Ламінування вій: відгуки лікарів, фото до і після

Відео: кератіновую ЛАМІНУВАННЯ вій ДО і ПІСЛЯ

Ламінування вій відгуки лікарівТим, кого природа не нагородила красивими довгими віями, які б обрамляли томний погляд, доводиться вдаватися до різних хитрощів. Процедура нарощування існує вже не перший рік.

Але у цього способу по подовженню вій, додання їм шовковистості і обсягу є безліч мінусів. Щоб вії діставали до брів багато виконують процедуру біозавивка, що також не несе здоров`я крихким волосікам. У сфері косметології ще є таке поняття як кератіновой ламінування. Що являє собою ця процедура - ламінування вій (фото до і після), відгуки лікарів.

Процес кератинового ламінування

Ламінування робить погляд виразним за рахунок того, що на рідні вії наноситься спеціальна речовина, в складі якого міститься кератин та інші корисні для структури волосся елементи. Даний склад збагачений вітамінами і протеїнами пшениці І тепер собі не потрібно наносити нарощені вії. Сам процес ламінування являє собою обробку кератиновой сумішшю кожної вінки. На початку процесу відбувається знежирення волосся натуральними компонентами, що робить їх чистими і зволоженими. На нижні і верхні повіки кладуть спеціальні захисні накладки, щоб не зачепити кератиновим складом шкіру навколо очей.

Досвідчені майстри обробляють волоссячко спеціальним складом, після чого надягають на них накладки з силікону, які забезпечують правильну вигнуту форму. Процес ламінування вій передбачає горизонтальне положення клієнтки протягом всієї роботи. До складу речовини для ламінування входять елементи, які наскрізь просочують волоссячко, проникаючи в їх структуру. Таким чином запускається робота по відновленню структури вій і зміцнення війкових фолікул.

Після таких процедур волоски стають міцними і щільними. При ламінуванні клієнтці пропонується один з декількох пігментів, який буде завдано в якості Випалювання волоса. Кератин наноситься в завершальній стадії. За рахунок огортає складу, волосках надається додаткова довжина, але їх не рекомендується фарбувати спочатку. Хоча після ламінування, оновлені вії в фарбуванні тушшю не потребують. Що кажуть ті, хто вдало зробив ламінування вій відгуки (фото до і після, ціна):

"Завжди мріяла зробити нарощування, але дізналася про процедуру ламінування. Майстер в салоні опрацювала мої вії, форма яких мені не дуже сподобалися. Вони були злиплими і твердими. Але на наступний день волосся придбав зовсім іншу форму і став пухнастим, міцним і красиво вигнутим".



"Після ламінування пройшло вже три тижні, а я радію віям щоранку як в перший раз. Крім свого привабливого вигляду, вони перестали випадати. Прямую до рекомендацій майстра".

Рекомендуємо: Як правильно наносити тональний крем?

Плюси даної процедури

  • Короткі вії стають довшими в рази за рахунок огортає суміші для ламінування.
  • Рідкісні вії за рахунок того, що вони істотно ущільнюються при обробленні спеціальним складом, візуально стають дуже густими.
  • Світлі вії після нанесення препаратів темніють, що дозволяє їх власниці не користуватися косметикою тривалий час. Волоски за цей період часу відпочивають, зміцнюються і ростуть. Перед тим, як робити ламінування вій, відгуки лікарів прояснять картину.
  • Після кератинового ламінування вії блищать і стають на дотик шовковистим.
  • Після проведення даної процедури майстри-косметологи докладно пояснять як доглядати за очима, що дозволить здійснити не складний догляд за віями в домашніх умовах.
  • Якщо дотримуватися всіх рекомендацій і не мочити очі в першу добу, то ефект ламінування може тривати до 3-х місяців.
  • Використовуються тільки натуральні препарати на відміну від інших косметологічних процедур.
  • Ніяких сторонніх предметів не клеїться в процесі до рідних вій в порівнянні з процедурою нарощування.
  • З оновленими віями можна засмагати, плавати і виконувати багато інших дій.

Ось що говорить про ламінування вій (відгуки лікарів, наслідки) лікар-офтальмолог І. С. Коротков, м.Санкт-Петербург:

"Дана процедура несе небезпеку тільки тим, у кого є очні захворювання. Це може бути простий кон`юнктивіт і більш серйозні хвороби в стадії рецидиву. Після нанесення препарату на вії, рідина може потрапити на рогівку, радужку або на зіницю, що може спричинити за собою погіршення зору".

