Все що ви хотіли знати про шампунях siberica (сіберіка), але не знали у кого запитати

Все що Ви хотіли знати про шампунях Siberica (Сіберіка)На даний момент косметична лінія Natura Siberica (Натура Сіберіка) включає в себе близько 40 найменувань косметичних продуктів. У цей список входять засоби по догляду за шкірою обличчя, тіла, обличчя, рук, ніг. Але найпоширенішим і відомим продуктом є шампунь Натура Сіберіка. До складу шампунів і бальзамів Natura Siberica включені органічні екстракти, які отримали сертифікат якості ECOCERT (у французькому центрі, найбільшому в Європі), а також максимальну кількість натуральних екстрактів дикоростучих рослин Далекого Сходу і Сибіру.



Відгуки на просторах інтернету про ці шампунях зустрічаються найрізноманітніші, і погані і хороші. Негативні відгуки базуються в основному на те, що шампунь викликає алергію. Алергію можуть викликати саме натуральні компоненти, яких у складі даного засобу чимало. Тому завжди слід враховувати індивідуальну реакцію. Але більшість відгуків все-таки позитивні. Серія шампунів і бальзамів Natura Siberica не містить парабенів і лауретсульфат натрію, які часто є причиною подразнення шкіри голови і руйнують природний захист волоса.

Склад шампуню Natura Siberica

Склад шампуню Natura SibericaУ різних видах шампуню може відрізнятися наявністю різних екстрактів:

  • вода;
  • органічний екстракт мильнянки: добре стимулює ріст волосся, регулює роботу сальних залоз, що не пересушує шкіру;
  • екстракт медунки: зміцнює коріння волосся, тим самим запобігаючи їх випадання;
  • екстракт кедрового стланика: містить велику кількість життєво важливих для структури волосся амінокислот, заспокоює шкіру голови, зміцнює волосся, сприяє поліпшенню кровопостачання;
  • екстракт череди: бореться з лупою і випаданням волосся, заспокоює роздратовану шкіру голови;
  • екстракт сибірського ірису: містить дубильні речовини, жирні олії, цінні органічні кислоти;
  • екстракт розторопші: є джерелом мікроелементів і антиоксидантів;
  • масло алтайської обліпихи: потужний антиоксидант, містить безліч вітамінів і жирних кислот;
  • бензиловий спирт (консервант, що міститься в ефірних маслах), бензойна кислота (консервант, який міститься в брусниці), Cl 75810 (харчовий барвник), ліналоол (віддушка з ефірних масел).
  • Відгуки про шампунях Natura SibericaКористувалася наступними видами шампунів і бальзамів цієї марки: шампунь і бальзам для втомлених і ослабленого волосся "ЗАХИСТ І ЕНЕРГІЯ», шампунь для всіх типів волосся «ОБСЯГ ТА КОРИСТУВАННЯ». Залишилася на 100% задоволена. Вперше за довгий час у мене почали рости Пушкова волосся, маю на увазі, нове волосся. Вважаю, що кількість негативних відгуків пов`язано з неправильним підбором засобів за типом шкіри і волосся. Шампуні з вмістом СЛС активно чистять і висушують шкірний покрив. Причому шкіра голови після миття стає настільки сухий, що сальні залози змушені виділяти достатню кількість секреції, щоб зволожити шкіру голови. А насправді волосся зовсім не є жирними. Це просто означає, що можна брати шампунь для нормального волосся. Я так і зробила і результатом задоволена.
  • Начиталася відгуків і вирішила купити шампунь «Обсяг і догляд» для всіх типів волосся. В принципі, волосся у мене в досить хорошому стані, майже не січеться, м`які, але хочеться більше обсягу. Шукала шампунь без СЛС, тому вважаю, що Натура Сіберіка - це відмінний шампунь, правда, краще його використовувати разом з бальзамом, бо при першому митті без бальзаму здалося, що волосся перетворилися в мочалку. Зате після бальзаму волосся ще пишніше і м`якше. Шампунь відмінно впорався з промиванням волосся після маски з реп`яхову олію. Хоч і користуюся ним всього тиждень, але волосся на гребінці стало набагато менше! Що стосується обсягу - грандіозної шапки волосся я не отримала, але втішало відсутність лупи і свербіння, що зустрічається у інших, хто користуються цим шампунчіком. За таку ціну, я вважаю, це приємне для використання засіб. Хотілося б сподіватися, що воно дійсно настільки натурально, як це заявлено.

Шампунь для втомлених і ослабленого волосся

  • Відгуки про шампунях Natura SibericaЯ дуже довго шукала хороший шампунь без SLES, дуже багато перепробувала і зупинилася на шампунях Натура Сіберіка. Асортимент шампунів Натура Сіберіка дуже широкий, я брала шампунь для втомлених і ослабленого волосся. Нагадаю, що ці шампуні не містять лауретсульфат натрію і парабени, які негативно впливають на стан шкіри голови і волосся. Також вони не містять продукти нафтохімії, штучні барвники, силікон. 95% інгредієнтів мають рослинне походження.
  • У шампуню приємний аромат, він добре очищає волосся і шкіру голови, прекрасно піниться. Це дуже важливий показник, оскільки інші, шампуні без SLES, які я пробувала, хорошим піноутворенням не відрізнялися. Після цього шампуню волосся здається доглянутими і більш пишними.
  • У цей шампунь я просто закохалася! У мене він для втомлених і ослабленого волосся. Чудово милиться (піна рясна), добре промиває волосся, робить їх більш живими. Теж читала у відгуках, що після нього швидко забруднюються волосся, доводиться мити їх через день. Але я завжди мою через день, будь-яким шампунем, так що недоліку в цьому не побачила.

