Тибетські мантри для здоров`я, довголіття і омолодження

Тибетські мантри для здоров`я, довголіття і омолодження мають велику силу. З`явившись не одне тисячоліття тому, вони до сих пір є невід`ємною складовою життя тибетських ченців-довгожителів.

ЗМІСТ СТАТТІ:
Тибетські мантри для здоров`я, довголіття і омоложенія-
Що таке мантра-
Правила читання мантр-
Популярні тибетські мантри для здоров`я, довголіття, омолодження.

І списувати тут все на хороший клімат і харчування не варто, так як мало хто при схожих обставинах здатний дожити до їх років.

Отже, їм допомагає щось ще.

Що таке мантра

Тибетські мантри для здоров`я, довголіття і омолодження

Тибетські мантри для здоров`я, довголіття і омолодження

Відео: Мантра Здоров`я, довголіття І Омолодження Організму! [Мантра Омолодження]

«ОМ Нама Бхагават Рукмини ВАЛЛАБХАЙЯ СВААХА»

Також ефективною буде мантра, яка допомагає зберегти молодість, сповільнюючи процес старіння, а також виліковує тілесні і душевні недуги:

«ОМ ТРАЙАМБАКАМ ЯДЖАМАХЕ СУГАНДХІМ пушту ВАРДХАНАМ УРВАРУКАМІВА БАНДХАНАН МРІТЙОР МУКШІЙЯ МА АМРІТАТ»

Тибетські мантри для здоров`я, довголіття і омолодження

Тибетські мантри дуже сильні і спрямовані на творення

Відео: мантри ЗДОРОВ`Я І ДОВГОЛІТТЯ

Промовляючи мантру, рекомендується уявити себе порожній, який наповнюється енергією, яку забезпечують мантри.

Через тиждень щоденних медитацій буде помітно, що тибетські мантри для здоров`я, довголіття, омолодження дійсно ефективні. У числі перших результатів буде покращений зовнішній вигляд, самопочуття і настрій, нормалізується сон, з`являться інші позитивні зміни.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Тибетські мантри для здоров`я, довголіття і омолодження