Очищення рисом в домашніх умовах. Відгуки

Рис - основний продукт харчування у східних народів. Але не менш популярний він і у нас. У кожної господині обов`язково знайдеться кілька улюблених рецептів з використанням даного злаку.

ЗМІСТ СТАТТІ:
Очищення рисом в домашніх умовах. Отзиви-
Користь ріса-
Рекомендації по очищенню організму-
Отзиви про очищення організму рисом в домашніх умовах.

А ті, хто стежить за своєю фігурою, проводять очищення рисом в домашніх умовах. Відгуки людей, що спробували такі дієти, говорять про ефективність даного методу.

користь рису

Очищення рисом в домашніх умовах. Відгуки

Очищення рисом в домашніх умовах. Відгуки

Навчання тибетських цілителів заслуговують на повагу, тому що створювалася наука східного лікування не одне століття. І безліч рекомендацій по оздоровленню організму засновані саме на користь рису:

  • Крупа допомагає позбутися від зашлакованості і шкідливих солей, заважають організму нормально функціонувати.
  • Лецитин, що входить до складу продукту, благотворно впливає на роботу мозку.
  • мінерали сприяють зміцненню м`язи серця.
  • Вітаміни, присутні в рисі, корисні для нервової системи.


  • Всі ці властивості в більшій мірі притаманні бурому рису, який і рекомендують вживати в їжу тибетські лікарі.

    Рекомендації по очищенню організму

    Якщо ви вирішили пройти очищення рисом в домашніх умовах (відгуки про методику - нижче), слід засвоїти деякі правила. Якщо їх не дотримуватися, процедура не дасть належного ефекту:

  • На період, коли проводиться очищення, все що вживаються блюда солити не можна.

  • З раціону необхідно видалити солодку, жирну, гостру їжу, а також відмовитися від спиртного.

  • Бажано тимчасово виключити рибу і м`ясо або залишити їх в невеликій кількості в відварному вигляді без солі і спецій.

    Очищення рисом в домашніх умовах. Відгуки

    Рис допомагає організму позбавитися від зашлакованості і шкідливих солей

  • Щоб не порушити обмінні процеси під час дієти, крім рису, в меню повинні входити інші крупи, картопля, сухофрукти і чай з медом.

  • Для ефективності процедури перед прийомом рису рекомендується з`їдати 1-2 яблука.

  • А от після порції цього злаку ні є, ні пити не можна протягом 3-х годин.

  • Якщо ви готові до подібних жертвам і дійсно хочете позбутися від токсинів і паразитів, запасайтесь терпінням і озброюйтеся одним з рецептів очищення рисом.

    Відгуки про очищення організму рисом в домашніх умовах

    Лариса: «Прочитала тибетську дієту з п`ятьма баночками. І якось не ризикнула нею скористатися. А ось 3-х денний варіант мене цілком влаштував. Я добре промиваю крупу, заливаю її окропом і варю до напівготовності. З`їдаю все протягом дня за 6 прийомів. Щоранку варю свіжу кашу (без солі) - про запас нічого готувати не треба. Через 3 дні можна переходити на звичайну (але не шкідливу) їжу. Через пару місяців дієту можна повторити. І організм добре очищається, і фігура стрункішою стає ».

    Оксана: «Особисто я очищаюся сирим рисом. Це одна з методик, розроблених на Тибеті. Відрахувавши 20 зерен (за кількістю повних років - мені якраз стільки), я їх з`їдають в сирому вигляді натщесерце, нічим не запиваючи. І тільки через 3 години їм ланч. Протягом дня харчуюся, як зазвичай (але без жирного і солодощів). А ось після 7-ої години вечора їсти нічого не можна, навіть якщо пізно засиджується ».

    Юлія: «Довго поралася з баночками по Тибету методикою. Спочатку стомлювало все це, але на третьому тижні втягнулася в процес. Зате через 2 місяці така з`явилася легкість в організмі, шкіра посвіжіла, личко стало чистіше. І настрій суперское - схудла на 5 кг ».

    Очищення рисом в домашніх умовах. Відгуки

    Очищення організму відвареним до напівготовності рисом

    Наталя: «Хотіла посидіти на рисовій дієті - подрузі дуже допомогло. Але мене вистачило на 2 дні, потім стала крутитися голова, нудити. Звернулася до лікаря - виявляється, ця дієта таким, як я, не підходить. А у мене цукровий діабет, правда, в нескладної формі. Про протипоказання-то подруга нічого не сказала, а я не здогадалася зазирнути в Інтернет ».

    Роман: «Очищати рисом періодично. Але не відраховую кількість зерен, як радять тибетці. Просто протягом дня з`їдаю по жмені сирих зерен, а між їх прийомами п`ю зелений чай з лимоном і медом. Одного такого дня очищення вистачає на 2-3 місяці нормальної працездатності ».



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Рисова дієта для схуднення фото

Рисова дієта для схуднення

Різні види дієт відомі з давніх-давен. Ще в Древній Греції для підтримки своєї фізичної форми атлети періодично…

Курячий суп з рисом фото

Курячий суп з рисом

Насамперед варимо звичайний бульйон, не забуваючи про супутніх коренеплодах, потім створюємо густоту завдяки картоплі і…

Курка з рисом в духовці фото

Курка з рисом в духовці

Відео: Курка з рисом.Одне з найпростіших і дуже корисних страв - це запечена в духовці курка з рисом. Готувати легко,…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Очищення рисом в домашніх умовах. Відгуки