Дихальний тренажер фролова: інструкція із застосування. Відгуки пацієнтів і лікарів

З давніх часів відомо, що правильне дихання сприятливо впливає на здоров`я людей. Але як в наш час при сучасному ритмі життя людині знайти час на дихальну гімнастику, яка сама по собі займає не одну хвилину? Більше 20 років тому дана проблема була вирішена шляхом створення тренажера Фролова, який включає в себе досягнення всіх кращих дихальних практик.

Відео: Відео інструкція із застосування тренажера Фролова ТДІ-01 Третє дихання

Поєднавши великий досвід, російські вчені Е.Ф. Кустов і В.Ф. Фролов винайшли загальнодоступний спосіб дихання - «ендогенне дихання», для виконання якого і був створений спеціальний тренажер. Це стало справжнім проривом в медицині і дозволило боротися з рядом хронічних захворювань і навіть продовжувати тривалість життя! Цей тренажер не має аналогів у всьому світі!

Результати проведених випробувань підтвердили, що тривалість життя і опірність хворобам безпосередньо залежить від роботи дихальних органів. Тренажер Фролова результативно допомагає в оздоровленні та очищенні організму. Принцип його дії полягає в елементах йоги, а точніше - Пранаями, де базовим дією протягом усього дня є дихання животом.

Дихальний тренажер Фролова: інструкція із застосування

Основи дихання закладаються в людині з самого народження, але в міру дорослішання вони спотворюються, а разом з ними йде і здоров`я. Тренажер Фролова дозволяє освоїти саме дихання животом, а це є найкращим методом збагачення клітин організму киснем. Цикл «вдих-видих» включає роботу діафрагми, яка в свою чергу здійснює масаж внутрішніх органів черевної порожнини. Крім цього, дихання животом розкриває легені, а так організм більш результативно розподіляє кисень.

Відео: Дихальні тренажери Фролова, Самоздрав



Далеко не секрет, що кисень надає на людський організм регенеруючу дію. З його допомогою відбувається лікування і оновлення організму на клітинному рівні. Очищаються судини, виводяться відкладення, робота внутрішніх органів стабілізується.

Цього ефекту тренажер дозволяє досягти досить швидко, буквально за кілька місяців, та й самі тренування забирають не так багато часу. Добре підготовленій людині необхідно всього 20 хв в день. На самому початку тренування займають кілька хвилин.

Відео: Вся правда про тренажер Фролова

Фізіологічних і вікових обмежень даний тренажер не має.

  • Заняття на еліптичному тренажері
  • Trx тренажер: відгуки

Дихальний тренажер Фролова: інструкція

Складається даний тренажер з мундштука, дихальної трубки, кришки для банки, склянки, кришки для склянки, насадки донної сітчастої і внутрішньої камери. Крім цього потрібно мати шприц на 20 мл і годинник. Перед і після занять всі комплектуючі необхідно ретельно промити теплою водою.

Якщо забруднення сильні, то можна обробити деталі 3-процентним розчином перекису водню з 0,5-процентним розчином миючого засобу протягом півгодини. Якщо комплектуючі змінили свій колір або на них з`явилися тріщини або інші дефекти, то їх потрібно терміново міняти. Зберігати його можна в будь-якому зручному місці без потрапляння прямих сонячних променів або ін. Джерел тепла.

Проводити заняття бажано 1 раз в день, адже ефект від них зберігається надовго. У день тренування багато їсти не рекомендується, адже повний шлунок ускладнює рух діафрагми, тим самим знижуючи ефект від тренувань. Краще проводити тренування в один і той же час, найкраще ввечері. Під час занять відбувається реакція очищення організму, що може супроводжувати вспениванием води, слиновиділення, виділенням мокроти і слизу, тоді воду потрібно змінити, а тренування продовжити. У міру очищення організму все це пройде.

Перед початком занять потрібно потренувати діафрагмальне дихання, для цього слід покласти на живіт долоню, зробити вдих через ніс, при цьому намагаючись штовхнути долоню від себе животом. Потім потрібно зробити спокійний видих через ніс, притискаючи живіт до хребта долонею. І так необхідно зробити кілька вдихів і видихів, намагаючись не використовувати для дихання грудну клітку, вона повинна бути нерухомою.

В руку прилад потрібно взяти так, щоб стакан завжди знаходився у вертикальному положенні. Мундштук слід помістити в рот, при цьому щільно обхопивши його губами, вдих і вихід потрібно робити ротом через трубку. Вдих слід робити активно протягом 3 сек., Живіт повинен бути розслаблений і рухатися вперед, в кінці вдиху живіт потрібно підібрати.

Дихальний тренажер Фролова: інструкція із застосування. Відгуки пацієнтів і лікарів

  • Тетяна: Дихаю на цьому тренажері вже більше 3-х років, час дихання 30 хв, води - 20 мл. Результати є, але поки не дуже значні, але кидати я не збираюся. Долучила до дихання маму (78 років), у неї стабілізувати тиск і почали темніти волосся, а ще вона схудла, так що ефект дійсно є!
  • Валентина: У мене цукровий діабет, це дуже серйозна хвороба, через нього у мене почалася закупорка нижніх судин. В даний час дихаю на тренажері і без нього вже не можу. У 1-у чергу пропала задишка і відступила стенокардія. Зникли загрудінні хвороби, це таке щастя! Тиск нормалізувався!
  • Анна: Від МІМом матки я почала лікуватися давно, але безуспішно. Гінекологи наполягали на операції, адже міома росла. Але матку видаляти я не хотіла, тоді придбала дихальний тренажер Фролова. З кожним наступним днем занять міома почала зменшуватися в розмірах, відновився цикл, а через 7 місяців я повністю одужала!

А що кажуть лікарі?

Фахівці говорять про дихальної гімнастики, як про дуже корисну річ, але до дихального тренажера Фролова вони ставляться неоднозначно. Деякі самі спостерігали поліпшення у своїх пацієнтів, після занять на це приладі, а ін., Навпаки, не бачили ніяких результатів. У будь-якому випадку лікарі ставляться з недовірою до подібних винаходів і віддають більшу перевагу засобам традиційної медицини.

У будь-якому випадку, людина сама вирішує, кому довірити своє здоров`я - фахівцям або сучасній техніці. Ніхто не зможе однозначно відповісти на питання: чи потрібно займатися на дихальному тренажері Фролова. Необхідно перевірити дієвість приладу на власному досвіді. Єдине можна стверджувати точно, правильне дихання - основа здоров`я організму.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Бодіфлекс в домашніх умовах фото

Бодіфлекс в домашніх умовах

Відео: Бодіфлекс в домашніх умовах (Тренер Марина Корпан)Бодіфлекс - це вид дихальної гімнастики, допомагає схуднути…

Гімнастика оксісайз фото

Гімнастика оксісайз

Система оксісайз - це дихальна гімнастика, спрямована на зниження ваги, створена жінкою на ім`я Джил Джонс. Суть…

Сходи як ефективний тренажер фото

Сходи як ефективний тренажер

Відео: Худнемо на сходах! ефективні вправиХодьба по сходах може замінити відвідування спортзалуВи щодня обіцяєте собі…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Дихальний тренажер фролова: інструкція із застосування. Відгуки пацієнтів і лікарів