Огляд лінійки продукції від компанії сибірське здоров`я

Огляд лінійки продукції від компанії Сибірське здоров`яМіцне здоров`я - це найголовніше, що може бути у людини. Адже коли самопочуття тільки радує, все в житті здається простіше і веселіше, а проблеми не виглядають так вже лякає. Хоча прекрасна половина людства скаже, що краса теж грає велику роль. Жінки люблять завжди виглядати стильно, доглянуто і свіжо. Продукція компанії «Сибірське здоров`я» - це ідеальний варіант вирішення всіх проблем.

Історія і діяльність компанії

Початок компанії було покладено в 1996 році двома амбіційними двадцятилітніми хлопцями. На самому початку компанія виходила на ринок всього з трьома товарами. Однак «Сибірське здоров`я» стала розвиватися зі стрімкими темпами, і незабаром був відкритий власний науковий центр.

Це дозволило розширити лінійку продукції, створювати нові рецептури, які почали отримувати патенти вже в 2007 році. Завдяки використанню дикорослих рослин, компанії отримала шанс на успішну конкурентоспроможність на світовому ринку. Що вона і почала робити в 2004 році, і вельми успішно. На сьогоднішній момент у компанії «Сибірське здоров`я» є представництво в 22 країнах світу (Росія, Білорусь, Україна, Литва, Польща, Естонія та ін.).

Продукти для здоров`я

Продукти для здоров`яОдним з напрямків роботи компаній «Сибірське здоров`я» є розробка біологічно активних добавок до їжі (БАД). По суті, такі препарати не є медикаментами, вони швидше носять профілактичний характер. Приймаються вони без призначення лікаря, головне - це дотримуватися дозування, зазначену на упаковці.

Компанія випускає БАДи для всієї родини і для профілактики захворювань різних органів:

  • Здорове серце (Жива клітина - III, Лімфосан - К, Сінхровітал - III, набір «Трави Ольхона», масло лляне «Омегард 3» та ін.);
  • Здорові нирки (Срібний бальзам, Лімфосан - У, Нефровіт);
  • Здоровий шлунок (Панторал, Агатовий бальзам, шлунковий фіточай Курил Сай);
  • Сильний імунітет (Новомін, апів, Срібний бальзам);
  • Здорова печінка (Жива клітина - IV, набір «Енергія свободи», Гепатовіт);
  • Висока працездатність (набори «Витоки здоров`я» та «Бережна турбота», гранатовий бальзам, масло обліпихи «Кароферол» і очищающий фіточай «себеров Нуур»);
  • Профілактика діабету (Адаптовіт, природний інулінового концентрат, антидіабетичний фіточай);
  • Профілактика алергії (Трімегавітал, Агатовий бальзам);
  • Міцні кістки (Елемвітал з органічним кальцієм, ВітаКальцій, ЕПАМ - 8);
  • Гнучкі суглоби (набір «Імпульс руху», Лімфосан Артро, суглобової фіточай);
  • Жіноче здоров`я (набір «Малахіт» і малахітовий бальзам, Хронолонг, ВітаФеррум, жіночий фіточай);
  • Чоловіче здоров`я (Елемвітал з органічним залізом, Сінхровітал - V);
  • Відмінне зір;
  • Струнка фігура (маскулінність, Карнітрін, ФітнесКаталайзер, Актив Файбер, ХромЛіпаза);
  • Для дітей (набір «Три Ведмеді», Живинка, вітамінізоване драже «Муміешка», топіва).

Продукти для здоров`яКожен комплекс включає БАДи у вигляді капсул. Вони виходять або серійно (до 3 баночок в комплекті), або представляють собою послідовний прийом препаратів. Також в деяких серіях можна зустріти ліковані масла, бальзами, чаї та сиропи.

Догляд за шкірою



Здорова шкіра - це завжди красиво. Для того, щоб вона сяяла і виглядала привабливо, за шкірою потрібно доглядати. Компанія «Сибірське здоров`я» випускає ряд продукції по догляду за шкірою.

Для догляду за шкірою обличчя розроблений цілий ряд різноманітних тоніків (Siberian Rose, Hyyp, Тунгалаг, Енергія кедра і Хараасгай), бальзамів і кремів (для обличчя та повік - серія Фітомедіка і Сибірська колекція бальзамів, серія Хронолонг, Experalta), сироваток, пілінгов- скрабів (Аріта Нюур, Долгін, Амурський Лімонік) і масел.

Широкий асортимент включає в себе серія по догляду за тілом. Це і крему для рук і ніг, масажні крему, антицелюлітні креми і дезодоранти. В основному вся лінія представлена у вигляді кремів, мив, гелів і скрабів ліній косметики Лакомель, Фітомедіка, Re`Форма і Сибірська колекція бальзамів.

Продукти для здоров`яДля малюків є окрема серія «Живинка», в яку входять піни для ванн, крему, масла, гелі для душ і шампуні.

Хоч і вважається, що різними кремами користуються тільки жінки, з віком чоловіки замислюються про те, як довше залишатися молодими. Для них була розроблена спеціальна серія «Гесер», яка включає в себе креми, гелі для вмивання, а також засоби для гоління і ходом за шкірою після нього.

Догляд за волоссям та ротовою порожниною

Компанія «Сибірське здоров`я» випускає серію шампунів і бальзамів для догляду за волоссям. Серія включає в себе засоби проти лупи (серія «Емей»), для обсягу (серія «Уулен»), для фарбованого волосся для посилення і збереження кольору (серія Баяліг), а також комплекс для прискорення росту волосся (серія Еді Шеді).

Продукти для здоров`яДля догляду за порожниною рота є кошти, як для дорослих (набори «Сибірський прополіс», «Бережна турбота» і «Здорова усмішка»), так і для дітей.

Косметика для макіяжу та парфуми

У прекрасної половини людства є можливість вибрати серед продукції компанії кошти для макіяжу. Для шкіри обличчя спеціально розроблялися тональні креми, коректори і пудри, які не обтяжують її і не закупорюють пори. Вся косметика випускається серією «Ніжна розкіш».

Для очей, губ і манікюру є непоганий вибір декоративної косметики. Це і туш для вій, і олівці для очей і губ, і тіні з підведенням, а також блиски і помади різних відтінків і лаки для нігтів (серії «Enigma» і «Ніжна розкіш»).

Компанія надає широкий вибір парфуму як для жінок, так і для чоловіків. Стійкі і індивідуальні запахи, від цитрусових і квіткових до свіжих і морських, не залишать байдужою жодну людину. Кожна туалетна вода або парфуми наповнюють простір навколо себе ароматом розкоші і шику.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Відгуки про косметику siberica фото

Відгуки про косметику siberica

Велика кількість косметики і засобів для догляду за собою, пропонованих сучасним жінкам різними закордонними та…

Косметика avon (ейвон) фото

Косметика avon (ейвон)

Поряд з багатьма косметичними брендами, компанія Avon на сьогоднішній день займає одну з лідируючих позицій. Її історія…

Косметика верб роше (yves rocher) фото

Косметика верб роше (yves rocher)

При виборі косметичних засобів, жінки віддають перевагу натуральним засобам. Чим менше хімічних компонентів, тим краще…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Огляд лінійки продукції від компанії сибірське здоров`я