Комплексний догляд за бородою

Красива густа борода - гордість будь-якого чоловіка. Однак підтримка її зовнішнього вигляду вимагає певних зусиль. Догляд за бородою - цілий комплекс заходів, що включає в себе нанесення спеціальних засобів, регулювання способу життя і правильну стрижку.Борода стає модного чоловічого фішкою

Повернутися до змісту

Засоби по догляду за бородою

Якщо ви носите бороду, у вас напевно виникає необхідність періодично коригувати її форму, вибрівая зайві волоски. Робити це найкраще спеціальним тримерами. Купіть його собі і користуйтеся відповідно до інструкції. Обов`язково наносите засіб після гоління на свіжовиголений ділянки. Вибирайте препарат на природній основі, остерігаючись хімікатів. Найкраще підійдуть засоби з кедром, апельсином, ялівцем, сандалом і інші. Головне, щоб використовуваний препарат не видавав різкий запах, звужував пори і зволожує шкіру.

Використовуйте спеціальне масло для бороди. Наносити його слід в невеликих кількостях, повільно розподіляючи по всій довжині бороди пальцями. Якісне масло дозволяє забезпечити блискучий зовнішній вигляд і здоров`я волосся. Масло для бороди також стоятиме на перешкоді утворенню лупи і буде очищати обличчя і волосся. використовуйте касторове масло, і остерігайтеся препаратів на основі оливок, так як вони можуть викликати роздратування на шкірі. Можна використовувати не тільки касторове масло, а й мигдальне, авокадо або жожоба.

Ще один помічник для залицяння за бородою і вусами - віск. Він потрібний не тільки для видалення волосся, але і для їх укладання в необхідному напрямку. Ця речовина допоможе надати бороді необхідну форму. Придбати його можна практично в будь-якій аптеці, а наносити слід невеликими порціями.



Користуйтеся шампунем і кондиціонером, які дозволять утримувати бороду в чистоті і здоров`я. Можна використовувати ті ж засоби, якими ви миєте волосся на голові. Після миття потрібно витерти волосся рушником. Краще їх не сушити оскільки це може привести до появи подразнень на шкірі.

Повернутися до змісту

додаткові заходи

Якщо ви використовуєте касторове масло та інші засоби по догляду за бородою, це ще не є запорукою її здоров`я. Волосся постійно ростуть, тому їм теж потрібно надходження поживних речовин. Тому для здоров`я бороди необхідно:

  • правильне збалансоване харчування;
  • зведення до мінімуму стресів;
  • відмова від куріння і зловживання спиртних напоїв.

У сучасному світі виконати всі ці умови, може бути, досить складно, тому для догляду за бородою і вусами можна пити вітаміни і різні добавки. Носіям бороди знадобляться мультивітамінні препарати: біотин, риб`ячий жир, магній, вітаміни групи B. Приймаючи їх, як бонус до красивої бороді ви отримаєте міцні і здорові нігті.

Корисне блюдо для пишної бородиДля правильного росту волосся необхідно підтримувати рівень тестостерону в організмі. У цьому допоможуть м`ясні страви, горіхи, шпинат, брокколі і авокадо. А ось від вживання соєвих продуктів краще відмовитися.

Повернутися до змісту

Стрижка бороди

Краще все довірити цю процедуру професіоналам. Якщо ж з якихось причин ви не хочете відвідувати перукарню, озбройтеся бездротовим тримерами або професійними ножицями.

Вам також знадобиться широка гребінець з дрібними зубцями, купити яку можна в спеціалізованих магазинах. Там же слід купити велике дзеркало, можливо, зі збільшенням.

Перед стрижкою волосся краще не мочити, оскільки волога борода буде довшим, ніж суха, і ви можете зістригти зайву довжину. При стрижці ножицями пропустіть волосся через гребінь і отстрігать їх на зовнішній стороні гребінця. Такий техніці потрібно вчитися, і якщо у вас не буде виходити, намагайтеся зістригати довжину якомога менше. Щоб симетрично підстригти бороду, слід починати від вуха до підборіддя з обох сторін.

Якщо ви використовуєте триммер, застосовуйте спеціальні насадки для великої довжини, щоб не зіпсувати форму бороди. Для позбавлення від січних кінчиків зістригайте їх потроху кожен день протягом декількох місяців.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Кетамін для волосся фото

Кетамін для волосся

Відео: Кетамін для волосся - для густоти, швидкого зростання, від сухих і волосся, що січеться, від випаданняКетамін по…

Кетамін для волосся: відгуки фото

Кетамін для волосся: відгуки

Чи не знайдеться такої людини, яка ніколи не чув про касторовій олії. Дія касторової олії на волосся часом може бути…

Кетамін для волосся і вій фото

Кетамін для волосся і вій

Мало хто з жінок і дівчат в сучасному світі можуть носити густе волосся і об`ємні вії, а особливо ті, хто живуть в…

Мигдальне масло для волосся фото

Мигдальне масло для волосся

Відео: Мигдальне масло для волосся. Властивості і застосування. Beauty KsuДівчатам і жінкам, що стежить за своєю красою…

Як відростити довге волосся фото

Як відростити довге волосся

Існує кілька способів відростити довге шикарне волосся. Давайте зупинимося на них детальніше і розглянемо їх.Догляд за…

Антистатик для волосся фото

Антистатик для волосся

Наелектризовані волосся - це проблема більшості жінок, яка проявляється і турбує їх, особливо в холодну пору року, коли…

Здоров`я і краса волосся фото

Здоров`я і краса волосся

Кілька порад відомих стилістів для здоров`я і краси волоссяУ вас січеться кінчики волосся, вони пушаться і втратили…

Догляд за волоссям фото

Догляд за волоссям

Регулярний догляд за волоссям допоможе зберегти їм здоровий вигляд і дасть волоссю то кількість поживних речовин, в…

Як доглядати за волоссям фото

Як доглядати за волоссям

Кожна жінка знає, що для здоров`я волосся потрібен постійний безперервний догляд, інакше волосся перестануть радувати…

Масло жожоба для волосся фото

Масло жожоба для волосся

Відео: Масло жожоба: застосування для волосся - mimifox.ru (портал про масла)Зараз дуже популярним і доступним став…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Комплексний догляд за бородою