Солона скумбрія в домашніх умовах

Відео: Малосольна скумбрія в домашніх умовах

У нашій родині всі дуже люблять смачну рибку пряного посолу. Я іноді купую таку скумбрію в магазині, і тоді у мене питання з вечерею вирішується дуже просто. Роблю картопляне пюре, готую швиденько легкий овочевий салат і нарізаю дуже смачну рибку.

Але найчастіше, я купую свіжоморожену тушку скумбрії і вдома готую її сама дуже просто. Тому я вирішила і вам показати, як засолити скумбрію в домашніх умовах смачно і швидко. Ви не уявляєте, наскільки цей процес простий, але засоленная риба, таким чином, стає просто божественно смачною.

Таку закуску можна подати до святкового столу, посипавши шинкованою цибулею і спеціями, а можна просто повечеряти. Я, зазвичай готую відразу кілька рибин і складаю їх в контейнер, а потім пару днів ми ласуємо цієї чудової закускою.

Що мені подобається в цьому рецепті - солона скумбрія в домашніх умовах завжди виходить в міру просоленій, адже на першому етапі, ми поміщаємо шматки рибки в солоний розсіл на 10-12 годин, а потім заливаємо їх маринадом і тримаємо ще 8-10 годин. Таким чином, скумбрія прекрасно вбирає в себе всі аромати спецій і приправ і стає приголомшливо смачною.

Складові:

- свіжоморожена риба (скумбрія) - 1-2 шт.,

- вода - 300 мл,

- сіль дрібного помелу - 2 ст.л.,

- лавровий лист - 2 - 3 шт.,

- коріандр в зернах - 1 ч.л.,

- оцет (столовий 9%) - 2 ст.л.,

- цибуля-ріпка - 1 шт.,



- часник - 2 зубчики,

Відео: Солона скумбрія за 2 години в домашніх умовах | # поновогодім

- спеції (паприка, перець) - за смаком,

- олія соняшникова - 1 ст.

приготування:

Насамперед, нам потрібно розморозити тушки риби. А потім вже обробляв її шматками. Для цього, спочатку відрізаємо голову і хвостову частину, а потім зрізаємо плавники. Розпорюють черевце і видаляємо нутрощі разом з тонкою чорною плівкою. Гарненько промиваємо тушку і ріжемо її невеликими шматками.

У ємність вливаємо кип`ячену охолоджену воду і всипаємо сіль, перемішуємо до повного розчинення. Додаємо коріандр і лавровий лист.

Скумбрію відправляємо в миску глибоку.

Заливаємо рибу маринадом.

Накриваємо тарілкою і ставимо зверху невеликий вантаж. Ми залишаємо рибу на 12 годин для Просолов.

Очищену цибулю нарізаємо часточками або півкільцями.

Часник чистимо від лушпиння і пропускаємо через м`ясорубку.

Змішуємо в мисці часник і цибулю, додаємо спеції, вливаємо оцет і масло - у нас вийшов чудовий ароматний маринад.

Далі зливаємо розсіл, в якому була рибка, і заливаємо її приготовленим маринадом.

Знову ставимо на рибу вантаж і залишаємо на 8-10 годин.

Зберігати рибу можна в цьому маринаді, щільно закритій ємності.

Тепер і ви знаєте, як засолити смачно і швидко скумбрію в домашніх умовах. Смачного!

Подивіться, що ще можна приготувати на вечерю швидко і просто.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Солона скумбрія в домашніх умовах