Користь лляної олії

лляна олія

Масло, яке отримують з лляного насіння, по праву можна віднести до незамінних продуктів для здоров`я. Його профілактичні, лікувальні, цілющі властивості дуже різноманітні. Треба відразу сказати, що по-справжньому корисним є тільки масло, отримане з високоякісного насіння методом холодного пресування. В очищеному вигляді воно марно.

Джерело жирних кислот, які для людини незамінні, речовини, що володіють високою протиракову активність - цього вже достатньо, щоб лляне масло з`явилося на вашій кухні. А тепер про все докладніше.

Користь лляної олії

1. Профілактика і лікування захворювань кровоносної системи

Відео: Льняна олія * Пити? Або пити! Секрет вічної молодості і здоров`я

Якщо в щоденному меню присутній масло насіння льону, приблизно на 40% знижується ризик розвитку інсульту. Лляна олія зарекомендувало себе як дуже дієвий натуральні ліки для боротьби з шкідливим холестерином. Воно сприяє розрідженню крові і нормалізації тиску, лікує хвороби серця і варикозне розширення вен.

2. Здоров`я шлунково-кишкового тракту і лікування ожиріння



Масло лляного насіння допомагає при гастритах, запаленні стравоходу, дуоденітах, виразці шлунка, а також застосовується для поліпшення функцій підшлункової залози і лікування захворювань прямої кишки.
Лляна олія ефективно при ожирінні і порушенні обмінних процесів.

3. Здоров`я видільної системи

Жирова дистрофія печінки, цироз, гепатити, жовчокам`яна хвороба, холецистит, захворювання сечовивідних шляхів (уретрити, цистити, пієлонефрити та ін.) - При всіх цих недугах надзвичайно ефективно лляне масло.

4. Проти застуди і стресу

Масло насіння льону заспокоює, що дуже важливо в боротьбі зі стресами, що всюди нас супроводжують, знімає запалення, прибирає алергічні реакції, допомагає при ангінах, бронхітах, пневмоніях, астмі, туберкульозі, є хорошим протикашльовим, обволакивающим і відхаркувальний засіб.

5. Здоров`я шкіри і суглобів

І тут лляне масло - прекрасний лікар. Воно справляється із запаленнями в суглобах і хребті, лікує ревматизм, псоріаз, екзему, гнійні рани, променеву хворобу, пухлини, забиті місця, фурункули, тріщини шкіри, синці, бородавки, мозолі.

6. Жіноче здоров`я

Відео: Користь лляної олії

Виявляється, що у вигляді тампонів екстракт лляного насіння надає протизапальний, обволікаючий і репаративний ефект при гінекологічних захворюваннях. А щоденне споживання масла з лляних насіння знижує ризик розвитку онкології.

Щоб включити в своє меню лляне масло, людям з серйозними проблемами зі здоров`ям потрібно узгодити це питання з лікарем. А в харчуванні абсолютно здорових людей воно має бути обов`язково присутня.

Користь лляної олії від журналу «f-Journal.Ru» - 2 столові ложки в день - і ви захищені від безлічі небезпечних хвороб, при цьому зір поліпшується, шкіра оздоровлюється, імунітет зміцнюється. Вибирайте кращий захист для свого здоров`я і будьте активні і життєрадісні кожен день!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Лляна олія при вагітності фото

Лляна олія при вагітності

Відео: Льняна олія. Продукт-захисникРаціон вагітної жінки відрізняється від звичайного, адже її організм подвійно…

Користь і шкода лляної олії фото

Користь і шкода лляної олії

Напевно, немає людини, яка б не чула б про користь льняного масла, особливо для стану волосся. Але в своєму складі воно…

Застосування насіння льону фото

Застосування насіння льону

Ще в давні часи стало відомо про користь лляного насіння. Перші відомості про навмисне вирощуванні лляного насіння як…

Насіння льону для волосся фото

Насіння льону для волосся

Саме льон - одна з перших культур, що з`явилися в на землі Росії. Наші предки завжди шанували його, а жителі Сходу…

Лляне насіння - застосування фото

Лляне насіння - застосування

Лляне насіння - застосування якого відоме своєю корисністю з давніх часів. Ще з давніх-давен його застосовували в їжу і…


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Користь лляної олії