мінуси

  • До мінусів можна віднести той факт, що найчастіше, замість ламінування вій натуральними компонентами, недобросовісні майстри, економлячи препарати, роблять дешеву завивку вій. Вони піддаються хімічній дії, чого не передбачає якісна процедура ламінування, де використовують натуральні компоненти.
  • Висока вартість самої процедури і корекції, яку слід робити раз в два місяці.
  • Ламінування має на увазі проведення його в тільки салонних умовах. У домашніх умовах якісно оновити вії досить складно.

Наступна думка скоріше не мінус, а застереження від лікарів вагітним жінкам і годуючим мамам. Варто чи не варто робити кератіновой ламінування вій, відгуки лікарів (відео) акушерів-гінекологів:

"Бути красивою не забороняється. Особливо гостро це питання стоїть під час вагітності. Існує безліч повір`їв на тему заборон під час материнства, але деякі можна цілком пояснити з розумної точки зору. Наприклад, процедура ламінування начебто безпечна. Хоча склад препаратів, якими укріплюють вії можна поставити під сумнів, коли мова заходить про жінку, яка чекає малюка. Ніхто не виключає ризик того, що суміш може бути виготовлена в підпільних організаціях і не має нічого спільного з натуральними препаратами. Тому я і мої колеги вважаємо, що краще поберегти себе в цей непростий час, що потім гірко шкодувати про наслідки. Вагітні жінки за своєю природою не можуть бути некрасивими".

Відео: Ламінування вій. Невдалий досвід. Обережно!

Якщо ви зібралися проводити процедуру ламінування, то вибирайте хороший салон з безліччю рекомендацій. Непогано було б подивитися до початку процедури фото виконаних робіт, щоб на власні очі побачити якими вії стають після рук даного майстра. Адже існує безліч прикладів, коли провели неякісну процедуру або заощадили на препаратах. Що говорять жінки і дівчата, кому невдало зробили ламінування вій (ціна), відгуки:

"Вії після процедури виглядали чарівно. Я пішла на ламінування через те, що це допомогло мені істотно заощадити дорогоцінний час до роботи, коли доводилося по годині фарбувати свої короткі світлі волоски. Але пройшов короткий проміжок часу і мої ламіновані вії перестали мене слухатися, особливо коли я наносила на них трохи туші. Стирчали в різні боки і ніяк не хотіли укладатися. Такий ефект я спостерігала при нарощуванні, коли без корекції вії в кутах століття починали збиратися купкою. Я бачила яким буває результат на очах у інших після кератину і якими стали мої вії. Впевнена, що майстер просто заощадила на препаратах і завдала дешеві аналоги."

Відео: Yumi Lashes + ПОРІВНЯННЯ З нарощування вій! | Hillamaria89 |

"Давно хотіла зробити ламінування. У мене вії довгі і дуже хотілося надати трохи обсягу. У підсумку я отримала якусь нереальну завивку своїх вій, що повністю зіпсувало мій погляд. Чекаю коли ця хімія зійде. Більше до цього майстра не піду."

Ці відгуки свідчать про те, що дівчата перед тим як зробити ламінування вій (відгуки лікарів, фото) навіть не поцікавилися відгуками попередніх клієнток, які не перевірили рівень майстерності майстра і право виконувати дані косметичні процедури. Подібні процеси завжди повинні бути підтверджені відповідними документами. Перш ніж йти на будь-який крок, що стосується зовнішнього втручання по відношенню до себе, слід ретельно зважити всі за і проти.

Рекомендуємо: Маски для жирної шкіри обличчя - догляд, рецепти

Узагальнюючи вищесказане, можна з упевненістю сказати, що переваги даної процедури в рази перевищують мінімальні недоліки. Через свою неуважність можна остаточно зіпсувати зовнішній вигляд, який залишить вас без вій від неякісної продукції або рук недосвідченого майстра. І навпаки, в престижних салонах ви отримаєте ексклюзивну процедуру під назвою "ламінування вій", Яку досвідчені фахівці проведуть унікальними запатентованими препаратами. Від справжнього кератинового ламінування ваші очі засяють, придбавши новий погляд і стануть магнітом для оточуючих.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Процедура ламінування вій фото

Процедура ламінування вій

Ламінування вій - нововведення, що стало за короткий час дуже популярним. Ефективність і простота цієї процедури…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Ламінування вій: відгуки лікарів, фото до і після