Дарсонваль: відгуки. Показання до застосування та протипоказання

Кожна жінка мріє залишатися молодою і красивою. Для досягнення цих цілей в хід йдуть найнеймовірніші і доступні засоби і способи. Одним з таких методик є сучасний медичний фізіотерапевтичний апарат дарсонваль. З його допомогою можна впливати на самі різні частини тіла, даруючи їм красу і здоров`я.

Що таке дарсонваль?

Дарсонвалізація - метод електротерапії, який полягає у впливі на організм змінними імпульсними точками високої частоти і високої напруги. У лікувальній практиці ця методика успішно застосовується вже понад 100 років, а першим довів цілющу дію на організм імпульсного струму французький фізіолог Жак АрсенД&rsquo-Арсонваль. На честь вченого був названий цей прилад.

В даний час дарсонваль широко застосовується в дерматології і косметології, в невропатології, стоматології, урології, хірургії та багато інших. ін. галузях медицини. Більшість жінок, які відчували дарсонвалізацію на собі, позитивно відгукуються про препарат Жака АрсенаД&rsquo-Арсонваль. Препарат дарсонваль досить доступний за ціною (вона варіюється від 2000 до 5000 руб.) І простий у використанні. Кожна дівчина може дозволити купити такий препарат і використовувати його в домашніх умовах.



Дарсонваль: відгуки

Дарсонваль: показання до застосування

  • Вугровий висип;
  • Запальніінфільтрати;
  • Жирна пориста шкіра;
  • Для зменшення зморшок;
  • Бліда млява шкіра зі зниженим харчуванням;
  • псоріаз;
  • Червоний плаский лишай;
  • екземи;
  • еритема;
  • Алергія і свербіж шкіри;
  • Післяопераційні набряки і рубці;
  • келоїди;
  • Інтенсивне випадання волосся, себорея, лупа;
  • Зміцнення волосяних цибулин;
  • Стимуляція росту волосся;
  • Позбавлення від целюліту;
  • Підтягування шкіри;
  • Захворювання периферичної нервової системи;
  • радикуліт;
  • остеохондроз;
  • мігрень;
  • Розлади сну;
  • атеросклероз;
  • міопатія;
  • неврастенія;
  • Довго не загоюються рани.

Це далеко не повний перелік проблем, від яких допоможе позбавити дарсонваль. З його допомогою можна лікувати захворювання суглобів, носа, дихальної системи, сухожиль, гінекологічні і урологічні проблеми.

вивчаємо протипоказання

Дарсонваль: відгуки

Відео: Апарат дарсонвалізації

  • Злоякісні новоутворення;
  • кровотечі;
  • Доброякісні утворення зі схильністю до переродження;
  • Порушення згортання крові;
  • епілепсія;
  • тромбофлебіт;
  • Порушення шкірної чутливості;
  • Серцева аритмія;
  • Виражені купероз;
  • лихоманка;
  • Серцево-судинна недостатність;
  • Надмірний ріст волосся на обличчі;
  • Стан алкогольного сп`яніння;
  • Індивідуальна непереносимість електричного струму.

До кожного апарата дарсонваль додається детальна інструкція з детальним переліком показань і протипоказань, а також описом всіх способів і методів застосування. Перед використанням рекомендується попередньо проконсультуватися з лікарем.

Чи допомагає дарсонваль від прищів?

  1. Тетяна: 2 роки тому придбала дарсонваль для особи, щоб підсушувати прищики і розгладжувати мімічні зморшки. Хороша штука, правда, трохи сушить шкіру, але в цілому допомагає позбутися від будь-яких дефектів.
  2. Аліна: Зі слів мого косметолога, дарсонваль забезпечує гарне кровопостачання. Допомагає боротися з прищиками, тільки коли користуюся, обов`язково припудрюють особа дитячою присипкою. Використовую по 3 - 5 хв в день. Шкіра помітно очистилася. Хочу ще і для волосся спробувати.
  3. Лілія: З дитинства проблеми зі шкірою. Косметолог порадив купити дарсонваль. Використовувала більше 2-х місяців, нічого не допомогло, прищів стало ще більше. Може я не той апарат купила або він мені не підійшов?

Відео: Апарат дарсонваль відео, інструкція із застосування

  • Лазерна косметологія: відгуки
  • Як прибрати зморшки під очима?

Наскільки ефективний дарсонваль для волосся?

Дарсонваль: відгуки

  1. Олена: Після 3-х процедур у мене шкіра на голові стала свербіти, і навіть лупа з`явилася. Волосся стали випадати сильніше, ніж було до його використання. Загалом, не підійшов мені дарсонваль. Тепер лупа лечу.
  2. Єлизавета: Проходила курс дарсонвалем 10 разів, волосся стали помітно пишніше і сильніше. Правда, перші кілька днів волосся сильно лізли, але потім, з`явився результат.
  3. Вікторія: У моєї сестри була досить-таки помітна залисини на верхівці. Начиталася відгуків в інтернеті і вирішила придбати. Зробила 20 процедур і лисина повністю заросла. До дарсонваля якими тільки засобами не користувалася - нічого не допомагало.

Дарсонваль для особи: відгуки

  1. Наталя: Я набувала даний препарат для лікування прищиків і позбавлення від мімічних зморшок. Зробила тільки 5 процедур, але результат є. Прищиків поменшало, шкіра стала свіже та еластичнішою. Про покупку не шкодую.
  2. Олександра: У мене дуже проблемна шкіра, мучуся з підліткового віку. Зараз мені 32 роки, а проблема не йшла. Перепробувала всі мислимі і немислимі методи. Після других пологів шкіра стала ще гірше. Загалом, прочитала про дарсонваль, вирішила купити. Тепер я повністю контролюю ситуацію: якщо вискочить прищик, я його відразу підсушують. До речі, зморшок стало набагато менше.
  3. Кіра: За 2 місяці використання дарсонваля значно зменшилися носогубні мімічні зморшки, а дрібні зморшки взагалі розглядалися. Добре допомагає від прищиків, але препарат я використовувала в купе з масками, масажами іпілінгами. Тепер перестала користуватися тональним кремом і перейшла на прозору пудру, так як особа стало рівним і здоровим.

Дарсонваль - апарат, винайдений близько 100 років тому і до сих пір не втрачає свою актуальність. З його допомогою можна вирішити безліч проблем як косметичних, так і зі здоров`ям. Вартість препарату невелика, та й користуватися ним досить просто. Головне, дотримуватися інструкції і попередньо проконсультуватися з лікарем.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Як підтягнути овал обличчя? фото

Як підтягнути овал обличчя?

Вам не подобається власний овал обличчя, і ви все частіше замислюєтеся про можливість пластичної операції? Але чи варто…

Мікроструми для особи фото

Мікроструми для особи

Відео: мікрострумами в салоні vs. Gezatone в домашніх умовахЕлектричні струми давно використовуються в медицині і…

Озонотерапія для волосся фото

Озонотерапія для волосся

Процедура озонотерапії покращує кровообіг в шкірі, насичує глибокі шари епідермісу киснем і покращує роботу всіх…

Препарат фемостон: відгуки фото

Препарат фемостон: відгуки

Фемостон - гормональний препарат, який прописують в період менопаузи і полегшення клімаксу. Завдяки дідогестерону і…

Teana косметика: відгуки фото

Teana косметика: відгуки

Відео: Відгуки про косметику TeanaДогляд за шкірою і тілом є найбільш трепетним питанням для жінок, які стежать за…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Дарсонваль: відгуки. Показання до застосування та протипоказання