Нарощування вій або ламінування?

Мене звуть Світлана Попова. Я Топ - майстер в індустрії lash&brow з досвідом 6 років.

Світлана Попова

Дуже часто мої клієнтки задають питання: Що краще нарощування вій або ж їх ламінування? Можу сказати, що це незрівнянні один з одним процедури.

Відео: Ламінування вій, Юмі || Мій досвід + корекція брів

Давайте розберемося.



Ламінування вій - це альтернатива нарощуванню вій, вдосконалена процедура біозавивка. Відрізняє її від біозавивка лише те, що до складу ламінування не входить лугу і кислоти, від цього вії не псуються.

Чому ж альтернатива нарощуванню вій?

Ламінування вій виконується виключно на натуральних віях: створюється вигин, забарвлення стійкою фарбою (до складу входить пігмент), колір тримається до 1.5 міс, потовщення вій з першої процедури на 15%, з другого разу на 25%, з третього разу на 50% ( при щотижневому повторі процедури). Завершальний етап ламінування - лікування і зволоження вій маслом, додання блиску і шовковистості кондиціонером. Процедура безболісна, не викликає алергій, підходить годуючим і вагітним жінкам. Стійкість процедури до 2 міс.

Відео: Lovely вії для нарощування ламінування Lovely ботокс для вій

У підсумку, ми отримуємо чорні потовщені з вигином вії, красивий і виразний погляд. Зараз швидше за все ви запитаєте: Навіщо ж тоді нарощування? Якщо порівнювати ці дві процедури між собою, то ми отримуємо абсолютно різні результати.

Нарощування вій або ламінування?

При нарощуванні можна відразу зробити вії товстими, від цього очі стають ще яскравіше. Цей ефект підійде для тих, хто любить яскравий макіяж, при нарощуванні можна робити вії густими з подвійним або потрійним об`ємом. Ламінування же підходить виключно для прихильниць натурального макіяжу.

Нарощування вій несе безліч обмежень. За красою ви можете зустріти бар`єр з «Не можна». Не можна спати обличчям у подушку, не можна мочити вії, наносити тіні, протипоказані солярій і сауна. При ламінуванні вій можна робити все, виключаючи першу добу, коли вбираються корисні масла і кондиціонери.

За останній рік моїх записів клієнтів на вії, можу сказати, що статистика весь час коливається. Кожен вибирає те, що йому до душі!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Процедура ламінування вій фото

Процедура ламінування вій

Ламінування вій - нововведення, що стало за короткий час дуже популярним. Ефективність і простота цієї процедури…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Нарощування вій або ламінування?