Шампунь для фарбованого волосся

  • Відгуки про шампунях Natura SibericaПробувала майже все шампуні Natura Siberica. Найбільше сподобався той, що для забарвлених і пошкоджених волосся. Волосся після нього добре лежать, м`які і легко розчісується. А ось нейтральний шампунь просто огидний! Волосся після нього липкі, розчесати неможливо.
  • Випробувавши крем для рук Natura Siberica, який мене дуже порадував, вирішила спробувати і шампунь. Складно було вибрати серед усього розмаїття, руки взяли з написом «для фарбованого волосся». Нагадаю, що це органічна косметика російського виробництва, яка відповідає італійським стандартам ICEA, про що говорить наявність сертифіката на флаконі. Почнемо з флакона. Дуже приємний на вид, складно не звернути увагу. Кришка-дозатор дуже зручна, але шампунь занадто рідкий, по чуть-чуть не виливається, в загальному, економії ніякої. Розбавляти водою, як завжди, шампунь не потрібно. Багато пишуть, що Natura Siberica погано піниться. Ну, дивлячись з з чим порівнювати. По-моєму, піниться просто відмінно. Запах не особливо приємний, але і не відштовхуючий, квітковий аромат. Склад не може не радувати, все-таки це сертифікована косметика, в ньому безліч різних екстрактів, олій. Але ось виходячи з напису «Aqua with infusions of: і далі великий перелік екстрактів органічних трав і квітів» виходить, що це водний настій або домішка цих екстрактів, значить, їх тут зовсім мізерна кількість. Волосся шампунь промиває добре, змивається теж добре. Голова залишається чистою досить довго. Але ось обіцяного блиску я не побачила, навіть навпаки, волосся начебто стали більш тьмяні.
  • Відгуки про шампунях Natura SibericaКористуюся Natura Siberica давно, як-то так випадково вийшла на нього. Але користуюся тільки шампунем для фарбованого волосся. Часто пишуть, що волосся після Natura Siberica швидко брудняться і жирніє, так ось, у мене після шампуню і бальзаму для сухого волосся те ж саме, на другий день бурульки просто. І ще якийсь брала, той же ефект. А ось після шампуню для фарбованого волосся - немає, все нормально. Волосся, до слова, я фарбую хною без всяких добавок.

Шампунь для жирного волосся

  • Оцінку шампуню і бальзаму для жирного волосся Natura Siberica я ставлю хорошу. Склад у нього натуральний, але довгий, що мені не дуже подобається, я сумніваюся в необхідності заважати все підряд. Але ефект непоганий: піниться добре, додає об`єм волоссю, чудес не творить, волосся на третій день брудні, але для мого волосся це нормальний стан. Подобається ненав`язливий нехімічної запах, який на сухому волоссі майже невловимий. Невеликий мінус те, що волосся електризується трохи більше, ніж зазвичай, але з цим справляється бальзам. Бальзам сподобався трохи менше, ніж шампунь. Він не сертифікований і не зовсім натуральний, запах набагато сильніше, змиваю його довго. Якщо у шампуню натуральний і приємний запах, то у бальзаму запах недорогого парфуму. Навіть викликає асоціацію з освіжувачі повітря. З функцією бальзаму продукт впорався нормально: волосся блищать, легко розчісується, не електризується. Дівчатам, у яких шкіра голови жирна, а саме волосся сухе і ламке, раджу підбирати до цього шампуню інший бальзам.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Шампунь для росту волосся фото

Шампунь для росту волосся

Відео: Найкращий шампунь для росту волосся ??????Всі жінки хочуть мати красиві, здорові, доглянуті волосся. Більшість…

Шампунь для росту волосся фото

Шампунь для росту волосся

Одним з найбільш головних критеріїв оцінки стану здоров`я волосся є швидкість їх росту, прискорити зростання вам…

Бальзам для волосся фото

Бальзам для волосся

Багато дівчат люблять доглядати за своїм волоссям. Особливо це актуально в сучасний час. Погана екологія, неправильне…

Сухий шампунь для волосся фото

Сухий шампунь для волосся

Якщо вийшло так що Вам терміново потрібно кудись бігти, прийшли несподівано гості або ваш молодий чоловік запросив вас…

Відгуки про косметику siberica фото

Відгуки про косметику siberica

Велика кількість косметики і засобів для догляду за собою, пропонованих сучасним жінкам різними закордонними та…

Сандалове-ромашковий шампунь фото

Сандалове-ромашковий шампунь

Виготовлення домашнього шампуню має значні переваги: домашні косметичні засоби зазвичай коштують дешевше покупних, а…

Шампуні в домашніх умовах фото

Шампуні в домашніх умовах

Відео: Як зробити шампунь в домашніх умовах? РЕЦЕПТИ кращих домашньої шампунів для волоссяБагато дівчат ставлять перед…

Безсульфатние шампуні, що це? фото

Безсульфатние шампуні, що це?

Безсульфатние шампуні - що це? Щоб відповісти на питання, потрібно чітко визначитися, ким шампуню припадають сульфати,…

Безсульфатние шампуні С„РѕС‚Рѕ

Безсульфатние шампуні

Сучасні засоби для волосся представлені в широкому асортименті в будь-якому магазині побутової хімії та косметики, що…

Шампунь сульсена фото

Шампунь сульсена

Останнім часом дуже багато людей страждають від лупи, а проблема жирного волосся присутній майже у вісімдесяти…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Все що ви хотіли знати про шампунях siberica (сіберіка), але не знали у кого запитати