Вплив магнітних бур на здоров`я людини

Ми звично бурмочучи слова «циклон» і «антициклон», «магнітні бурі», а пояснити їх точний зміст цих понять багато, мабуть, важко. Ці терміни позначають два основних стану повітряних мас.

Відео: Магнітні бурі і здоров`я людини - як захистити себе від магнітних бур

Як легше перенести магнітні бурі

Як легше перенести магнітні бурі

Відео: Що відбувається з людиною під час магнітної бурі?

антициклон - Область підвищеного атмосферним тиску. Погода в ній стійка, малохмарна, температура і тиск коливаються мало. циклон ж супроводжується зниженням атмосферного тиску і його перепадами, нестійкою погодою з температурними стрибками, високою вологістю, опадами, зменшенням вмісту кисню в повітрі.

Здорова людина адекватно реагує на зміни погоди, які лише як би тренують його організм, загартовують його. При впливі магнітних бур на здоров`я людини гірше доводиться людям ослабленим - з надмірною вагою, нервово-психічні розлади, перевтомлені, мало бувають на повітрі, на природі, кращим і тих, хто п`є.

Багато хто помітив, що городяни більш метеочутливих, ніж сільські жителі. У людей, які страждають на астму, захворюваннями серцево-судинної системи, ревматизм, нерідко виникають гіпертонічні кризи, напади стенокардії, бронхіальної астми, запалюються суглоби і так далі. Їх організм ослаблений і не в змозі протистояти природним змінам.



Якщо ви ставитеся до людей з підвищеною чутливістю до змін атмосферного тиску і впливу магнітних бур, тут ви знайдете кілька простих порад про те, як полегшити негативний вплив цих катаклізмів на ваш організм.

Перше, про що слід пам`ятати, це психологічний стан людини. Чи не мучити думкою про те, що в несприятливі для здоров`я дні ви обов`язково будете почувати себе гірше. Зовсім не обов`язково. Як зменшити ці неприємності?

Відео: Вплив магнітних бур на здоров`я землян зростає

активно відпочивайте - Прогулюйтеся в лісі або парку, відвідуйте кіно, виставки, театри, слухайте спокійну музику. Лягайте в ліжко не пізніше 23-х і спіть не менше 8 годин на добу.

Знизьте калорійність вашого добового раціону до 2000 кілокалорій, скоротіть вживання м`яса, борошняних, солодких страв, збільште частку овочів і фруктів, молочнокислих продуктів. Все, що вантажить ваш організм, слід усунути з вашого раціону. Тільки легка і натуральна їжа.

Придивіться до себе і зауважте, що саме дає вам полегшення і спокій. І займайтеся цими заходами в такі складні для організму дні. Це свого роду профілактичне лікування. За день-два до прогнозованих переломів погоди проводите таке профілактичне лікування - цим ви різко послабити їх вплив на ваш організм.

Як легше перенести магнітні бурі

Як легше перенести магнітні бурі

У несприятливі дні постарайтеся уникати хвилювань, не переохолоджуватися, обмежте фізичні навантаження, акуратно приймайте вітаміни. Особливим не переусердствуя.

Багато психологів рекомендують напередодні таких несприятливих днів після прогулянки займатися малюванням або іншої творчої роботою. Якщо ви скажіть, - Який з мене художник? Та хоч би й ніякої. Головне, щоб фарби на вашій картині були яскраві, сонячні. Цим ви збільшуєте функціональну активність правої півкулі головного мозку, а значить, допомагаєте прискорити перемикання процесів в організмі. Творчість завжди сприятливо впливає на психологічний стан людини, на його жізнеутверждённость.

Як варіант, можна займатися активними заходами підготовки до безпроблемного перенесення поганих по погоді днів. Для довгострокової тренувальної підготовки до перепадів погоди корисні вологі обтирання, контрастний душ, повітряні ванни і, зрозуміло, заняття фізкультурою і спортом.

Головне, пам`ятайте, стан вашого здоров`я прямо залежить від стану душі.

Будьте здорові!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Гестоз при вагітності фото

Гестоз при вагітності

Гестоз - це захворювання, яке зустрічається тільки у вагітних жінок і проходить через кілька тижнів після пологів. Від…

Користь піших прогулянок фото

Користь піших прогулянок

Найпростішим способом зміцнити здоров`я для всіх нас були і залишаються піші прогулянки. Вони на відміну від багатьох…

Як поліпшити обмін речовин? фото

Як поліпшити обмін речовин?

Якщо харчуватися смаженою, солоної, солодкої їжі, організм почне працювати гірше. Обмін речовин знизиться. Нормальний…

Способи зміцнення імунітету фото

Способи зміцнення імунітету

Імунітет людини - це захисна функція організму, яка чинить опір різним видам інфекції і чужим організмам: вірусам,…

Як прискорити метаболізм фото

Як прискорити метаболізм

Метаболізм, або обмін речовин - важливий показник здоров`я організму. Він являє собою процес засвоєння їжі і отримання…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Вплив магнітних бур на здоров`я людини