Здоров`я по чичагово: оздоровлення організму людини

Серафим Чичагов славиться своєю багатогранною особистістю. Він приділяв чимало часу церковного мистецтва, відмінно малював, а також відомий як практикуючий лікар. Завдяки своєму медичної освіти митрополит створив єдину в своєму роді методику оздоровлення організму людини.

Здоров`я по Чичагову: оздоровлення організму людини

Здоров`я по Чичагову: оздоровлення організму людини

Відео: Система відновлення здоров`я Серафима (Чичагова) - 2

Щоб поправити своє здоров`я за Чичагову оздоровлення організму людини слід починати з огляду на наступні положення:

  • Весь організм людини є одним цілим. Кожна частина тіла пов`язана між собою.
  • Кожна хвороба дана людині за його гріхи. Чим більше людина грішить, тим більше він буде хворіти.
  • Застосування лікарських засобів не прибирає повністю хвороба, а лише усуває на короткий час симптоми її прояву.
  • Найчастіше причина будь-якої хвороби - неякісна кров.
  • Вранці необхідно їсти продукти тваринного походження, в обідній час - Різні супи, на вечерю - каші.
  • Завжди необхідно пам`ятати про активну фазу роботи шлунка - з 5 ранку до 5 вечора. Після 18.00 вживана їжа буде гнити в шлунку і як наслідок отруювати весь організм.
  • Для того щоб нирки відмінно працювали, необхідно пити не звичайну воду, а трохи підсолену.
  • Необхідно себе привчати до роздільного харчування. Слід їсти кожні дві години, попередньо розділивши порції на частини.
  • Варто забути про звичному правилі комплексного обіду - перше, друге і компот. За один прийом рекомендується вживати тільки один вид їжі.
  • Сильне бажання часто пити рідину, а також зайву вагу і судоми - говорить про те, що в організмі суттєві проблеми.
  • Священномученик Серафим (Чичагов)

    Священномученик Серафим (Чичагов)

    Відео: Здоров`ям організму управляє ендокринна система Оздоровлення по Ч



    За словами самого митрополита, якщо не ігнорувати вищенаведені правила, то результат не змусить себе чекати і проявиться вже через 2 тижні. Люди, які вирішувалися поправити здоров`я за Чичагову оздоровлення організму людини помічали незабаром - мозок став краще працювати, зовнішній вигляд покращився, відновився зір.

    Головним завданням унікальної методики є зменшення обсягу споживання калію і збільшення кількості натрію, які в основному потрапляють в організм через їжу. Адже митрополит стверджував, що їжа дана не для насолоди, а для підтримки життєздатності людини.

    Основними джерелами калію є такі солодощі: сухофрукти, мед і варення, а також хлібобулочні вироби і горіхи. Таку їжу слід вживати з усією обережністю, тільки в малих дозах. Вміст натрію в продуктах харчування має бути строго багато. Такий елемент міститься в яйцях, молоці, рибі та м`ясі, квашених яблуках, капусті, грибах.

    Крім солінь в їжу рекомендується вживати капусту різних сортів - Білокачанну, брокколі, морську. Такі овочі вважаються незамінними помічниками при лікуванні гастриту і виразки, так як вони допомагають посилити продуктивність соляної кислоти.

    Відео: Оздоровлення організму за системою Чичагова Частина 1

    Можна також їсти картоплю, але тільки попередньо вимочений. Ця умова важливо, так як в ньому знаходиться незліченна кількість калію, а вимочивши картопля за ніч у воді, калій йде і овоч готовий до корисного вживання. Можна його запікати, варити або смажити.

    Що стосується напоїв, то благотворний вплив на організм людини надає томатний сік, напій з цикорію, чаї з трав.

    Поради, як швидко поправити здоров`я по Чичагову, побачивши оздоровлення організму людини за короткий термін:

  • Висока температура тіла. Всім відомо, що при високій температурі тіла потрібно пити багато рідини і їсти їжу. За даною методикою Чичагова робити це категорично не можна. Головним завданням є підвищення хлору в крові, а, значить, слід смоктати по крупинці солі щопівгодини. Велика кількість солі в організмі згубно як для бактерій, так і для вірусів. Далі потрібно випити таблетку лазиксом, для дітей рекомендована доза - полтаблетки. Дія препарату починається вже через 10 хвилин. Маючи сечогінний ефект, він виводить з організму надлишки калію, підвищується хлорид натрію, людина вживає сіль - через кілька годин побивається інфекція як вірусна, так і бактеріальна.Аліна Гроссман: Омолодження та схуднення
  • Високий тиск. При підвищенні верхньої цифри зазвичай дають сечогінний препарат, а ось знизити нижній показник нашим лікарям вдається з великою складністю. Вона знизиться за допомогою йоду, який треба налити прямо в руку і масажними рухами втерти в зоні серця.
  • Головні болі. Потрібно насіння кунжуту обсмажити на сковороді до золотистої скоринки без використання будь-якої олії. Далі на 5 столових ложок кунжуту додати одну ложку солі, потім перекрутити і отриману суміш розсмоктувати в обсязі однієї ложки при сильних болях.
  • Поправляти чи своє здоров`я по Чичагову, відзначивши оздоровлення організму людини в найкоротші терміни - вирішувати кожному індивідуально. Але те, що люди, які брали участь в експерименті над власним організмом, отримали оздоровлення вже через рік залишається фактом.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Виведення солей з організму фото

Виведення солей з організму

Щоб організм людини функціонував правильно, йому необхідна сіль. Але кількість цієї речовини має бути строго обмежена,…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Здоров`я по чичагово: оздоровлення організму людини