Зберігаємо ніжність і здоров`я

Відео: Зняття родових програм хвороб / Як зберегти здоров`я [Микола Пейчев, Академія Цілителів]

Відео: Олександр Усанін - Секрети активного довголіття. Як зберегти здоров`я, молодість і красу.

Дитяча шкіра дуже ніжна і кожна мама хоче, щоб вона залишалася такою протягом довгого часу. А для цього необхідний ретельний догляд за нею. Цей процес є досить трудомістким.

Шкірі дитини має свої особливості. Епідерміс щодо пухкий і має тонкий роговий шар, що сприяє легкої вразливості та схильності до дратівливості. Також легкому пошкодження сприяє безсила з`єднання епідермісу і нижчого шару шкіри, дерми. Дитяча шкіра має слабо працюють потові залози, які відповідають за потовиділення. У зв`язку з цим дитина легко перегрівається або переохолоджується. Сальні залози працюють з більшою силою, тому шкіра схильна гнейсу, міліям, вугрів новонароджених. Шкірний покрив має нейтральне середовище, що сприятливо для патогенних мікробів.

Чимало важливу роль в реакції шкіри на різні засоби догляду відіграє імунна система, яка ще не сформувалася. Можуть виникнути алергічні реакції на крему зі складним складом. Не варто піддавати шкіру малюка таким же кремам, які ви робите вдома самостійно, змішуючи ручним міксером натуральні інгредієнти. Це загрожує серйозними проблемами.



В даний час існує безліч серій дитячої косметики. Основні вимоги до неї такі: косметика повинні бути виготовлені з якісної сировини, всі складові повинні бути дозволені для застосування дітям, повинні бути пройдені всі тести на безпеку, упаковка з зазначенням виробника і складу засобу.

Відео: Доктор Ледіна. Догляд за руками.

Тепер розберемося з призначенням видів засобів. Лосьйон - водно-спиртовий розчин, для дітей він не має в своєму складі спирту і призначений для очищення шкіри від забруднення та її знежирення. Також є лосьйони, що захищають від сонця.

Крем є основним в догляді за шкірою дитини. Існує безліч різних кремів з різними призначені. Одні крему використовуються для зволоження, інші як протизапальний засіб, треті - для лікування пелюшкового дерматиту.

Присипка, або пудра, використовується в основному для догляду за складками шкіри. У таких місцях підвищена вологість, а за допомогою пудри її надлишки видаляються. Але варто дуже обережно її використовувати, так як присипка може скачати в грудочки, які в подальшому будуть доставляти малюкові дискомфорт.

Дитяче мило відрізняється меншим вмістом лугу. Це захищає від небажаного висушування шкіри. Але користуватися милом варто якомога рідше, щоб уникнути проблем з шкірним покривом.

Ретельному догляду повинна піддаватися промежину дитини, так як часто розвивається пелюшковий дерматит. Причинами його виникнення можуть бути неспроможність імунітету, перехід на штучне вигодовування, підвищений вміст в сечі малюка аміаку, ну і, звичайно ж, тривале перебування в мокрих підгузниках. Виявляється пелюшковий дерматит почервонінням шкіри і дрібної висипом в області промежини. Дитина стає неспокійною і примхливим в зв`язку з сверблячкою і болем.

Для лікування використовують цинкову пасту, спеціальні лікувальні креми. Потрібно ретельно протирати шкіру малюка, частіше міняти підгузки. Повітряні ванни дозволяють шкірі краще дихати.

Відео: Рекомендації для чоловіків. Як зберегти чоловіче здоров`я.

Дотримуючись всіх правил догляду за шкірою дитини, ви збережете її здоровою на тривалий час.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Поживний крем для обличчя фото

Поживний крем для обличчя

Відео: Мій рецепт молодості - антивіковий, живильний і зволожуючий крем для обличчя робимо самі.Молода шкіра обличчя,…

Догляд за шкірою рук фото

Догляд за шкірою рук

Відео: Догляд за шкірою рук - Бюджетна ПарафінотерапіяНі на що так сильно і в першу чергу не звертає уваги Ваш…

Лосьйон сетафіл фото

Лосьйон сетафіл

Жодна косметика, тонни пудри або тонального крему не зроблять вигляд дівчини краще, якщо спочатку шкіра особи не…

Кращий крем для рук фото

Кращий крем для рук

Якщо хочете, щоб щось виглядало красиво - треба за цим регулярно доглядати. Те ж саме, зокрема, відноситься і до ваших…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Зберігаємо ніжність і здоров`я