Цілюща сила води для жіночого здоров`я

Цілюща сила води для жіночого здоров`я

Відео: Про воду.Вода в пріроде.Польза води.

Про користь води для здоров`я пишуть і говорять дуже багато. Але багато людей взагалі не п`ють воду або четверте, не випивають свою норму, а значить, не розуміють важливість води для здоров`я. Вони пояснюють це тим, що не люблять воду, їм не хочеться пити т.д.

Всі живі істоти на землі п`ють тільки воду: і рослини, і тварини. Адже ми не даємо своїм кішкам каву, не наливаємо в акваріум чай, не поливаємо кімнатні квіти лимонадом. Зате самі намагаємося замінити воду іншими напоями: чаєм, кавою, лимонадом, соком, молоком. У своє тіло ми заливаємо рідини, які зі здоров`ям несумісні. Ми п`ємо все що завгодно, але тільки не воду. Але чому?

Цілюща сила води для жіночого здоров`я

Ми хочемо бути здоровими, залишатися якомога довше молодими, бадьорими і енергійними, але при цьому забуваємо про головні принципи збереження здоров`я. Ми забули, що на 70% складаємося з води, а деякі органи ще більше: очі - на 95%, легені - на 86%, нирки - на 83%, мозок - на 82%, серце - на 75%.

Всі хвороби пов`язані з порушенням водного балансу, неправильним харчуванням і отруєнням. Зневоднення призводить до згущення крові, а це прямий шлях до серцево-судинних, онкологічних захворювань, цукрового діабету. Густа кров - це закислення, порушення pH, що створює сприятливе середовище для хвороботворних організмів. У кислому середовищі їм добре і комфортно. В результаті людина хворіє, старіє, втрачає сили.



Закислення, спровоковане зневодненням, призводить до підвищення вмісту цукру в крові, збільшення холестерину, артеріального тиску, до набору ваги і розвитку безлічі хвороб. Так, протягом деякого часу організм сам справляється з нестачею води. Але приходить момент, коли хвороба стає сильнішою, і настає повний дисбаланс. Ми п`ємо мало води, розпізнаючи сигнал спраги як бажання поїсти. В результаті отримуємо переїдання.

Науково доведено, що як тільки людина починає пити достатню кількість води протягом декількох тижнів, у нього зменшується% жиру в організмі. Але як тільки він перестає пити воду, жир дуже швидко повертається на своє місце. Тільки вода може регулювати ці процеси.

Жіноче здоров`я - Це, перш за все, зволоження. Суха шкіра, нездорові волосся, депресія, запори та інші проблеми в роботі шлунково-кишкового тракту, біль в суглобах, сухість у роті, погіршення зору, млявість, сонливість, запаморочення, хронічна втома, головний біль, гормональний дисбаланс, передчасне старіння - всі ці і багато інших проблем зі здоров`ям так чи інакше пов`язані з неправильним водним режимом.

Як ми намагаємося вирішити дані проблеми, і який результат отримуємо?

Зволожуючі засоби дають миттєвий ефект. Жоден дорогий крем не здатний зволожити шкіру зсередини і напоїти клітини. Проносні викликають звикання. Настає момент, коли людина без них просто не може. Ліки ще більше закісляет організм, виводять з ладу печінку і нирки, призводять до дисбактеріозу. В результаті ми отримуємо висипання на шкірі, алергії, застуду. Виходить якийсь лабіринт, з якого людина не може знайти вихід. Люди шукають еліксир молодості і ліки від усіх хвороб, але навіть не здогадуються, що всі свої проблеми зі здоров`ям вони можуть вирішити за допомогою води.

Вода - це порятунок від усіх недуг. Як тільки людина починає пити свою норму води, всі проблеми безслідно зникають. Звичайно, швидкість одужання залежить від занедбаності того чи іншого стану. Але все ж, це працює безвідмовно. Уявіть собі, вже через місяць життя людини змінюється: проходить хронічна втома, головний біль, налагоджується тиск, травлення, сон, зникає хрускіт в суглобах, йде зайва вага, з`являється більше сил і енергії.

