Молитва про новонародженій дитині на здоров`я

Любов матері безмежна, це знають всі, і коли хворіють діти, будь-яка нормальна мама готова все віддати для полегшення дитячих страждань. Як правило, жінка починає просити допомоги у Бога. Але для досягнення результату слід дотримуватися однієї умови - бути чистим душею і помислами, і мати велику віру в те, що сказана молитва Господа або іншому святому має велику силу.

Вона здатна нагородити мати силою, терпінням і спокоєм, відведе в сторону хвороба від божого створення. Промовляючи молитву Діві Марії, ви неодмінно знайдете віру в те, що малюк, підростаючи, буде здоровим і міцним дитиною.

Молитва про новонародженій дитині на здоров`я

На сороковий день дитини необхідно охрестити в церкві, і молитва, про здоров`я новонародженої дитини сказана матір`ю в церкві або поза храмом придбає ще більшу силу.

На сороковий день дитини необхідно охрестити в церкві, і молитва, про здоров`я новонародженої дитини сказана матір`ю в церкві або поза храмом придбає ще більшу силу.

Молитва до Бога Отця

Отче Святий, Предвічний Боже! Тобі молюся про чадо моєму (ім`я) егоже дарував ми благість Твоя. Ти дав єси йому буття, оживив разом його душею безсмертною, огородив святим хрещенням, в їжаку жити йому згідно з волею Твоєю і успадковувати Царства Небесного. Збережи його у благодаті Твоїй до кінця життя його.



Сприяй ми Твоєю благодаттю, щоб я виховав його на славу імені Твого і на користь ближнім, подай мені до цього потрібні кошти, терпіння і сили. Господи, просвіщай його світлом премудрості Твоєї, нехай любить Тебе всією душею своєю і всією думкою своєю. Посадиш в серці його страх і огиду від усякого беззаконня, хай буде непорочним в путех своїх.

Господи, украси душу його цнотливістю, довготерпінням і всякою чесністю, та всяка наклеп, брехня і лестощі буде мерзотних йому. Окропи його росою благодаті Твоєї, та процвітає в чесноти і святість і так зростає в любові Твоїй і любові благочестивих людей. Ангел Хранитель нехай перебуває з ним завжди і дотримується юність його від думок суєтних, від принад і спокус світу цього і від всяких наклепів лукавого.

Якщо ж коли згрішить перед Тобою, Не відверни лиця Свого від нього, але буди милостивий йому, возбуди погибіль в серці його і з великого милосердя Твого прости провини його. Не позбав його і земних Твоїх благ, але посли йому вся потрібна в часі під придбання блаженної вічності.

Збережи його від усякої напасті, біди і хвороби і осяй в усі дні життя його. Боже Благий, ще молюся Тобі: подай мені радість і радість про чадо моєму і сподоби мене стати перед на страшнім судищі Твоєму і з непосоромлена відвагою рещи: се аз і чадо моє, еже дав Ти мені, Господи. Так купно з ним прославляючи невимовну милість Твою, звеличую пресвяте ім`я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва про дітей, до Господа Ісуса Христа

Солодкий Ісусе, Боже серця мого! Ти дав мені дітей по плоті, вони Твої по душі-і мою і їх душі відкупив Ти Своєю неоцінений кров`ю. Заради крові Твоєї Божественної благаю Тебе, найсолодший мій Спаситель.

Благодаттю Твоєю доторкнися сердець дітей моїх (імена) і хрещеників моїх (імена) захисти їх страхом Твоїм Божественним, спини їх від поганих схильностей і звичок, направ їх на світлий шлях істини і добра, украси життя їх всім добрим і рятівним, устрій долю їх, як Ти Сам хочеш, і спаси душі їх, ними ж села долями.

Молитва про новонародженій дитині на здоров`я

Як правило, жінка починає просити допомоги у Бога.

Молитва про дітей, прп. Амвросія Оптинського

Господи, Ти Єдиний вся весі, вся можеши і всім хочеш врятуватися і в розум Істини прийти.

Розум чадо моє (ім`я) пізнанням істини Твоєї і волі Твоєї Святої, зміцни його ходити по твоїх заповідей і мене грішного помилуй, молитвами Пречистої Матері Твоєї, Богородиці і Приснодіви Марії і святих Твоїх (перераховуються всі святі сім`ї), яко препрославлений єси з безначальним твоїм сином і з Пресвятим і Благим і животворящим твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Але все ж, не варто відкладати далеко візити до лікаря. Наприклад, якщо у грудничка пітниця, лікування самостійно відразу не починайте. Детальніше про це написано за посиланням.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Як вести себе в церкві? фото

Як вести себе в церкві?

У кожної віруючої людини, навіть якщо він не ходить на церковні служби, час від часу буває бажання звернутися до Бога.…

Медитація. Шлях до себе. фото

Медитація. Шлях до себе.

Лотос підноситься над водою, не зворушений брудом. Так само і людина, завдяки медитації, може жити в цьому світі…

Почуй голос серця! фото

Почуй голос серця!

Відео: Голос Серця 150 ОСТАННЯ СЕРІЯ!Знаєш, чого я щиро хочу побажати тобі? Завжди слухай серце і йди дорогою своєї…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Молитва про новонародженій дитині на здоров`я