Якого кольору ваше ім`я?

Кожен з квітів спектра відповідає певній довжині хвилі. Найкоротша хвиля - у фіолетового кольору, а найдовша - у червоного. Колір, як і звук, є вібрацією, а наше ім`я є не що інше, як поєднання звуків, які разом складають унікальну мелодію.

Психологи рекомендують розслабитися і уявити своє ім`я у вигляді певного кольору. Потім візуалізувати ім`я коханої людини і подивитися, як колір його імені поєднується з Вашим. Так можна перевірити свою інтуїцію. Нижче представлені кольору, які пропонує нам кольоротерапія імені.

Імена червоного кольору

Червоний колір символізує енергійність, пристрасть, активність, рішучість, силу. Люди, чиї імена пофарбовані в червоний колір, дуже живі, емоційні, неспокійні, іноді - некеровані. Вони комунікабельні і владні. Особисте життя таких людей складається важко, так як вони від природи - лідери, часто непередбачувані і авторитарні. Вони надзвичайно талановиті, завжди прагнуть бути першими, веселі і активні, але при цьому дуже запальні.

Відео: ТАК ЯКОГО КОЛЬОРУ ??? !!! / Шоу "Питання-відповідь від Каті КЛЕП" # 32

До іменах червоного кольору відносяться: Олександр, Аркадій, Артем, Ада, Алла, Олександра, Аліна, Борис, Владислав, Владислава, Єлизавета, Катерина, Жанна, Максим, Маргарита, Мирослав, Микола, Оксана, Семен, Станіслав, Тетяна, Яків.

Імена рожевого кольору

Рожевий - це колір оптимізму, романтики, ніжності. Тут поєднуються червоний і білий кольори. Характер у людей з іменами рожевого кольору врівноважений, спокійний, стриманий. Це дипломати, які грамотно ведуть бесіду, уважно слухають і дають можливість висловитися співрозмовнику. Це люди, вільні від стереотипів і забобонів. Їх сила - в тому, що вони не чекають нічого від інших, тому не розчаровуються. Вони ввічливі, чуйні, терплячі і не дозволяють собі різких слів на будь-чию адресу. Вони здатні до співчуття, шляхетності, любові, чистоти і краси. Рожевий колір символізує самопожертву, дарування світу любові, тепла, ніжності.

До іменах рожевого кольору відносяться: Анатолій, Аврора, Ася, Валентин, Валентина, Венера, Зінаїда, Софія.

Імена оранжевого кольору

Помаранчевий колір - це колір здоров`я, зрілості, радості, тепла. Він відображає оптимізм, творчу активність, впевненість в собі, відповідальність. Такі люди наполегливі і наполегливі, тверді в прийнятих рішеннях. Це сильні духовні лідери.



До іменах оранжевого кольору відносяться: Анжела, Галина, Марта, Павло, Римма, Світлана.

Імена жовтого кольору

Жовтий колір символізує багатство, фантазії, сміливість, юність, творчість. Це колір інтелекту, ясності мислення, аналізу. Люди з ім`ям жовтого кольору тверді за своїм характером, раціональні, практичні. Навіть якщо вони отримують гуманітарну освіту, то нерідко знаходять покликання в більш точних і прикладних сферах діяльності: економіці, інженерної роботі, будівництві, дизайні, наукової діяльності.

До іменах жовтого кольору відносяться: Антон, Анна, Вадим, Віктор, Денис, Дмитро, Зоя, Лариса, Надія, Неллі, Федір.

Імена зеленого кольору

Зелений - це колір гармонії і рівноваги. Люди з іменами зеленого кольору, сердечні, відкриті, чуйні і добрі. Вони люблять природу і намагаються всім допомогти. Це колір зростання, змін, тому такі люди не бояться труднощів і з готовністю йдуть на ризик. Вони розумні і цікаві в бесіді, часто чутливі і вразливі. Якщо людина любить зелений колір, значить, він зміг зберегти в собі трохи дитинства.