Які функції виконує в організмі вода?

  • доставляє живильні речовини і кисень в клітини;
  • видаляє відходи з кліток;
  • регулює температуру тіла;
  • дає зволоження шкірі;
  • регулює травлення;
  • робить гнучкими суглоби;
  • зміцнює м`язи.

А скільки склянок води щодня випиваєте ви?

Визначити свою щоденну потребу в воді дуже легко. Для цього потрібно всього лише знати свою вагу. На 1 кг ваги в організм має надходити від 30 до 40 мл води щодня. Наприклад, якщо ви важите 55 кг, то ваша добова норма становить: 55 30 = 1650 мл-55 40 = 2200 мл. Це означає, що 1,65 л - це святе, а якщо зможете випивати 2 л - будете ще здоровіше і стрункішою.

Щоб привчити себе пити воду, дотримуйтесь таких правил

  1. Якщо цілий день ви збираєтеся провести вдома, з самого ранку наповніть водою посуд, яка за обсягом збігається з тією нормою, яку ви повинні випивати. Протягом дня це посудина має спорожніти.
  2. Намагайтеся випивати якомога більше води вранці. Це забезпечить хороше самопочуття на весь день. Відразу, як прокинетеся, випийте склянку води, через півгодини - ще один стакан, а потім можете поснідати. З ранку не потрібно пити воду з лимоном, медом та іншими добавками. Щоб «промити» організм, потрібна чиста негазована вода. Завжди пийте воду натщесерце або через 2-3 години після їжі. Краще пити теплу воду.
  3. Завжди носіть з собою пляшку з водою, краще скляну. На робочому столі, в машині, в сумці, де б ви не знаходилися і що б не робили, вода повинна бути з вами.
  4. Виробіть звичку постійно зволожувати своє тіло. Пийте воду вранці, перед кожним прийомом їжі, перед сном.
  5. На перших порах ведіть щоденник, щодня записуйте, скільки ви випили води, скільки кілограм втратили, які зміни в своєму самопочутті помітили. Це дуже важливо.
  6. Чи не турбуєтеся, якщо не виходить відразу випивати свою норму. Людині, який взагалі не пив воду, дуже важко відразу вийти на необхідну кількість. Просто кожен день додавайте по півсклянки.
  7. Вибирайте воду хорошої якості. Не потрібно пити воду з неперевіреного джерела, з-під крана, з газом, очищену фільтром, в якому давно не змінювався картридж.

Воду потрібно цінувати і берегти. Уже зараз в світі катастрофічно не вистачає питної води. Вода - це найбільше багатство, яке у нас є. Адже ніщо і ніколи не замінить нам воду.

Здоров`я починається з води. Вода очищає, живить, захищає. Вода несе молодість і довголіття, дарує здоров`я і гарний настрій. Хіба цього мало, щоб почати пити воду вже сьогодні?

Відео: Гідропатія і грязелікування в "джерелі Алтаю": Цілюща сила води

Вода грає дуже важливу роль в збереженні жіночого здоров`я, молодості і краси. Дотримання водного режиму - це красива, пружна шкіра, здорове волосся і нігті, гарний настрій, струнка фігура, сильний імунітет. Значення води для здоров`я неможливо переоцінити. Пийте воду і будьте щасливі!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Лікування талою водою фото

Лікування талою водою

«f-Journal.Ru »рекомендує вживати талу воду для профілактики і лікування багатьох захворювань, а також…

Вода і здоров`я людини фото

Вода і здоров`я людини

Відео: Побутові фільтри - питна вода і здоров`я людини, вимоги до якості води, її жорсткості.Вода не містить в собі ні…

Чому потрібно пити воду фото

Чому потрібно пити воду

Відео: Це цікаво: 9 причин чому потрібно пітьмного води кожен деньВода - джерело життя! Про це знають дорослі і діти,…

Обливання холодною водою фото

Обливання холодною водою

Вона наповнює життєвою енергією все живе, має величезну силу і в той же час таїть в собі нескінченність загадок, ще не…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Цілюща сила води для жіночого здоров`я