Здоров`я жінки в 50 років - гормональний викид

Здоров`я жінки, як і її краса багато в чому залежить від жіночих гормонів, але в 50 років відбувається перенастроювання всього організму і так званий гормональний викид.

У 40-50 років жінка втрачає дітородну здатність, при цьому настає клімакс, супроводжується він гормональними збоями. Це дуже сильно впливає на тіло і емоції жінки.

Гормони - конструктори життя

Здоров`я жінки в 50 років - гормональний викид

Здоров`я жінки в 50 років - гормональний викид

Гормони відповідають за все, що відбуваються в тілі людини. Вони відповідальні за появу зморшок, за сивину у волоссі і навіть через сварку з чоловіком або дітьми. Жінка ставати зовсім інший особистістю, з іншою зовнішністю. Але це не означає, що ці зміни несуть в собі старість і хвороби.

Багато жінок залишаються молодими навіть в 80-90 років, головне, приборкати в собі гормональний вибух і зрозуміти, що це лише ще один щабель життя, як і підліткове дозрівання, або вагітність ...

Відео: Гормонозамісна терапія: "за" і "проти"



Групу жіночих гормонів називають естрогенами, саме ці гормони відповідають за красу, привабливість, жіночність, життєву і розумову активність. Але здоров`я жінки в 50 років, через гормонального викиду повністю змінюється, як і гормональний баланс всього організму. Тому вона:

  • Робиться більш емоційною і запальною. Психологи приписують до цього періоду велика кількість розлучень, при цьому сварки в пари були дріб`язковими, несуттєвими, але для жінок вони здавалися, настільки великі, що вони самі вимагали розлучення.

  • Починає швидше старіти шкіра. Перші мімічні зморшки, звичайно, з`являються задовго до цього, але в цей час виявляються пігментні плями, глибокі старечі зморшки, сивина волосся. Цьому сприяє також зменшення сексуальної активності, що в свою чергу, викликано зміною балансу гормонів.

  • Втрачає життєві сили, слабшає імунітет. Жінка в цьому віці впадає в стрес, вона не бажає вчитися новому, гуляти з друзями або рідними, не потребує яскравих емоціях. Лише одиниці можуть залишитися молодими в душі, вони намагаються йти в моду з часом і проявляють ініціативу не тільки в спілкуванні, але і до нових тенденцій, віянням. Саме ці жінки залишаються завжди молодими, в незалежності, від того скільки зморшок і сивини у них з`явилося.

  • При цьому в жіночій фізіології починають відбуватися незворотні процеси.

    Відео: Лікування клімаксу у жінок після 50 років

    Здоров`я жінки в 50 років - гормональний викид

    Здоров`я жінки в 50 років - гормональний викид

    ЗДОРОВ`Я жінки в 50 років залежить від гормональніого викида:

  • Її мучить безсоння.

  • У будь-який час доби (найчастіше вночі), вона може відчувати так звані припливи. Від пояса до голови, кидає в жар, може виникати брак повітря. Це явище може тривати від кількох секунд до 3 хвилин.

  • Порушується серцева діяльність, з`являється невідома раніше тривога. Тому жінка стає більш сприйнятливою до стресів, плаксивою.

  • Виявляються всі нові і нові хвороби.

  • Через гормонів, організм жінки починає в`янути, але в сучасному світі завдяки новим препаратам, інноваційним технологіям жінка може довше залишатися молодою і красивою. У 40-50 років жінка має шанс ще 20-30 років прожити в своє задоволення, не відчуваючи старості.

    Це лише початок

    Порушення гормонального балансу, як наслідок старіння або одного з етапів клімаксу, що не завершує на цьому життя людини. Здоров`я жінки в 50 років просто переходить на новий щабель життя, гормональний викид не триває вічно і цього не потрібно боятися.

    Відео: Ознаки клімаксу у жінок в 50 років. пройдіть тест

    У наш час існує безліч підтверджень того, що в 50 років, тільки починаються життя, в ці роки можна жити для себе: одні стають турботливими бабусями, інші старанно тягнуться до знань і навчаються новим технологіям.

    Але всі вони зуміли приборкати в собі вибух гормонів і продовжили радіти життю.

    Дізнайтеся прямо зараз, в яких продуктах містяться найкорисніші Вітаміни для організму.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Причини клімаксу фото

Причини клімаксу

Відео: Дивні питання про вік і красі. Клімакс. Здоров`я. (08.11.2015)Клімакс, або менопауза, наступають у кожної жінки.…

Як зберегти молодість? фото

Як зберегти молодість?

Відео: Як зберегти молодість особиХочете завжди бути молодою і красивою? Будьте!Ці питанням рано чи пізно задається…

Естрогени у жінок фото

Естрогени у жінок

Естрогени - це група жіночих гормонів, які втім, в невеликій кількості містяться і в чоловічому організмі. Ці гормони…

Фітоестрогени при клімаксі фото

Фітоестрогени при клімаксі

Чоловіка і жінку відрізняють не тільки зовнішні відмінності (вторинні статеві ознаки), але і внутрішні - гормональні…

Зморшки і час фото

Зморшки і час

Види вікових зморшок і способи боротьби з нимиБудь-яка жінка вважає час своїм головним ворогом, адже після тридцяти…

Ранній клімакс фото

Ранній клімакс

З настанням клімаксу починається новий етап в житті жінки. У цей період відбувається зниження вироблення гормонів в…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Здоров`я жінки в 50 років - гормональний викид