До іменах зеленого кольору відносяться: Віталій, Григорій, Євгеній, Євгенія, Інна, Ігор, Людмила, Наталя, Юлія.

Імена блакитного кольору

Блакитний колір - це колір спокою, миру, задоволеності. Люди з блакитним ім`ям впевнені в собі, вони відчувають себе захищеними і цілісними. Вони чутливі, сприйнятливі до чужого горя, щирі, довірливі, талановиті. Це духовні люди, які часто мають здатності до цілительства.

До іменах блакитного кольору відносяться: Олексій, Валерія, Гліб, Данило, Єгор, Христина, Любов, Леонід, Лоліта, Марина, Олег, Поліна, Руслан.

Імена синього кольору

Синій колір символізує мудрість і споглядальність. Люди з ім`ям синього кольору спокійні, врівноважені. Вони вірні своїм близьким друзям, ідеям та ідеалам, трохи потайливі і стримані. Такі люди вимогливі до себе та інших, і часто їх принциповість заважає їм бути щасливими в сім`ї.

Відео: Павло Малишка У чому причина вашого ОДИНОЧЕСТВА (відповідь тут)

До іменах синього кольору відносяться: Василиса, Георгій, Геннадій, Марія, Ольга, Уляна, Юрій.

Імена фіолетового кольору

Фіолетовий колір означає таємничість, містику. Люди з ім`ям фіолетового кольору здатні бачити більше за інших і проникати в сутність людської природи. Вони живуть для інших, мають хороші можливості для духовного зростання. Жінки з таким ім`ям стають відданими дружинами, здатними вселити в чоловіка віру в себе, впевненість і енергійність. Чоловіки з таким ім`ям ранимі і часто бувають егоїстичними натурами, але легко можуть пристосуватися до змін і завжди допомагають близьким людям.

До іменах фіолетового кольору відносяться: Олексій, Опанас, Вероніка, Валерій, Вікторія, Лідія, Майя, Микита, Ніна, Регіна, Таїсія, Фаїна.

Імена білого кольору

Білий колір говорить про чистоту, невинність, свіжості, ясності. Людина з таким ім`ям мудрий, релігійний, духовний. Часто такі люди стають священнослужителями і проповідниками. Вони сильні, наполегливі, самодостатні, інтелігентні, тактовні. Легко розстаються з грошима, допомагають іншим і служать вищим цілям.

До іменах білого кольору відносяться: Артур, Анастасія, Алевтина, Клара, Лілія.

Все в нашому житті має значення: дата народження, знак зодіаку, ім`я, вибране батьками. кольоротерапія допомагає зрозуміти прихований сенс наших імен, краще розібратися в собі і визначити свій шлях. Але незалежно від того, як нас звати, ніхто з нас не краще і не гірше за інших. І кожен гідний щастя і любові! Тому будьте коханими і любите!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Колір і характер фото

Колір і характер

Кольори впливають на характер людини, на його емоції, на його настрій, на його життя в цілому. Вибираючи в…

Бежевий колір в інтер`єрі фото

Бежевий колір в інтер`єрі

Бежевий колір - це безумовна, загальновизнана класика. Налічується понад тисячу різноманітних відтінків бежевого. Але…

Колір фуксії в одязі С„РѕС‚Рѕ

Колір фуксії в одязі

Кожна жінка, вибираючи собі нову річ або повністю оновлюючи свій гардероб, бажає йти в ногу з модними тенденціями. Всі…

Як вибрати ім`я дитині? фото

Як вибрати ім`я дитині?

Мало не з першого дня своєї вагітності молода мама починає перейматися вибором імені для дитини і перебирає сотні…

Як побачити ауру людини? фото

Як побачити ауру людини?

Відео: Як побачити ауру людиниЗа визначенням аура - це як би фізична модель нашої душі. Людина ці прояви здатний…

Імена для собак хлопчиків фото

Імена для собак хлопчиків

Вибираючи ім`я для своєї собаки хлопчика, слід завжди пам`ятати, що ви вибираєте ім`я не тільки для своєї зручності,…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Якого кольору ваше ім`я?