Мигдальне масло для росту вій. Мигдальне масло для вій: відгуки

Мигдальне масло - справжня знахідка для краси вій. Воно прискорить їх зростання, зробить густими і довгими без особливих турбот і фінансових витрат.

Корисні властивості мигдалевого масла і його застосування

Масло мигдалю - натуральний продукт, одержуваний за допомогою пресування ядер мигдалю.

Відео: Відгук про мигдальна олія для волосся

По виду це безбарвна рідина. У рідкісних випадках у неї буває трохи жовтуватий відтінок. До складу масла входять важливі вітаміни: групи В, А, Е і F. Вітамін F бере найактивнішу участь в зростанні волосся.

Мигдальне масло для росту вій

Завдяки своїм властивостям продукт широко застосовується в косметиці. Його використовують в різних засобах для догляду за тілом, волоссям, а також шкірою обличчя.



Масло чудово підходить для прискорення росту вій. Багате білками натуральний засіб володіє зміцнюючою, відновлює і захисним властивостями. Часто піддаючись впливу агресивних чинників навколишнього середовища, вії слабшають, ламаються, сохнуть, втрачають свій природний блиск. За допомогою мигдального масла їм легко повернути красу і здоров`я.

Найбільш легкий варіант застосування: засіб потрібно підігріти, промокнути ним ватний тампон і нанести на вії. Зверху прикласти пергаментний папір, зафіксувати, використовуючи бинт. Знімається засіб через 15 хв.

Можна наносити олію, використовуючи звичайну стару зубну щітку (2 р. На тиждень).

Накладають склад на вії знявши, попередньо, макіяж. До речі, це масло радять використовувати для демакіяжу. Воно навіть краще дорогих спеціальних засобів, знімає навіть водостійку туш. Змочіть олією підготовлений тампон і приступайте до косметичної процедури.

Маски для вій з мигдалевої олії.

Ефективно такий засіб для вій: масло виноградних кісточок, рожеве, лляне, масло зародків пшениці і мигдальне масло добре перемішують. Не обов`язково, щоб в цій суміші присутні всі ці види масел. Буде просто чудово, якщо у Вас знайдуться 2 або 3 їх виду. Додайте в суміш розчин вітаміну Е і риб`ячий жир. Використовуйте це чудо-засіб протягом 30 днів. Уникайте потрапляння в очі косметичних масел!

Ще одна маска для вій з мигдалевої олії. Візьміть 0, 2 м перуанського бальзаму, 8 м звичайного вазеліну, 5 м мигдалевої олії. Змішайте інгредієнти і накладіть на вії на 10 хв.

Маски для вій з мигдалевої олії.

Цю маску зазвичай використовують для волосся, але вона підійде і для зміцнення вій: в 1ст. мінеральної води додайте 1 ст. л. морської солі і 1 ст. л. масла мигдалю. Змішайте всі компоненти і нанесіть на вії. Проробляйте цю процедуру 3 р. в день (для догляду за волоссям вистачить 1 р. на тиждень).

Мигдальне масло для вій: відгуки

  1. Кароліна: Це масло мені подобається тим, що воно легке в застосуванні і не має протипоказань. Єдине, неприємно, коли воно потрапляє в очі. Потрібно бути обережніше!
  2. Лара: Я застосовую мигдальне масло і для вій, і для зміцнення волосся. Адже вії - це ті ж волосся. У мене вони від масла ростуть як на дріжджах.
  3. Світлана: Я роблю собі настоянку з мигдалевої олії і коренів звичайного лопуха. Засіб для росту вій ефективне.
  4. Анюта: Люблю масло мигдалю за те, що продається у всіх аптеках і за доступною ціною. При цьому воно дає помітний результат!
  5. Віра: Мені звичайно доставляють величезні незручності всякі компреси, настої і маски з жирних олій. Але коли я все ж таки зважилася спробувати мигдальне, то не пошкодувала, заради краси можна і потерпіти. Зате тушшю останнім часом не користуюся. У мене тепер вії і так гарні.

Відео: Кетамін для вій

Для того щоб зробити вії красивими, не обов`язково купувати дорогу модну туш. Згадайте старі бабусині кошти, ефективність яких перевірена роками. Мигдальне масло, наприклад! З його допомогою можна швидко повернути віям красу і доглянутий вигляд.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Мигдальне масло для волосся фото

Мигдальне масло для волосся

Відео: Мигдальне масло для волосся. Властивості і застосування. Beauty KsuДівчатам і жінкам, що стежить за своєю красою…

Масло жожоба для волосся фото

Масло жожоба для волосся

Відео: Масло жожоба: застосування для волосся - mimifox.ru (портал про масла)Зараз дуже популярним і доступним став…

Масло для росту вій фото

Масло для росту вій

Відео: Як прискорити ріст вій в домашніх умовах (касторове масло, коньяк). Густі вії Beauty KsuБудь-яка жінка мріє про…

Мигдальне масло фото

Мигдальне масло

Мигдаль - потужне джерело життя, його шанують як божественний символ і рекомендують додавати в їжу при…

Масляні маски для волосся фото

Масляні маски для волосся

Відео: Маска для волосся з кокосовим маслом.Маска для волосся з льняного масла. Кокосове масло для волоссяПро чудодійні…

Як вибрати масло для вій фото

Як вибрати масло для вій

Практично всі представниці прекрасної статі бажають мати довгі, красиві і густі вії. Масло для вій грає чи не основну…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Мигдальне масло для росту вій. Мигдальне масло для вій: відгуки