Кидайте курити на здоров`я!

Відео: Кидайте курити.

Чому так люди влаштовані, що не бажають ділитися дрібними, але значущими подіями у своєму житті? В даний момент це питання стосується жінок, які кинули курити. Респект вам і повага, проте, давайте підтягувати і інших. Давайте розповімо, що було до і після, коли не стало сигарети в руках.


Як і багатьох курців, у свій час мене мордували ангіни і температура 37 градусів. Ніхто нічого не знаходив серйозного, в горлі особливого запалення, до речі, теж. Змучена, я обливалася крижаною водою і ходила до лікарів. Мене довго лікували, і на тлі всього, разом з контрацептивами, почалися кровотечі.

Відео: Кидайте курити хлопців, вся правда, дивіться до кінця!

До цих пір із здриганням згадують той період між життям і прірвою. Зараз я знаю, що все це я провокувала сама сигаретами! А у мене тоді тільки дочка народилася. ...
Минуло кілька років. І одного разу навесні, як тільки перші її промінчики стали пригрівати, на обличчі утворилися веснянки, чому я була б тільки рада, а брудні коричневі розводи. Чи не рятувало нічого: ні зволожуючі креми з максимальним УФ-фільтром, ні протирання лимоном, ні тональний крем. Навіть взимку ці неприємні плями залишалися видимими.

Відео: Здоров`я Здоров`я Як правильно кинути курити 25 05 2014

Тоді направила всю артилерію всередину організму - стала вранці пити молочні продукти, по можливості відмовлялася від кави і чорного чаю, і перейшла на очищаючі чайні збори. Марно.
Другий дзвінок - удар по самолюбству, продзвенів, коли я була у відрядженні, мене там приймали з обожнюванням, і раптом запитали: «Куриш? У тебе таке жовте обличчя! Терміново кидай! ». Було соромно і сумно таке чути, правда вона очі-то коле.
І ось знову навесні, неждано-негадано прийшла любов, накрила з головою так, що страшно було! Я відчувала себе нездорової, недосконалою, і не могла дозволити, щоб мене дізналися як ще і кращий жінкою.
Більш того, до цього ще стала помічати, від першої затяжки моментально псується настрій, з`являється неясне відчуття тривоги. І я стала кидати, за допомогою наявного кількості волі, таблеток, співу під ноутбук, читання якихось книжок по психології, молитов, гімнастики і так далі, аби щось робити.

Відео: Ви ще палите? Кидайте курити !!!

І я поклала на лопатки пристрасть до сигарет. Тепер ні за що, ніколи, ні однієї!
Згодом був переїзд в інше місто буквально нічого, і треба було багато сил, висока особиста дисципліна, щоб вистояти. І хоча почуття тривоги давало про себе знати, була внутрішня сила, посвіжішало особа і помолодшало, пройшов кашель і застуди, покращилася постава і, увага (!), Стала рости, наливатися груди, тепер вона у мене є, чим дуже пишаюся.
Я вдячна своєму організму, що він так влаштований, змушуючи бути здоровою і щасливою.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Кохання з першого погляду фото

Кохання з першого погляду

Любовь с первого взгляда, що це? Казка з любовних романів або це реально може статися з кожним. Є кілька теорій того як…

Що робити, якщо дитина курить фото

Що робити, якщо дитина курить

Відео: Якщо дитина почала курити ...Для будь-якої мами її чадо залишається маленьким і в 30 років. Намагаючись вплинути…

Щаслива пара - олеся і сергей фото

Щаслива пара - олеся і сергей

Олеся і Сергій разом уже багато років. За цей час чого тільки не відбувалося в їхньому житті, але найголовніше втілення…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Кидайте курити на здоров`я!