Борис увайдов. «Азбука здоров`я»: повне очищення

Незважаючи на рівень розвитку сучасної медицини, безліч людей цікавляться нетрадиційними способами лікування без таблеток, мазей, уколів і інших продуктів фармацевтичної промисловості.

І серед маси джерел інформації в цій області, що дають ті чи інші рекомендації, великим авторитетом користується книга «Азбука здоров`я», автор якої - відомий в США і пострадянському просторі лікар альтернативної медицини Борис Увайдов. «Азбука здоров`я» описує повне очищення всіх систем організму і внутрішніх органів за допомогою резервних сил людини.

Короткий огляд книги «Азбука здоров`я»

Борис Увайдов. «Азбука здоров`я»: повне очищення

Борис Увайдов - відомий на пострадянському просторі і в США лікар альтернативної медицини, автор книги «Азбука здоров`я»

Борис Увайдов - дипломований фахівець з багатим досвідом у сфері гомеопатії, дієтології, натуропатії та парапсихології, який прагне до освіти людства про натуральних методах лікування.



У книзі «Азбука здоров`я» велика частина відведена лікуванню захворювань шлунково-кишкового тракту, дієтології та фізіології харчування, тому на думку доктора, сучасна їжа - справжнє випробування для органів травлення, «трагедія шлунка», тому боротьбі зі шлаками присвячено кілька тем. У процесі життєдіяльності все системи органів серйозно зашлаковиваются, що призводить до передчасного старіння, занепаду сил, поганому настрою і самопочуття, а також розвитку хронічних захворювань. Саме тому так важливо не тільки очищати, а й підтримувати здоров`я всіх систем.

Автор книги робить великий акцент на користь роздільного харчування (По Шелтону) як базового принципу споживання їжі, а також рекомендує практикувати сироїдіння і лікувальне голодування в разі тих чи інших проблем організму.

повне очищення організму по книзі Бориса Увайдова «Азбука здоров`я»

В цілому в своїй книзі «Азбука здоров`я» Борис Увайдов зачіпає проблеми життєдіяльності практично всього організму і дає докладні рекомендації по техніці повного очищення наступних органів і систем:

  1. Товстий і тонкий кишечник. Борис Увайдов призводить схеми клізм, які за кілька тижнів допоможуть очистити кишечник, запобігти дисбактеріоз, позбутися від бродіння і гнильних процесів в організмі. У сукупності з правильним харчуванням такий підхід дозволить організму краще засвоювати надходять вітаміни і мікроелементи.
  2. Печінка. Очищення даного органу також базується на вегетаріанському принципі харчування в поєднанні з прогрівається процедурами.
  3. Жовчний міхур. Очищається паралельно разом з печінкою.
  4. Нирки. Борис Увайдов в своїй книзі дає множинні рекомендації з очищення нирок, в тому числі на базі кавунової монодієти.
  5. Судини кровоносної та лімфатичної систем. Завершальний етап очищення після органів шлунково-кишкового тракту. Ця методика також базується на голодуванні, коли процес очищення відбувається за рахунок споживання виключно натуральних соків.
Борис Увайдов. «Азбука здоров`я»: повне очищення

У своїй книзі Борис Увайдов дає рекомендації по повному очищенню організму

Також в книзі «Азбука здоров`я», крім методик повного очищення, Борис Увайдов дає рекомендації по альтернативному лікуванню таких поширених захворювань як:

  • Бронхіальна астма
  • Виразка шлунку
  • Виразка дванадцятипалої кишки
  • геморой
  • Психічні розлади
  • Крім того, в своїй книзі автор приділяє увагу життєдайної силою думки і віри в краще. «Люди творять навколишній світ творчою силою своїх думок» - вважає Борис Увайдов. «Азбука здоров`я» - це повне очищення не тільки організму, але і помислів, містить різні рекомендації по психології одужання, адже саме позитивне мислення - важлива складова довгого і щасливого життя.

    Незважаючи на користь наведених в книзі порад, автор закликає читачів заздалегідь порадитися з лікарем перед застосуванням на практиці тих чи інших методик.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Лікувальне голодування фото

Лікувальне голодування

Відео: Лікувальне голодуванняУ сучасної людини, який звик до метушливому способу життя, до певного моменту…

Ефективна водна дієта фото

Ефективна водна дієта

Знайомимося з новою ефективною водної дієтою: поради і рекомендації дієтологівВодна дієта грунтується на тому, що…

Юнацькі вугрі фото

Юнацькі вугрі

Молодіжні вугри, це патологія функціонування сальних залоз. Така проблема в основному спостерігається у підлітків,…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Борис увайдов. «Азбука здоров`я»: повне очищення