Каблуки і жіноче здоров`я

Каблуки і жіноче здоров`я

Відео: Як підбори гроблять жіноче здоров`я. Георгій Левшунов (Іван Царевич)

Сучасну дівчину складно уявити без взуття на підборах. Всупереч розмовам про мінливості жіночої натури любов до високих каблуків не вгасає у прекрасної статі вже протягом століть.

Багато лікарів стверджують, що взуття на підборах небезпечна для здоров`я. Чи так це насправді? Носіння каблуків дійсно таїть в собі загрозу для здоров`я або це просто домисли і забобони? Це ми і постараємося з`ясувати.

Історія каблука

Коли і де з`явилися перші каблуки, сказати складно. Але деякі припущення про це все-таки є. Перша згадка про прообраз високого каблука і сучасної платформи зустрічається в Стародавній Греції, де актори театру використовували спеціальне взуття на «підставці» для візуального збільшення зростання. Щоб нога не провалювалася в стремено, каблук ще в давнину став невід`ємною складовою чобіт для верхової їзди.

У XV-XVI століттях і жінки, і чоловіки носили так звані чопіни - сандалі на платформі з дерева або пробки. Причому висота цього взуття була фантастичною - до 60 см. На рубежі XVI-XVII століть чопіни були популярними в Іспанії, Швеції, Франції.

У 1680 році модною стала взуття на такому тонкому і високих підборах, що в ній неможливо було ходити без палиці, причому каблуки стали популярними не тільки серед жінок. Їх почали носити і чоловіки.

На початку XVIII століття, коли довжина спідниці помітно зменшилася, у прекрасної статі з`явилася можливість красуватися своїм взуттям, не боячись отримати звинувачення в аморальності. Так грубі черевики залишилися в минулому, а на зміну їм прийшли туфлі з парчі, оксамиту, шовку - легкі, витончені, на високих підборах.

Згадуючи історію каблука, не можна не згадати про винахід, яке зробило переворот в уявленні про красивого взуття. Ви вже напевно здогадалися, що мова йде про шпильках. Їх винахідником вважається відомий італійський модельєр Сальваторе Феррагамо. У 1950 році він запропонував довгий сталевий стрижень в якості опори для каблука. Ідея Сальваторе Феррагамо виявилася вельми вдалою. Взуття на шпильці залишається популярною до сих пір.

Плюси взуття на підборах



Безперечно, високі підбори збільшують зростання, подовжують ноги, роблять жіночу фігуру стрункішою, а ходу красивіше, надають сексуальності та впевненості в собі, зорово зменшують розмір стопи. Взуття на підборах змушує випрямити спину, а відмова від неї може спровокувати плоскостопість і проблеми з хребтом. І, нарешті, головне достоїнство взуття на підборах - жіночність. Це одна сторона медалі. Але є й інша.

Мінуси взуття на підборах

Кожні два сантиметри каблука приблизно на 25% збільшують тиск на пальці. Коли ми ходимо на каблуках, вага розподіляється по стопі нерівномірно. Через те, що п`ята підводиться, вага зміщується на передній відділ стопи. В результаті створюються ідеальні умови для розвитку різних захворювань ніг, в тому числі і поперечної плоскостопості, яке у жінок зустрічається в 10 разів частіше, ніж у чоловіків. А виною тому наша пристрасть до дуже високих підборів.

Через неправильний розподіл навантаження на стопу практично у всіх любительок високих каблуків деформований крайній маленький палець стопи: він відхилений назовні і схожий на «шишку». Крім того, при ходьбі на високих підборах спина йде назад, а центр ваги зміщується вперед. Це необхідно для збереження рівноваги. В результаті посилюється вигин спини, зміщуються хребці і таз, а слідом за цим і внутрішні органи, що загрожує запальними процесами органів малого таза, викривленням хребта, остеохондроз. Носіння високих каблуків загрожує різними травмами, особливо коли на вулиці ожеледь. Вивихи, мозолі на стопах, набряки, варикозне розширення вен, головні болі, порушення кровообігу - такими неприємностями може обернутися для прекрасної статі любов до високих каблуків.

Однак з подібними проблемами стикаються тільки ті жінки, які носять високі каблуки регулярно, майже не знімаючи. Зовсім відмовлятися від каблуків не потрібно. Щоб ноги залишалися здоровими і красивими, а перераховані вище проблеми зі здоров`ям вас не торкнулися, просто носите високі підбори якомога рідше. Залишайте їх для особливих випадків. Бажання здаватися вище, відчувати себе впевненіше або необхідність дотримуватися офісного дрес-коду ніколи не повинні бути важливіше здоров`я ніг.

Відео: Георгій Левшунов - Як підбори гроблять жіноче здоров`я?

