Відгуки про корисні властивості і протипоказання щодо вживання чайного гриба

Ще десять років тому чайний гриб викликав у багатьох здивований погляд і багато питань. Його активно вирощували, щоб пити, зміцнювати імунітет і оздоровлюватися. Але сьогодні багато хто задається питанням про те, чайний гриб: корисні властивості та протипоказання, відгуки які є по цій темі. В одному матеріалі ми постаралися зібрати всю максимально корисну інформацію.

«Гриб цей мені принесла сусідка і сказала, що я просто зобов`язана почати його розводити. Чесно кажучи, цю слиз мені хотілося викинути, але не хотіла ображати подругу. Виростила гриб, почала пити щоранку замість води. Знаєте, мої хронічні проблеми з печінкою зменшилися. Метеоризм став мучити набагато рідше і загальний стан покращився. Вже не знаю, наскільки це пов`язано з чайним квасом, але прогрес точно є ».

Також багато рецептів з лікування запору мул геморою, алергій різного виду, говорять про чудесні властивості напою на основі цього гриба. Більш того, чайний квас лікує успішно похмілля, допомагає в позбавлення від вугрової висипки, грибка на нігтях. Чайний гриб: корисні властивості та протипоказання, відгуки для дітей особливо позитивні в справі лікування підліткових вугрів.

Цікаво! Багатий хімічний склад напою пояснює те, що він приносить стільки користі організму. Органічні кислоти подовжують молодість, вітаміни і ферменти поліпшують роботу організму в цілому. Ліпіди відповідають за будівництво нових клітин.



Які є протипоказання:

  • Цукровий діабет. У чайному квасі міститься багато цукру. Приготувати напій без цукру неможливо, тому що, дріжджові бактерії просто не будуть рости.
  • Підвищена кислотність шлунка. В описуваному напої є оцтова кислота. Якщо слизова кишечника хвора, то така кислота надає на систему травлення згубну дію. Але, можна нейтралізувати таку дію, якщо чайний квас пити з медом.
  • Грибкові захворювання. Дріжджові бактерії в солодкої середовищі активно розмножуються.
  • Сильно концентрований напій (настоювався тривалий час, має сильно виражений оцтовий смак).

Відео: Чайний гриб користь і шкода

Допомога в схудненні

Багато хто хоче купити чайний гриб, тому що, відгуки говорять про те, що його корисні властивості (варто пам`ятати про протипоказання) допомагають худнути. Чайний квас здатний знизити апетит, це його доведене дію. Крім того, напій нормалізує обмінні процеси, очищає організм від шлаків. Але не вийде, коли їмо булочки і шоколад, позбутися зайвих кілограмів навіть за допомогою такого квасу. Він є помічників в умовах правильного харчування, фізичної активності.

Відео: кефіру Гриб Шкода

«Я почала ростити чайний гриб виключно тому, що хотіла перевірити, наскільки він допомагає худнути. Квас п`ю перед кожним прийомом їжі десь за півгодини. Щоб зменшити апетит, досить випитого склянки квасу. Я стала їсти менше, але поки не помічають, щоб це відбилося на моїй вазі ».

Як виростити чайний гриб

Потрібно заварити три літри чорного чаю, додати 10 столових ложок цукру. Дати охолонути і перелити в трилітрову банку, процідивши. У чай додати гриб, прикрити марлею. Поставити банку в темне місце на десять днів. Напій буде міняти колір. Через десяток днів гриб промити під проточною водою і помістити в новий чай, зберігати в холодильнику. Перед тим, як пити чайний квас, потрібно обов`язково його додатково процідити.

У чайного гриба є свої корисні властивості і протипоказання. Вивчення відгуків говорить про те, що напій покращує загальне самопочуття. Це вже великий плюс в справі оздоровлення.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Чайний гриб: протипоказання фото

Чайний гриб: протипоказання

Відео: чайний гриб протипоказання і цукровий діабетЧайний гриб - це дріжджові грибки і кислотно-ксусние бактерії різних…

Гриб чага: протипоказання фото

Гриб чага: протипоказання

Гриб, який живе на красунь березах і належить до паразитує грибам, називається чага. Зовні він схожий на наріст щільної…

Чайний гриб для схуднення фото

Чайний гриб для схуднення

Морський квас, чайна медуза, японська матка - як тільки не називають в народі унікальний найдавніший організм. Чайний…

Гриб чага: застосування фото

Гриб чага: застосування

Незвичайний гриб чага, що росте на стовбурах дерев, відомий з давніх років своїми цілющими властивостями. Його багатий…

Чайний гриб фото

Чайний гриб

У чайного гриба існує багато назв: «китайський», «японський», «маньчжурський» і…

Гриб чага: як його заварювати? фото

Гриб чага: як його заварювати?

Гриб чага відомий як березовий гриб. Він має корисні властивості і широко застосовується в народній медицині як засіб…

Як виростити чайний гриб? фото

Як виростити чайний гриб?

Чайний гриб являє собою симбіоз дріжджових грибків і бактерій оцтового бродіння, «живуть» в чайному…

Як робити домашній квас? фото

Як робити домашній квас?

На Русі квас був напоєм номер один. Його варили в монастирях і солдатських казармах, в госпіталях і лікарнях, в…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Відгуки про корисні властивості і протипоказання щодо вживання чайного гриба