Наслідки еко для здоров`я жінки. Онкологія

Відео: Для жінок

Практично кожна жінка мріє про дитину, але не кожній це щастя дано. Розвиток медицини змогло знайти спосіб дати багатьом сім`ям то, чого їх позбавила природа - це штучне (екстракорпоральне) запліднення.

Але все частіше піднімається питання, що мають місце наслідки ЕКО для здоров`я жінки. Онкологія - одна з них. Не дорога чи це плата за радість мати дитини?

ЕКО - нова методика лікування безпліддя

Наслідки ЕКО для здоров`я жінки. Онкологія

Можливі наслідки ЕКО для здоров`я жінки

запліднення екстракорпоральне - Нова методика лікування безпліддя. Але за кордоном ЕКО вже завоювало популярність, даючи можливість жінкам відчути радість материнства.

Багато вітчизняних гінекологічні клініки також взяли дану технологію дітонародження на озброєння. Суть методу - запліднення яйцеклітини сперматозоїдом, взятими у батьків, і перенесеними в пробірку.

Зародок потім поселяються в матку жінки - Власниці яйцеклітини, або малюка виношує сурогатна матір. Для більшої надійності розвивають одночасно кілька ембріонів, і тоді вагітність перетворюється в багатоплідну.



Методика ЕКО добре налагоджена, але, тим не менше, дає поки що від сили 35% народжуваності. Зате часто зустрічаються наслідки ЕКО для здоров`я жінки з онкологічними проявами.

наслідки запліднення

Радісним «наслідком» запліднення є, природно, народжений малюк. Але для жінки ця процедура не проходить безслідно (за все, як то кажуть, потрібно платити).

Щоб отримати у майбутньої мами яйцеклітини, організм доводиться стимулювати на їх активну вироблення. А для цього жінці проводять відповідну гормонотерапію. Препарати використовуються у великих дозах, і це призводить до зародження кіст на яєчниках, збільшення і фіброматозу матки.

Жінка починає відчувати нездужання, але не завжди гінеколог це стан пов`язує з попереднім ЕКО. І якщо вчасно не почати обстеження і лікування, то можуть бути непередбачуваними наслідки: ниркова, серцева, дихальна недостатність, тромбоемболія або розрив яєчника.

Відео: Еко і рак. Чи є зв`язок між еко і онкозахворюваннями у жінок, які його переносять.

Багато наслідки ЕКО для здоров`я жінки (онкологія не в їх числі) можуть проявитися майже відразу. Але зустрічаються ситуації, коли штучне запліднення проявляє свій негативний «характер» через багато місяців після процедури.

Найближчі наслідки ЕКО

Наслідки ЕКО для здоров`я жінки. Онкологія

Відео: Діти ЕКО з точки зору магії

Крім синдрому гіперстимуляції в процесі підготовки жінки до запліднення або відразу після процедури можуть спостерігатися такі негативні відчуття.

  • У жінки можуть бути алергічні прояви як на препарати стимуляції, так і на анестезуючі медикаменти.

  • Як індивідуальна реакція - поява нудоти, запаморочення, слабкість.

  • Так як гормональні засоби використовуються в великих кількостях, у пацієнтки можуть початися кишкові розлади.

  • Неакуратно проведена пункція може стати причиною пошкодження судин і, як наслідок, - сильна кровотеча.

  • Процедури, проведені з порушенням правил, можуть стати причиною запальних процесів.

  • Всі ці наслідки можна усунути відразу ж - жінці просто регулярно необхідно знаходиться під контролем фахівця.

    Відео: Чи шкідливо для здоров`я майбутньої матері ЕКО і підвищується ризик онкологічних захворювань?

    наслідки віддалені

    Гірше йде справа з віддаленими наслідками ЕКО для здоров`я жінки, де онкологія стає реальною загрозою. Найчастіше спостерігаються такі «відгомони» гіперстимуляції:

  • Естрогени, які використовуються в ЕКО, стають винуватцями ослаблення серцевого м`яза.

  • На яєчниках досить часто утворюються кісти.

  • Активна гіперстимуляція стає причиною виснаження яєчників раніше покладеного терміну.

  • Наслідки ЕКО для здоров`я жінки. ОнкологіяА ось що стосується утворення пухлин, що проводяться за кордоном дослідження доводять, що ризик мінімальний. Хоча деякий відсоток ймовірності присутній.

    І викликано розвиток захворювань ракових, в першу чергу, віком жінки, що пішла на ЕКО - для позднородящих шкідлива посилена гормонотерапія.

    Другою причиною, яка може спровокувати онкологію, є помилки в діях медичного персоналу. Сама ж процедура штучного запліднення не повинна, на думку фахівців, стати «відправною точкою» для розмноження ракових клітин.

    Дізнайтеся прямо зараз, в яких продуктах містяться найкорисніші Вітаміни для організму.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Позаматкова вагітність фото

Позаматкова вагітність

Позаматкова вагітність - невтішний діагноз для будь-якої жінки. Але він не означає 100% -ве безпліддя.Відео:…

Пізні пологи - нове життя фото

Пізні пологи - нове життя

Про плюси і мінуси пізніх пологів для жінки після 40Багато сучасні жінки ставлять собі за мету зробити кар`єру і…

Як відбувається запліднення фото

Як відбувається запліднення

Процес запліднення - злиття жіночої та чоловічої статевої клітини, яке відбувається всередині організму майбутньої…

Як зачати близнюків? фото

Як зачати близнюків?

У світі в останні роки почався справжній бум близнюків. Багато пар хочуть народити двійню і це не дивно, адже близнюки…

Наслідки аборту фото

Наслідки аборту

зміст:Наслідки аборту медикаментозного типуРанні наслідки після операційного абортуПізні наслідки абортуПсихологічні…

Естрогени у жінок фото

Естрогени у жінок

Естрогени - це група жіночих гормонів, які втім, в невеликій кількості містяться і в чоловічому організмі. Ці гормони…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Наслідки еко для здоров`я жінки. Онкологія