Безумовно, в чоботях, туфлях і босоніжках на тонких шпильках жіночі ніжки виглядають шикарно. А ось користі і зручності від такої краси ніякої. Ми забули про те, що взуття на тонких підборах не призначена для повсякденного носіння. Вона красива, але непрактична. Раніше взуття на шпильках одягали лише в найурочистіших випадках. А зараз чоботи і туфлі на височенних тоненьких підборах можна побачити на кожній третій дівчині. У них ходять не тільки на побачення, а й на роботу, носять з ранку до вечора, не звертаючи уваги на біль в ногах. А адже в гонитві за красою дуже легко втратити здоров`я.

Яку довжину каблука вибрати, щоб уникнути тих численних проблем, які можуть виникнути через неправильно підібраного взуття і «зловживання підборами»?

Найкращий варіант - це товстий стійкий каблук до 5 см. Він дає менше навантаження на стопу, ніж шпильки, а виглядає не менш витончено і красиво. Взуття має бути зручним і якісною.

Якщо у вас маленький зріст, дуже високий каблук не врятує, він просто буде виглядати безглуздо. А ось взуття на підборах заввишки 5-7 см з невеликою платформою, яка «витягне» ноги і вигідно доповнить каблук - це те, що треба: красиво, зручно і гармонійно.

Від тонкої шпильки краще відмовитися жінками з повними литками. Таке взуття буде тільки привертати увагу до повних ніг.

Купуйте взуття, яка ідеально підходить вам за розміром. Ноги в туфлях не повинні бути здавлені або сильно бовтатися. Декілька разів на тиждень влаштовуйте свого взуття на підборах вихідні.

Відео: ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ`Я

Що робити, якщо ноги втомилися?

Щоб на наступний день після ходіння на каблуках не відчувати тяжкість і біль в ногах, зробіть перед сном масаж стоп, обполосніть ноги холодною водою або прийміть контрастний душ, зробіть гімнастику для ніг, ванночку з розслаблюючим маслом. Ці процедури покращують кровообіг і знімають втому.

Якщо ноги сильно болять, ляжте на диван і покладіть їх на піднесення. Це допоможе нормалізувати відтік крові від ніг. Намагайтеся по можливості міняти взуття протягом дня. Чергуйте взуття на підборах з балетками.

Вагітність і каблуки

Для вагітної жінки носіння високих каблуків може спричинити за собою серйозні неприємності не тільки для неї самої, а й для здоров`я малюка. Для майбутньої мами незручне взуття на високих підборах може стати причиною травм, появи розтяжок, неправильного положення плода і навіть викидня. Щоб зберегти здоров`я і красиву форму ніг в період вагітності, не потрібно переходити на балетки. Можна і навіть потрібно іноді носити взуття зі стійкою танкеткою або широким каблуком висотою до 5 см.

Завжди ставте практичність взуття на перше місце. Красива взуття повинна бути зручною. І пам`ятайте, що справжня краса не залежить від довжини каблука. Це щось набагато більше. Вдало підібране взуття - лише маленьке доповнення до тієї краси, яка є у вас всередині.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Вибір взуття фото

Вибір взуття

Для того, щоб взуття на вас виглядала, треба підбирати її під вашу фігуру, одяг і загальний стиль. Важливо звернути…

Красиві туфлі на підборах фото

Красиві туфлі на підборах

Жіночі туфлі на підборах з`явилися вже давно, але за весь свій час існування вони значно змінювалися, особливо…

Як правильно вибирати взуття фото

Як правильно вибирати взуття

Для кожної людини важливо правильно підібрати взуття. Частенько вибір зовсім не радує: натираються пальці, тріскаються…

Модне взуття сезону фото

Модне взуття сезону

Хто ще не замислювався про модного взуття цього сезону? У цьому сезоні є з чого вибрати любителям будь-яких стилів,…

Як ходити на підборах? фото

Як ходити на підборах?

Те, що взуття на підборах надає дівчині сексуальність і привабливість - незаперечно. Багато хто відмовляється від такої…

Як візуально подовжити ноги фото

Як візуально подовжити ноги

Відео: Як подовжити ноги візуально? ЛайфхакВізуально подовжити ноги просто, якщо скористатися порадами від сайту…

Візьміть ноги в руки! фото

Візьміть ноги в руки!

Відео: Махи з каменем - Техніка. Вправа для вулиціОлександр Сергійович Пушкін якось у віршованій формі дозволив собі…

Босоніжки на підборах фото

Босоніжки на підборах

З настанням теплої погоди будь-яка дівчина починає оновлювати свою колекцію взуття, адже тепер зимові чобітки потрібно…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Каблуки і жіноче здоров`я