослідження вчених доводять, що тривала дружба з кішкою зміцнює імунну систему її господаря, сприяє його здоров`ю і довголіттю.

Дотики до кішці знижують тиск у гіпертоніків. Вона навіть здатна запобігти інфаркту, заспокоює нерви, відчуває хворе місце, лягає на нього і «забирає» біль.



Помічено, що кішки більш ласкаві, ніж коти. Коти ж люблять грати і забавлятися.

Довгошерсті кішки більш спокійні, ніж гладкі.

Для маленьких дітей краще всього звичайна домашня кішка - вона витривала, невибаглива, у неї міцні нерви. Холостяки можуть дозволити собі більш примхливе тварина, наприклад, сіамську кішку. Якщо у Вас в будинку собака, зупиніть свій вибір на перської кішці - це одна з найбільш спокійних порід.

Якщо Ви все ж вирішили завести кішку, то, ймовірно, Вам корисно буде дізнатися не тільки про позитивні сторони дружби з цією твариною, а й про небезпеки, які можуть підстерігати Вас і Вашого улюбленця.

Якщо кішка ночами виходить на полювання і ловить мишей, вона може заразитися токсоплазмами і передати інфекцію людині, що викликає у нього збільшення лімфатичних вузлів, жар і грипоподібні симптоми.

Навіть «домашніх тигрів», що не залишають межі квартири, не слід годувати сирим м`ясом, так як забійний худобу теж може виявитися інфікованим.

Особливо небезпечна ця інфекція для вагітних жінок, оскільки збудник хвороби потрапляє в ембріональну систему кровообігу і загрожує майбутній дитині потворністю і захворюваннями мозку. Крім того, кішки також можуть захворіти віспою і передавати її не тільки іншим тваринам, але і людині. Тому, щоб не сталося біди, і Ваш вихованець приносив тільки радість, необхідно уважно стежити за ним, не випускати на вулицю, де можливі контакти з хворими тваринами, і в разі появи у нього дивних симптомів, негайно показати його ветеринару.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Чому сльозяться очі у кішки? фото

Чому сльозяться очі у кішки?

Домашні вихованці вимагають постійного догляду і особливої уваги - будь-які відхилення в поведінці можуть бути…

Як підстригти кішці кігті? фото

Як підстригти кішці кігті?

Відео: Як підстригти кігті кішці? Легко !! =)У багатьох вдома живуть домашні улюблениці - кішки. Вони красиві і…

Алергія на кішок фото

Алергія на кішок

Кішки - одне це слово піднімає настрій, наповнює свідомість приємними спогадами про домашнє мурчал одного. Якщо у вас є…

Вибір домашнього вихованця фото

Вибір домашнього вихованця

Кожній дівчині хоча б раз в житті хотілося завести домашнього вихованця. Часом так хочеться, приходячи додому бачити,…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Кішки і ваше здоров`я